forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 15:26

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3575 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252 ... 358  Następna
Autor Wiadomość
Post: 01 lip 2018, 15:07 
Boruch pisze:
Kolego Stary Praktyku tu nie chodzi o przyjmowanie emigrantów,
tylko o wpis brudzińskiego na tfiterze co zacytowała wcześniej Pani Korbaczeska.


Jojo Bruździński napisał co myśli, a kol. Korbaczeska wyczytała w tym to, co chciała wyczytać.
W tym akurat wypadku zgodnie z intencjami Bruździńskiego.

Mnie jednako interesują fakty, a te są takie, że w islamie nie ma granicy od której można
dziewczynki "konsumować", wiec muslimy korzystają z braku tej granicy tym bardziej, że ich
prorok ruchał radośnie dziewięciolatki. Gdyby Jozuś robił podobnie, tedy w chrześcijaństwie
seks z dziewięciolatką byłby sakramentem a nie grzechem.

Różnica kulturowa i prawna jednak istnieje i to gość ma się dostosować do zasad obowiązujących
u gospodarza, a nie odwrotnie. W tym aspekcie - muslimy mają się dostosować, albo wypierdalać
z Europy. Kropka.

Ponadto nie zauważacie Boruchu, iż stoicie w rozkroku takim, że wam zara torba pęknie.
Z jednej strony piętnujecie rodzimych katabasów, rozwiercających dziecięce dupki i cipki,
a z drugiej zamiatacie pod dywan to samo w wykonaniu napływających muzułmanów.
Dla mnie nie ma różnicy pomiędzy zgwałceniem dziesięcioletniego chłopca przez katolika,
a zgwałceniem dziesięciolatki przez muzułmanina - obydwa przypadki są tak samo obrzydliwe.
Jednak dla europejskich humanistów różnica jest i istnieją nawet dyrektywy, aby gwałty
popełniane przez nachodźców nazywać eufemistycznie " nieprzystosowaniem do miejscowych
obyczajów kulturowych. Odmiennie gwałty i zbrodnie popełniane przez muslimskich nachodźców
traktują też sądy, ferując śmiesznie niskie wyroki, czy też skracając wymiar kary argumentując,
że skazany czuje się w więzieniu niekomfortowo. Noż kurwa, a jak ma się czuć gwałciciel w pierdlu?
Tracicie instynkt samozachowawczy, wy - europejscy humaniści.


Na górę
  
 
Post: 01 lip 2018, 16:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
WLR pisze:
Boruch pisze:
Kolego Stary Praktyku tu nie chodzi o przyjmowanie emigrantów,
tylko o wpis brudzińskiego na tfiterze co zacytowała wcześniej Pani Korbaczeska.


Jojo Bruździński napisał co myśli, a kol. Korbaczeska wyczytała w tym to, co chciała wyczytać.
W tym akurat wypadku zgodnie z intencjami Bruździńskiego.

Mnie jednako interesują fakty, a te są takie, że w islamie nie ma granicy od której można
dziewczynki "konsumować", wiec muslimy korzystają z braku tej granicy tym bardziej, że ich
prorok ruchał radośnie dziewięciolatki. Gdyby Jozuś robił podobnie, tedy w chrześcijaństwie
seks z dziewięciolatką byłby sakramentem a nie grzechem.

Różnica kulturowa i prawna jednak istnieje i to gość ma się dostosować do zasad obowiązujących
u gospodarza, a nie odwrotnie. W tym aspekcie - muslimy mają się dostosować, albo wypierdalać
z Europy. Kropka.

Ponadto nie zauważacie Boruchu, iż stoicie w rozkroku takim, że wam zara torba pęknie.
Z jednej strony piętnujecie rodzimych katabasów, rozwiercających dziecięce dupki i cipki,
a z drugiej zamiatacie pod dywan to samo w wykonaniu napływających muzułmanów.
Dla mnie nie ma różnicy pomiędzy zgwałceniem dziesięcioletniego chłopca przez katolika,
a zgwałceniem dziesięciolatki przez muzułmanina - obydwa przypadki są tak samo obrzydliwe.
Jednak dla europejskich humanistów różnica jest i istnieją nawet dyrektywy, aby gwałty
popełniane przez nachodźców nazywać eufemistycznie " nieprzystosowaniem do miejscowych
obyczajów kulturowych. Odmiennie gwałty i zbrodnie popełniane przez muslimskich nachodźców
traktują też sądy, ferując śmiesznie niskie wyroki, czy też skracając wymiar kary argumentując,
że skazany czuje się w więzieniu niekomfortowo. Noż kurwa, a jak ma się czuć gwałciciel w pierdlu?
Tracicie instynkt samozachowawczy, wy - europejscy humaniści.
WLR pisze:
Cytuj:
MINISTER SPRAW WEWNĘTRZNYCH ROZPOWSZECHNIA MOWĘ NIENAWIŚCI!

"Pedofilia wśród muzułmanów jest to plaga powszechnie stosowana i akceptowana"
- to cytat z tweeta udostępnionego przez Joachima Brudzińskiego,


Gdzie tu mowa nienawiści? Oszczercze kłamstwo byłoby mową nienawiści, a przecież
małżeństwa starych muslimskich dziadów z dziesięciolatkami są w islamie tolerowane,
natomiast w europejskim systemie prawnym są nazywane pedofilią. Dla muzułmanina
są normą, a dla chrześcijanina plagą. Konstatacja tegoż nie jest sianiem nienawiści.



Zacznę od ostatniego twojego wpisu, który jest stekiem hejtu a la bronto. Fakt, że nie potrafisz rozpoznać mowy nienawiści to moze nie jest wcale twoja wina, wiele osob w Polsce tego nie potrafi, wychowali sie z tym wokół siebie i uznają za normę, nawet ją utrwalają. Tak jak ty.

Owszem, religie prowadzą do wynaturzeń i patologii, wszystkie religie. I to tez jest fakt.
Wybieranie sobie jednej religii jako przykładu dla jakiejś patologii i uogólnienia typu "wiadomo, ze muzułmanie to zboczency bo ruchają dzieci" to jest wlasnie mowa nienawiści. Bo to jest odniesienie do wszystkich ludzi tego wyznania, a nie tylko tych którzy faktycznie są patolami.
Tłumacze ci to jak dziecku, bo widze, ze nie przerobiłeś podstaw i masz przeterminowany światopogląd.
I nawet go sobie miej, tylko nie chwal sie nim publicznie.

Cytuj:
Mnie jednako interesują fakty, a te są takie, że w islamie nie ma granicy od której można
dziewczynki "konsumować", wiec muslimy korzystają z braku tej granicy tym bardziej, że ich
prorok ruchał radośnie dziewięciolatki. Gdyby Jozuś robił podobnie, tedy w chrześcijaństwie
seks z dziewięciolatką byłby sakramentem a nie grzechem.

Czy jeżeli w kilku stanach USA małżeństwa z dziećmi sa legalne i nie jest to prawo islamu ale białych chrześcijan czytających biblię, to czy powiesz, ze wszyscy chrześcijanie gwałcą dzieci, czy tylko ci, którzy faktycznie to robią? Co powiesz na ten temat, panie WLR- " wiadomo, że pedofilia wsrod chrześcijan to plaga powszechnie stosowana i akceptowana" ? Czy tez, ze pedofilia jest legalna zgodnie z prawem stanowym i korzystają z tego prawa w większości chrześcijanie, ale nie wszyscy?
Widzisz różnice?

Ja nie rozumiem tego wpisu po swojemu, ten wpis jest wyraźnie i jawnie wyrazem pogardy dla pewnej grupy ludzi. Pan Brudziński mógłby sobie miec swoje prywatne zdanie na Twitterze gdyby nie był osoba publiczna, politykiem parti rządzącej, ale nim jest. Moze sobie tak myślec, ale niekoniecznie chwalić sie tym publicznie.
Inna sprawa, to konto ktore szeruje dalej, na którym ktos posługuje sie prymitywnym chamskim językiem - cos takiego poleca minister w rządzie PiS.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lip 2018, 16:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Panie WLR w żadnem rozkroku nie stoję. Tak samo jak Pan brzydzę się muzułmańskim zwyczajem traktowania dziewczynek. Niemniej jak już wyżej napisałem - chodzi nam o nienawistne wpisy pisdzielców w necie. W tym przypadku Brudzińskiego.

Cytuj:
Ja nie rozumiem tego wpisu po swojemu, ten wpis jest wyraźnie i jawnie wyrazem pogardy dla pewnej grupy ludzi. Pan Brudziński mógłby sobie miec swoje prywatne zdanie na Twitterze gdyby nie był osoba publiczna, politykiem parti rządzącej, ale nim jest. Moze sobie tak myślec, ale niekoniecznie chwalić sie tym publicznie.
Inna sprawa, to konto ktore szeruje dalej, na którym ktos posługuje sie prymitywnym chamskim językiem - cos takiego poleca minister w rządzie PiS.


O! :D

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lip 2018, 16:55 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Chyba ktoś mnie walnął obuchem w łeb.
WLR cytuje frondę, żeby udowodnić, że główną cechą charakteryzującą muzułmanów jest gwałcenie dzieci.
Prędzej bym się spodziewała wygranej w lotka.
Korbaczeska, idźma my się powiesić, nic tu po rozumie. :cry:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lip 2018, 18:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
masz racje.........obuchem w leb, wszyskiemu winien jest program edukacyjny, religia robi z waszego spoleczenstwa idiotow.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lip 2018, 18:36 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
IroB pisze:
masz racje.........obuchem w leb, wszyskiemu winien jest program edukacyjny, religia robi z waszego spoleczenstwa idiotow.

A ty c...u gdzie się urodziłeś, na Manhattanie?


Kurwa... Jeden konstruktywny post, jeden!
Nie, pierdolenie dla samego pierdolenia.

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lip 2018, 18:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
stanax pisze:
IroB pisze:
masz racje.........obuchem w leb, wszyskiemu winien jest program edukacyjny, religia robi z waszego spoleczenstwa idiotow.

A ty c...u gdzie się urodziłeś, na Manhattanie?


Kurwa... Jeden konstruktywny post, jeden!
Nie, pierdolenie dla samego pierdolenia.


co to ma z miejscem urodzenia ? dlaczego sie uparles by mi ustalac scierzke myslenia na podstawie miejsca urodzenia. Znaczy co? musze wierzyc w boga? wiesz co....ja bylem dzisiaj Rosjaninem i bede Horwatem od dwudziestej, i powtorze jeszcze raz, edukacyjny program czyni was w wiekszosci w moich oczach nomen omen drugi sort.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lip 2018, 19:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Dalej pierdolisz nietrybie.
Starzy cie nie ochrzcili, do komunii lakierków nie kupili, ślubu kościelnego nie brałeś i córki nie chrzrzciłeś?

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lip 2018, 19:21 
maerose pisze:
Chyba ktoś mnie walnął obuchem w łeb.
WLR cytuje frondę, żeby udowodnić, że główną cechą charakteryzującą muzułmanów jest gwałcenie dzieci.


Wiedziałem, że się do tej Frondy uwiesicie, ale celowo zostawiłem, bo nieistotne jest źródło cytatu , skoro
fakt jest powszechnie znany. Jak nie pasi Fronda, to może ONZ cytowana przez TVN24 będzie w sam raz?

Cytuj:
Organizacja Narodów Zjednoczonych ostro skrytykowała prace nad nową ustawą w Iraku,
która zezwoli na małżeństwa nawet dziewięcioletnich chłopców i dziewczynek. Przedstawicielka
ONZ oświadczyła, że dzieci zostaną obdarte z dzieciństwa. (http://www.tvn24.pl)

https://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/irak-dziewieciolatki-wezma-slub-ustawa-obnizy-dopuszczalny-wiek,795949.html

I tutaj magiczny wiek 9 lat, a dlaczego? Ano dlatego, że w islamie kandydatka na żonę nadaje się od
biologicznej możliwości zajścia w ciążę. Pedofilia w naszym rozumieniu jest w islamie usankcjonowana
religijnie i prawnie, bo szariat wywodzi się z Koranu. Dlatego uważam, że powołujący się na Koran
islamiści są pedofilami. Absolutnie oddzielam tutaj rasę i kraj pochodzenia od religii. Nic nie mam do
nieislamskich gości np. z Syrii, bo oni nie mają pedofilii wpisanej w normy kulturowe. Podobnie jak
muslimów, nie życzyłbym sobie w sąsiedztwie członków towarzystwa pod wezwaniem Mariusza Trynkiewicza -
o ile by takie istniało. Nie podobają mi się własnie te kulturowe normy a nie kolor skóry. W WB co raz to
w jakimś mieście urządzane są muslimskie manifestacje przeciwko istniejącemu, brytyjskiemu prawodawstwu.
Są szkoły w których angielskie dzieci mające pecha być w mniejszości, są zastraszane przez muslimską
większość. Pojawiają się patrole Sharia Police, a brytyjscy klienci sklepów monopolowych, bywają straszeni
nożem w czasie Ramadanu przez muslimskich ortodoksów. To nie są zdarzenia codzienne, ale jednak nie
tak rzadkie jak się humanistom wydaje. Uważam zatem, że nie powinno być przymusu gościnności i gość
któremu się nie podoba, nie powinien być zatrzymywany siłą, a powinien dla zachęty dostać kopa w dupę.

Jojo oczywiście piecze swoją pieczeń, ale mówi prawdę. Nie mówi całej, bo przemilcza pedofilię katabasów,
która nie stanowi dla niego plagi, jednak o muzułmanach mówi prawdę. Oni nie chcą się asymilować i w
dupach mają zastane prawa. Świat ma być taki jaki sobie wymyślił Prorok i szlus, a jak kto się nie zgadza,
to go kilim. Ja sobie nie wyobrażam, żebym miał nie zgadzać się na zasady obowiązujące w państwie do
którego przybyłem i które mnie gości. Do uzyskania brytyjskiego obywatelstwa nie tylko prawo brytyjskie
należy znać i język, ale też historię i należy to uszanować jeżeli chce się w WB mieć pełnię praw obywatelskich.
W przeciwnym wypadku, należy bez marudzenia wypierdalać z powrotem i tyle.

Fronda czy TVN różnicy nie robi, bo nawet zepsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.
Kurski napisał w 2011 o Macierewiczu, że czubek na łeb do basenu bez wody skakał, co ja przyjmuję za
wiarygodne wytłumaczenie jego bredni, natomiast Mejrołz zaprzecza, bo Kurski napisał. Dla mnie więc
czubek, a dla Mejrołz przeciwnie.Taka sytuacja. ;)


Na górę
  
 
Post: 01 lip 2018, 19:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
stanax pisze:
Dalej pierdolisz nietrybie.
Starzy cie nie ochrzcili, do komunii lakierków nie kupili, ślubu kościelnego nie brałeś i córki nie chrzrzciłeś?


dalej sie pytam....co cie , kurwa, obchodzi moje prywatne zycie.......ale zaspokoje twoja ciekawosc....do komunii nie przystepowalem i slubu koscielnego nie bralem, na wlasny chrzest wplywu nie mialem a corke mi zona ochrzcila.....ja jako demokrata i czlowiek z wielkiej litery sie nie przeciwstawialem......nie mnie chcieli komuniowac czy tez chrzcic......ale ty stnax i taak tego nie skumasz, bo jestes jak ksionc.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3575 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252 ... 358  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group