forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 0:30

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30010 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 2794, 2795, 2796, 2797, 2798, 2799, 2800 ... 3001  Następna
Autor Wiadomość
Post: 26 cze 2018, 15:36 
Pantryglodytes pisze:
Mnie ta gazeta wygląda od początku do końca na twór służb specjalnych,


Nie rozumiesz. Na cmentarzu postawiono nagrobki, a na nich - rosyjskim zwyczajem - fotorealistycznie
wygrawerowani w granicie polegli w mundurach ze stopniami i oznakami przynależności do konkretnych
oddziałów. Nie ma więc znaczenia kto opisał, bo dowody stoją na cmentarzu. A przecież miało ich tam nie być.

Obrazek

PS
Ja od was wiele nie wymagam, ale nie pierdolcie mi tutaj, że Gorbaczow poszedł nocą na cmentarz
i gwoździem te nagrobki wydrapywał.


Na górę
  
 
Post: 26 cze 2018, 15:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
A okładek od paszportów gdzieś tam nie ma?
Jak wykituję, to też mają mnie zrobić na obrazku z gnatem. :lol:


Ostatnio zmieniony 26 cze 2018, 15:45 przez Wielki Wezyr, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 cze 2018, 15:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Jeszcze raz, co z tego?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 cze 2018, 15:49 
Ano to, że Rosja miesza w ukraińskim kotle.
Na razie wyciągnęła kość - Krym, ale ma apetyt
na całą zupę.


Na górę
  
 
Post: 26 cze 2018, 15:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Przestań powtarzać te bzdury, bo to już nudne.
Już chyba tylko ty powtarzasz te brednie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 cze 2018, 16:08 
Dlaczego miałbym nie pisać? News jest świeżuteńki - z wczoraj. Bardzo mnie zaciekawiła historia żony tego żołnierza z nagrobka.
której po jego śmierci rosyjska armia zabrała telefon komórkowy, numer którego dając dziennikarzom by dowieść, że informacja
o śmierci jest fejkiem, a jej mąż żyje i siedzi obok niej. Takimi manipulacjami posługiwaliście się na "wschodnim" przez trzy lata
a teraz gdy prawda wychodzi na światło dzienne, chcielibyście zamieść ją pod dywan. W dupie mam wasze ruskie oczekiwania i
będę pisał co zechcę i kiedy zechcę. Вы меня́ понима́ете?

Cytuj:
Леонид и Лёня
Самый высокий памятник, его видно издалека, — на могиле Леонида Кичаткина. И за этой же оградкой есть еще один, поменьше,
с белой статуей ангела. Рядом сидит большой плюшевый бегемот. На плите написано, что здесь тоже похоронен Леонид Кичаткин.
В августе 2014-го Оксана Кичаткина ждала ребенка. Она была на восьмом месяце. Мальчика успели назвать Леней — в честь
погибшего папы. А потом рядом с папой похоронили.
Семья Кичаткиных могла бы стать символом того безумия, что устроили четыре года назад власти вокруг гибели десантников.
И того кошмара, что пережили их близкие. О похоронах мужа, напомним, Оксана Кичаткина написала на своей странице в соцсети.
Она назвала дату и место и оставила свой номер телефона. Запись она сделала 23 августа 2014-го. А уже на следующий день по
номеру Оксаны мне отвечал, похохатывая, звонкий женский голос: «Леонид Юрич жив, рядом сидит со мной, пьет кофе. У нас
котлеты на обед и картошка-пюре. Празднуем крестины дочери. А страницу мою взломали». Не переставая радостно смеяться,
«Оксана» охотно передавала трубку «мужу». И нетрезвый мужской голос подтверждал, что да — он и есть Лёня Кичаткин, живой
и здоровенький…


Na górę
  
 
Post: 26 cze 2018, 16:28 
Wueleru, to jest polityka, brudna sprawa, ponimajesz? :) Co się zacietrzewiasz, chcesz zyć dobrze, spokojnie, czy krótko. Na zawał zejdziesz z nerwów. na chuj ci to? :)
Od polityki nie da się uciec, chociazby patrząc na swój portfel, ale lepiej z daleka od niej. Ja tak robię. Przez całe zycie nie nalezałem nigdzie oprócz harcerstwa i dobrze mi tak. :)


Na górę
  
 
Post: 26 cze 2018, 16:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 14:41
Posty: 2026
Szanowny WLR, byli, ale nie jako formacja rosyjska, bo byli również i Polacy którzy rzekomo w wypadkach samochodowych zginęli. Retoryka zacytowanych przez szanownego rewelacji przypomina nasze prawicowe portale i ich "wybuchy" w Tupolewie. Prowokacje ukraińskie to tylko pretekst aby UE mogła przedłużyć sankcje, nic innego Ukraina wymyślić nie potrafi i cały czas gra tą smętną nutą.........przez trzy lata oszukiwano jedną "babe" w celu zatuszowania "międzynarodowego skandalu", a ona "wierna Penelopa" w nieświadomości na ślubnego czekała.......w dobie tak intensywnego obiegi informacji jaki jest w XXI w.
Co do paszportów....to wojska regularne żadnej armii nie noszą dokumentów tylko identyfikatory nazywane nieśmiertelnikami, dokumentami posługują się ochotnicy bądź najemnicy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 cze 2018, 16:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
WLR pisze:
Dlaczego miałbym nie pisać?....


A pisz sobie co tam chcesz ale nie rozumiem czemu dziwisz się pan Ruskim.
Zapewne wiesz pan że takie kraje jak Polska nic nie znaczą jako podmiot prawa międzynarodowego a Ruscy i owszem znaczą.
Nie tak dawno odbyła się nasiadówka w Pradze Czeskiej zwana nie wiedzieć czemu konferencją terezińską, delegacja z naszego kraju brała udział i jak to się twierdzi podpisała.
Na podstawie udziału w tej konferencji, departament stanu zamierza monitorować sytuację w krajach które w owej konferencji uczestniczyły. (447)
Jedynie przedstawiciel Rosji powiedział w swym wystąpieniu coś sensownego, reszta plotła same dyrdymały.

Przedstawiciel RF Powiedział - w skrócie..... wszystko zostało omówione i uzgodnione co do granic, restytucji, kompensacji mienia, zachód pod przewodem USA zatwierdził wyniki i w formie traktatów pokojowych weszło w życie. Z biegiem czasu weszło do innych traktatów i układów bilateralnych (2+4) i inne.....
Nie wiem w co gra departament stanu bo jeśli w oko a Rosja w pokera to może być nieciekawie, ale nie umiem dziwić się Rosji.

Przytoczyłem część wypowiedzi przedstawiciela Rosji niepotrzebnie, zapewne pan ją zna.
Cóż taki nawyk.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 cze 2018, 19:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
canislupus pisze:
Szanowny WLR, byli, ale nie jako formacja rosyjska, bo byli również i Polacy którzy rzekomo w wypadkach samochodowych zginęli. Retoryka zacytowanych przez szanownego rewelacji przypomina nasze prawicowe portale i ich "wybuchy" w Tupolewie. Prowokacje ukraińskie to tylko pretekst aby UE mogła przedłużyć sankcje, nic innego Ukraina wymyślić nie potrafi i cały czas gra tą smętną nutą.........przez trzy lata oszukiwano jedną "babe" w celu zatuszowania "międzynarodowego skandalu", a ona "wierna Penelopa" w nieświadomości na ślubnego czekała.......w dobie tak intensywnego obiegi informacji jaki jest w XXI w.
Co do paszportów....to wojska regularne żadnej armii nie noszą dokumentów tylko identyfikatory nazywane nieśmiertelnikami, dokumentami posługują się ochotnicy bądź najemnicy.


Tyle, że to do nie wszystkich dociera . Cóż codzienna indoktrynacja przez wszelkie przekaziory w PiS-landzie
przynosi takie właśnie wyniki. Poza tym, gdyby nawet Władymir Władymirowicz po cichu wspierał ŁRL i DRL to co w tym dziwnego, tam mieszka od cholery Rosjan którzy po banderowskim puczu w Kiivii poczuli realne zagrożenie nie tylko bytu, ale i życia. Czy nie dostawalibyśmy piany gdyby bandersyny podobnie traktowali polskojęzycznych na zapadniej ?

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30010 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 2794, 2795, 2796, 2797, 2798, 2799, 2800 ... 3001  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 87 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group