forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 14:35

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10812 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 793, 794, 795, 796, 797, 798, 799 ... 1082  Następna
Autor Wiadomość
Post: 20 cze 2018, 15:14 
A Lenina nadal można oglądać, czy już się rozpadł?


Na górę
  
 
Post: 20 cze 2018, 15:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Brak podstawowej wiedzy-Lenin wiecznie żywy.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 cze 2018, 15:20 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Pantryglodytes pisze:
stary praktyk pisze:
To na co komu taka plaża....?!
Ileż można się kąpać.....w końcu wyleziesz z tej wody i pasowało by się czymś rozgrzać.
A tymczasem w tym przypadku.....howno.
Nie nada.
Idzie zamarznąć....... :shock:


Jak zamarznąć kiedy sfotał że jest gdzie się rozgrzać, o

https://photosp.ru/i/Z0awIB

To przy tej plaży

https://photosp.ru/i/Z0gSTZ



No! - niby jest ale pewnie pozamykane bo ludzi nie widać.
To po pierwsze.
Po drugie, - ja tam wiem, że najlepiej się rozgrzewać swoimi zapasami a nie jakimś kolorowym badziewiem za buk wie ile kasy.......no sam przyznaj..... ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 cze 2018, 15:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:18
Posty: 4718
Lokalizacja: 5800 od domu
Obrazek
Ludzi jemu nie widać.

Obrazek
Po wodzie Angary do Bajkału 50 km. po drodze 70 k. Linii brzegowej po obu stronach ile, pojęcia nie mam, rzeka ma w tym miejscu 3 km. szerokości.


Obrazek
Pewnie rozbieralnia

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 cze 2018, 18:56 
st1111 pisze:
Jak Pani chce wiochę zobaczyć to trzeba Polskie miasta pozwiedzać.


Prosię, może i czasem debilne teksty pisuję, ale nie jestem debilem. Widzę to co u nas, dzięki pracy Męża, trochę Europy też zobaczyłam. I w Rosji są slamsy, jest bieda, ludzie żyjący na skraju, tak samo jak w innych częściach globu. Ale te ładne obrazki z Rosji, wyglądają lepiej niż ładne obrazki z Polski, Czech, Niemiec, Francji. Spójrz na ludzi, których Piotr czasem w tle, a czasem nie w tle, fota. Babeczki zadbane, ubrane gustownie bardzo, kolorowo, takie jak z obrazów. Ciuchy wysokiej jakości, może facet nie zwraca na to uwagi, ale ja to dostrzegam, piękne, pastelowe kolory, mnóstwo małych urwisów. Chodniki, alejki, ulice, ani kiepów nie ma, puszek, reklamówek, paragonów, zero śmieci. Plaża? Hmmm, jak się kąpać na plaży podczas kiedy przy brzegu jest 24 metry głębokości, ale pewnie ktoś tam plazuje, znowu nie ma kapsli, psich gówien, petów, spalonego węgla z grilla czy tam innych śladów cywilizacji. Jak dla mnie bomba.
Czy chciałabym mieszkać w Rosji- na podstawie tego co widzę, ależ oczywiście. Przypuszczam jednak, że mnie na to nie stać. A nawet gdyby było, starych drzew się nie przesadza, a mamy tu z mężem rodziców, którzy naszej pomocy potrzebują. Ale gdybym była sama i miała trochę kasy odłożone, na bank bym się osiedliła w Rosji właśnie, na jakimś skrajnym zadupiu, ale blisko wody. I tam bym wiodła żywot człowieka poczciwego..


Na górę
  
 
Post: 20 cze 2018, 19:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
AGAFIA pisze:
....skrajnym zadupiu, ale blisko wody. I tam bym wiodła żywot człowieka poczciwego..


Komary czy tam inne meszki by Panią zjadły


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 cze 2018, 19:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Pani Agafio Pan Piotr jest agentem Putna i przekazuje nam fałszywy obraz,w rzeczywistości nie mjają tam jabłek a mięso tylko z krokodyla.Ja to wiem bo opieram się na materiałach Polskiej rzetelnej prasy i TV.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 cze 2018, 19:39 
Pantryglodytes pisze:
AGAFIA pisze:
....skrajnym zadupiu, ale blisko wody. I tam bym wiodła żywot człowieka poczciwego..


Komary czy tam inne meszki by Panią zjadły


A tu mnie nie jedzą? Panie, ja mieszkam przy lesie i przy łące Na własnym podwórku mam mały las, łąkę. Tu żyją wszystkie; komary, meszki, kleszcze, muchy, szerszenie, inne stworzenia. Jest tego mnóstwo. W tym roku wyjątkowo też obrodziły jaszczurki, nigdy ich tyle nie widziałam. Biegam więc jak kretynka i ratuję je z kocich i psich pyszczków. Średnio 2 dzienne. Dziś jedną Bułce zabrałam, po chwili czmychnęła. Pieseł jednak chyba swoją zdobycz przegryzł zębami i straszny opierdol dostał.


Na górę
  
 
Post: 20 cze 2018, 20:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
AGAFIA pisze:
... Pieseł jednak chyba swoją zdobycz przegryzł zębami i straszny opierdol dostał.


Biedny, gdyby miał trąbkę i skrzydła to by latał jak motyl i nektar z kwiatów spijał,
Pani gwałci jego osobowość. :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 cze 2018, 20:34 
Wychowuję raczej, z jaszczurami żyć można, wystarczy nie zabijać. Nie musi, michę pełną ma. Podobnie jak kociska, ale tu już instynkt jest, choć może i Tosi też. Wszak to mieszanka z terierem, jamnikiem i tym tam, sznaucerem. Genów nie oszukasz, dziury na włościach takie kopie, że jakbyś nogą wpadł, to byś złamał. Malutkie to gówienko, miało ogrodu do ruiny nie prowadzić, ale co to to odpierdziela, w głowie się nie mieści.
Nie dość że typowy kundel, pierdzi, beka, śrupie się po tyłku, to jeszcze mocno bojowe i jakby polujące na wszystko co żyje. W dodatku paskud, przebrzydły. Nie ma chyba bardziej brzydkiego psa na świecie. I bardziej kochanego..


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10812 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 793, 794, 795, 796, 797, 798, 799 ... 1082  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group