forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 16:56

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 562, 563, 564, 565, 566, 567, 568 ... 996  Następna
Autor Wiadomość
Post: 15 cze 2018, 17:16 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Ciekawe, - jakie ma IQ.......... :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 cze 2018, 20:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
Nieprawdą jest, że "prokuratura naciągnęła fakty o wypadku premier w Oświęcimiu, aby wybielić rządową ochronę", ani inne fakty podawane w publikacji "Rzeczpospolitej" – napisał w wydanym dziś oświadczeniu prokurator okręgowy w Krakowie Rafał Babiński.

Krakowska Prokuratura Okręgowa odniosła się do informacji, wedle których, śledczy w toku badania sprawy wypadku premier Beaty Szydło wyprowadzali "sprzeczne wnioski"
Prokurator Babiński podkreślił, że zebrany skrupulatnie materiał dowodowy pozwolił na dokładne odtworzenie przebiegu wypadku
Jak czytamy w oświadczeniu, prokuratura nie miała powodu, aby nie wierzyć zeznaniom funkcjonariuszy BOR
Przesłane Polskiej Agencji Prasowej oświadczenie dotyczy publikacji "Rzeczpospolitej" z 15 czerwca "Dziurawe oskarżenie Sebastiana K.". "Prokuratura Okręgowa w Krakowie informuje, że publikacja ta zawiera nieprawdziwe informacje i nieścisłości" - czytamy. "Dotyczą przebiegu wypadku z 10 lutego 2017 roku w Oświęcimiu, treści materiału dowodowego i postępowania przygotowawczego" – napisał prok. Babiński.


https://wiadomosci.onet.pl/kraj/oswiadc ... ej/9lv62ml

Skoro to wszystko nieprawda to dlaczego tak "prosta" sprawa ciągnie się tak długo? Dbałość o szczegóły jest zadziwiająca. :mrgreen:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 cze 2018, 15:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
Argentyńska Izba Deputowanych niewielką większością uchwaliła w czwartek projekt ustawy zezwalającej na dokonywanie aborcji do 14. tygodnia ciąży. Zajmie się nią teraz Senat, który może dokonać w ustawie zmian albo ją definitywnie przegłosować.
Głosowanie, w którym liderzy partii pozostawili deputowanym wolność wyboru, odbyło się po trwającej ponad 23 godziny zaciętej debacie. 129 członków Izby głosowało za przyjęciem ustawy, a 125 - przeciwko.


http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/art ... orcja.html


Jeżeli ten przepis przejdzie w kolejnym kraju katolskim i to jeszcze ojczyźnie białego papy to posłance Sobeckiej pikawa pierdolnie z pewnością. Czy starczy szturmu modlitewnego na Argentynę?

sAle co tam, wtedy my Polska bedziem jak ta latarnia ciemnogrodu i zadupia na tle tej zgnilizny świecić jeszcze jaskrawiej :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 cze 2018, 15:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Zostaniemy jako latarnia ciemnogrodu,nawet jeśli wszędzie na świecie poza nami takie ustawy zostaną uchwalone.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 cze 2018, 21:45 
Ciekawe, czy znalazła bidula. :lol:

Obrazek


Na górę
  
 
Post: 18 cze 2018, 21:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Krakowskie Przedmieście 9
Marta Ka.

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 cze 2018, 13:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Dziś nasi graja z Senegalem. Meczu oglądał nie będę. Zadowolę się wynikiem po. Jeżeli wygrają, to zapewne gdzieś będą do wglądu bramki, albo jakiś skrót. Moje odczucia są takie, że mogą mecz ten przegrać. Podobno Senegalczycy imponują warunkami fizycznymi. Polska to drużyna grająca schematycznie choć nie jest powiedziane, że źle. Żywioł może ich zaskoczyć. Jak Meksykanie zaskoczyli Niemców.

Mój sąsiad, pisdzielec zapytał mnie dziś czy już się grzeję. Odpowiedziałem zgodnie z prawdą, że w żadnym wypadku. Sąsiad naciska - ale czym bliżej godzin popołudniowych to napięcie ci wzrośnie? Pytam - czego? Mecz - odpowiada gość. Nie mam zamiaru oglądać - odrzekłem. Zmierzył mnie z lekka, Pewnie zdziwiło go moje bardzo niepatriotyczne podejście do wydarzenia. Postanowił więc mnie rozbawić i zapytał czy widziałem mem z meczu Niemcy - Meksyk. Tusk do Schetyny, "nasi przegrali z Meksykiem". I tu rechot. Po czym komentarz - dobrze im tak, Niemiaszki nie powinni wyjść z grupy. Znawca futbolu - kurwa - sobie myślę

Kibicowskie reakcje bywają różne a patriotyzm rozwala niektórych moralnie i robi z ludzi idiotów, durniów a czasem robactwo.

Być może nie zdziwiłbym się zbytnio, bo przecież to pisowiec. Niestety fakt jest taki, że facet od kilku lat pracuje w Niemczech. Bo pewnie w kraju chyba z powodów czysto patriotycznych brak pracy dla ludzi z jego wykształceniem.

Taki polski stereotyp. Przed meczem.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 cze 2018, 13:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
Podobno Senegal ma Polsce zaczarować bramkę.
Radzę Nawałce i reszcie ekipy sprawdzić czujnikiem na czary i fetysze obydwie bramki.
Tylko która będzie pierwsza ? :lol:
Gdyż Senegal nie będzie sobie szkodził, prawda ?
:x

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 cze 2018, 13:50 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
Nie ma jak dobry egzorcysta.
Na czary - jeszcze większe czary.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 cze 2018, 17:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Husaria pojechała Moskwę zdobywać :lol: Jaki to kurwa szum medialny był :lol: 0:2 mamy z Senegalem. :lol: :lol: :lol: Ale PiSdzielcom liczącym na fotki z Lewandowskim i spółka rura przestanie pierdzieć. :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 562, 563, 564, 565, 566, 567, 568 ... 996  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 69 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group