forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 18:22

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1800 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73 ... 180  Następna
Autor Wiadomość
Post: 15 cze 2018, 8:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Jaka wspaniała rada! HURA! Pycha! Wyobrażam sobie jego minę! :D

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 cze 2018, 8:44 
Nie, no pewnie, będę zionął nienawiścią do pisu, bo mi za to płacą. :lol:

Ale mogę dać radę. Nawet za darmo. Pierwszy i ostatni raz.
NIE MANIPULUJEMY.
:D


Na górę
  
 
Post: 15 cze 2018, 9:34 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Czy ja Pana Panie Polar namawiam do tego abyś Pan nienawidził pisu i pana prezesa?! A broń bobrze!

Nie manipulujmy mówisz Pan? A powiedz to Pan tym pisdzielskim zgredom też.

A słyszał Pan chyba jak Ziobro manipuluje w sprawie wczorajszego wyroku SN w sprawie odrzucenia kasacji którą złożył w sprawie jednego homofoba drukarza? Twierdzi, że wolność przekonań kurwa została złamana. No toż przecież czysta manipulacja. A gdzie wolność ludzi kochających inaczej do korzystania z usług drukarni? To taki przykład kto manipuluje. Niech się Pan tym nie przejmuje.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 cze 2018, 10:02 
W głębokiej dupie mam prawa homoseksualnej mniejszości, gdy pracująca większość nie ma ich wcale, Panie Boruch.
Priorytety, priorytety.
Homosie nie mogą czegoś załatwić? To widocznie są nieudacznikami.


Na górę
  
 
Post: 15 cze 2018, 10:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Nie ładnie Panie Polar Pan piszesz. Nie chcę Pana podejrzewać o homofobię. Słabszym a szczególnie prześladowanym przez społeczeństwo trzeba pomagać. A z tym nieposiadaniem praw przez społeczeństwo to Pan przesadza, choć nie twierdzę, że nie ma tu problemów. Niestety przeciętny Polak ma ich mniej niż zdeklarowany homoseksualista Polak. Kto np przyjmie do pracy jako pedagoga w szkole, oczywiście z kwalifikacjami homoseksualną dziewczynę? Albo faceta? To już mowy nie ma. Mówi Pan, że "homosie" nie mogą czegoś załatwić to widocznie są nieudacznikami". Jak cokolwiek załatwić będąc zgodnym z prawem w tym kraju jak na czele ministerstwa sprawiedliwości stoi kanalia homofob? Oka nie wyjmiesz.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 cze 2018, 10:34 
Dla mnie, to możesz mi Pan przybić mordowanie fok na Helu. Jeszcze zabawniej będzie. :D
Fundamentem lewicy jest walka o prawa pracownicze i likwidowanie różnic dochodowych w społeczeństwie. Rozumiesz Pan co to fundament? Podstawy na których opiera się dalsza walka. Nie zbudujesz Pan budynku, zaczynając od dachu.
Analogicznie nie zlikwidujesz kościoła, chcąc li tylko kontrolować jego finansowanie.
Koniec finansowania kościoła pod każdym względem. Jedynie zabytki architektury pod pełnym zarządem Państwa.
Walka o prawa homo w społeczeństwie trapionym przez biedę i resztę patologii kapitalistycznej jest walką bezsensowną. Głodny człowiek ma w dupie prawo do swobodnej stymulacji analnej i epatowania tym przy każdej możliwej okazji.


Na górę
  
 
Post: 15 cze 2018, 11:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Dziwna sprawa. Ja zaczynam Pana coraz bardziej rozumieć i zgadzam się z Panem. Co mnie - zaprawdę godne to i sprawiedliwe - cieszy. To jakaś odmiana po tych bezsensownych napierdalankach.

Walka o prawa pracownicze tak, jak najbardziej. Ale niech Pan nie lekceważy praw człowieka, które lewica powinna mieć na sercu co wiąże się przecież z prawami pracowniczymi. I w tym momencie dotykamy praw mniejszości, w tym ludzi o odmiennej kolorystyce miłości.

Mówimy o laickości lewicy co powinno być naturalne jak zieleń trawnika. Tak więc myślę, że ten aspekt też jak najbardziej do fundamentu lewicy liczyć powinniśmy.

A także ochronę środowiska, bo wszak wszelkie ruchy zielone, które ideologicznie związane są z ochroną przyrody, środowiska to też lewica. A jako, że Pan ma takie myśli to broń boże nigdy bym podejrzeń o zamach na biedne foki, co Pan raczył wymienić nie kierował.

Ja się Panu trochę wytłumaczę. Dlaczego ja tak o tych pedałach. Bo bardzo mnie zbulwersowała wczorajsza wypowiedź "zero", w której zmartwił się wolnością osobistą jednego drukarza katolika. Tylko zapomniał był o wolności właśnie jednego pedała. Wolność dla naszych tak, ale reszta? Jaka wolność. Ot masz Pan kurwa logikę Kalego.

ps.
nie jestem pedałem tylko wkurwia mnie jak sie ich prześladuje i ma za trzeci gatunek człowieka. Bo drugim jest Pan i ja.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 cze 2018, 11:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Boruch pisze:
Dziwna sprawa. Ja zaczynam Pana coraz bardziej rozumieć i zgadzam się z Panem.
Ogonek pod siebie, ha ha ha.

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 cze 2018, 11:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Ale, Panie Stanax, coś Pan. Nie o to chodzi. Ja jestem z tych starych roczników i jeszcze nie zapomniałem co to jest zrobić coś dla sprawy.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 cze 2018, 13:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Mam tak z WRL-em. Podzielam jego poglądy, ale jak czasem coś pierdolnie wtedy klękajcie narody. Jazdy ad personam bez sensu, aby tylko jego było na wierzchu. Dlatego nie komentuję (przynajmniej staram się) jego postów, postów polara, Wielkiego Wezyra i kilku innych userów. Zwyczajnie doszedłem z czasem do wniosku, że przekonywanie do swoich poglądów o polityce/życiu na tym forum nie ma szans. Tu każdy chce być samcem alfa. Nawet część piszących dziewczyn. Nie jestem aż tak ambitny by użerać się z nimi. Ograniczyłem się do pisania prawie wyłącznie w swoim wątku. Na chuj mi potrzebne gryzienie, kiedy w neutralnym temacie całkiem dobrze mi idzie?


PS
Kilku kompletnych kretynów mam w ignorowanych. Świat jest piękniejszy gdy w ogóle nie widzisz co z siebie wydalają. Po chuj mi ta wiedza, kiedy oni pragną tylko tego, by sprowadzić cie do swojego poziomu.

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1800 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73 ... 180  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group