forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 19:15

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7427 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 660, 661, 662, 663, 664, 665, 666 ... 743  Następna
Autor Wiadomość
Post: 13 cze 2018, 18:50 
Też nie wiedziałam. Ogólnie zdaję sobie sprawę z faktu molestowania, takie rzeczy naprawdę się dzieją, w tym całym Hollywood pewnie każdego dnia..ale jaką trzeba być głupią cipą by oznajmić mediom, że facet 16 lat temu spoliczkował niebogę penisem?
Przepraszam, może hejty się zaraz na mnie poleją, ale czy przystojny, bogaty aktor, musi lać penisem podrzędną aktorkę? Toż to się kupy nie trzyma...


Na górę
  
 
Post: 13 cze 2018, 19:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Hornet pisze:
Nie wiedziałem, że bicie chujem po buzi może wzbudzić w kobiecie panikę. :lol:
A obojczyka jej nie przetrącił? :roll:

Może gabaryty narzędzia prześladowania były niegroźne?
Swoją drogą,niektórzy dla zaistnienia w mediach gotowi są i oplucie sprzed ćwierć wieku wywlec.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 cze 2018, 20:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Zawsze wydawało mi się to dziwne. I zawsze mam wątpliwości czy to aby gwałt był albo molestowanie.

Gwałcił, nie gwałcił, w każdym razie dobrze mu tak skoro kutasa nie potrafił poskromić. A wystarczy mięć trochę wyobraźni i pomyśleć co dana pizda może z takiego zbliżeniem zrobić. Przecież w tych środowiskach bomby seksualne wybuchają nie od dziś.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 cze 2018, 20:12 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Dla jednych to bomba, dla innych sposób na zrobienie kariery.
Koszta ponosi się zawsze....... :oops:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 cze 2018, 20:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Zastanawiam się,czytając takie historie,czy aby opowiadający nieco nie koloryzuje.Niewątpliwie molestowanie jest zjawiskiem często spotykanym,ale z pewnością ludzi gotowych na nadużycia w sferze oskarżeń też nie brakuje.Z drugiej strony,wielu łajdakom nie takie draństwa uchodzą na sucho.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 cze 2018, 21:07 
Cytuj:
Dla jednych to bomba, dla innych sposób na zrobienie kariery.
Koszta ponosi się zawsze....... :oops:
Były pewnie jakies tam akty molestowania. Sama małolatą będąc, ile miałam-? 18 lat. W barze, nad jeziorem średnim w Turawie, dorabiając sobie w wakacje zostałam klepnięta po tyłku przez szefa. On wprawdzie miał swoją żonę, ale wszyscy wiedzieliśmy, żona też, że bzyka żonę, ale kumpla, niejaką Agnieszkę, co to w Opolu na targu mięso sprzedaje. Mniejsza o to, kiedyś klepnął mnie w tyłek i powiedzial coś w rodzaju, posuń to swoje wielkie dupsko. Dupsko zawsze miałam zacne , ale żeby wielkie...no nie po to szłam do pracy , by wtedy o 30 lat starszy oblech mnie w nie klepał. Opierdoliłam szefa, a rzecz miała miejsce przy klientach. Ten na to, że mnie zwalnia, i mam się wynosić z knajpy. Dobra..


Byłam ostatno w Turawie, po Leśnej nie ma śladu. Nawet murku nie ma, nic..


Ostatnio zmieniony 14 cze 2018, 10:12 przez AGAFIA, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Post: 13 cze 2018, 21:55 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
A bo to, widzisz jest tak, że wszystko przemija. Z czasem nawet najtrwalsze ślady znikają.
A najbardziej żal młodości. Śmiem podejrzewać, że nawet to klepnięcie się dziś wspomina.
Tak jak i wpierdol od starego, którego już dziś niema........bo przecież dziś człowiek rozumie, że to dla jego dobra było......... :oops:
Szkoda gadać.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 cze 2018, 13:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
Ach, kurwa!

Jaki potężny ładunek radosnego optymizmu niosą wasze posty. Nic, tylko ubrać się ładnie, zapalić gromnice, położyć się do skrzynki wśród koronek i cierpliwie czekać na ustanie funkcji życiowych.

Ja, w drodze wyjątku, mogę ten czas oczekiwania skrócić, tylko dołączyć trzeba dowód wpłaty, złoty osiemdziesiąt za nabój. Selier and Belott, czeski półpłaszcz.
Odejdziesz szybko i skutecznie, ach wy stare, durne pierdoły :lol: (pląsa półnagi po pokoju z lekkością szesnastoletniej dziewicy) :twisted:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 cze 2018, 13:33 
Gupek. Dzie on znalazł 16 letnią dziewice!


Na górę
  
 
Post: 14 cze 2018, 13:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:18
Posty: 4718
Lokalizacja: 5800 od domu
Uwierzył.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7427 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 660, 661, 662, 663, 664, 665, 666 ... 743  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group