forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 9:52

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1800 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 ... 180  Następna
Autor Wiadomość
Post: 12 cze 2018, 12:59 
Pantryglodytes pisze:
Cytuj:
Na koniec, należy zastanowić się, czy polska humanistyka ma coś do zaoferowania


To jest coś takiego? dziwne, i niewiarygodne, przede wszystkim.


To naprawdę nie wiesz Pan, że coś takiego istnieje?
Przecież to proste.
Polski humanizm - kopiesz człowieka, jednocześnie głaszcząc kota.


Na górę
  
 
Post: 12 cze 2018, 23:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
polar pisze:
.....
Nauka....


Polskie szkoły wyższe w rankingu 1000 na świecie.
Tylko dwie, zajęły dające się określić miejsca.
"Uniwersytet Warszawski" zaszczytne 394 miejsce.
I uwaga! uwaga! "Uniwersytet Jagieloński" 411 miejsce.
"Politechnika Warszawska" wpadła niestety w czarną dziurę, wynik nieokreślony od 601-650
Następnych 11 uczelni to czarna przygnębiająca otchłań w zakresie wyników 801-1000
Średnio - gdzieś pomiędzy uczelniami Maroka, Egiptu, Kenii czy Południowej Afryki z zastrzeżeniem że jednak poziom "University of Witwatersrand" i "University of Cape Town", jest dla naszych naukowców niedostępny ale już "University of Kwazulu-Natal" "Al Azhar University" pasuje jak najbardziej, "Birzeit university" z okupowanej Palestyny również.

Na tle polskich najlepszych uczelni "Universidad de la Habana" wypada bardzo dobrze.
A taki "Belarusian State University" cieszy się znacznie większym poważaniem niż jakakolwiek polska uczelnia.

Nieco zaskoczył mnie ten wynik, pozytywnie, o ile jeszcze w 2016r tylko sześć polskich uczelni na listę się załapało to dziś mamy już 14 miejsc obsadzonych, w ogonie ale jednak.
Dobra zmiana.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 cze 2018, 8:18 
Panie Panty problem zmierzchu polskiej edukacji dotknął mnie osobiście.
W zamierzchłych czasach, gdzie paszporty leżały na MO, a tuzy umysłowe tęsknym okiem patrzyli w stronę Minolty, słusznie uważając ja za dobro najwyższe, miałem ja ci w technikum takie matematyczne różnorodności edukacyjne jak całki, ciągi, rachunek różniczkowy, przygotowujące mnie do zdobywania dalszego wykształcenia.
Z wrodzonego lenistwa i nieudaczności życiowej, zlekceważyłem posiadana wiedzę i postanowiłem zgodnie z zaleceniami Panów Czikago I Bojs wziąć sprawy w swoje ręce, zakładając w wieku rębnym ( tak, rębnym, wyrębano mnie bez mydła ) firmę ( nie działalność gospodarczą ) o zasięgu, wydawać by się mogło, ogólnoświatowym. Pozwoli Pan, że szczegóły tegoż geszeftu pominę.
Jakież było moje zdziwienie, gdy posyłając syna nieudacznika i genetycznego idiotę na Politechnikę Gdańską w czasach już słusznych, gdzie Minolta była ogólnie dostępna, dowiedziałem się, że nie posiada on elementarnej wiedzy z zakresu matematyki, gdyż wiedza ta w Technikach, które powinny przygotowywać do studiów technicznych, jest niedostępna/nieprzekazywana/ nie ma jej, kurwa, w programie nauczania.
Do studiów technicznych w Polsce przygotowują TYLKO licea ogólnokształcące w klasach o profilu mat-fiz, gdyż to właśnie tam są takie brednie jak całka, różniczka, czy ciąg.

Ja rozumiem Panie Panty miłość do lakierków, rozumiem do Wiary, czy Rozumu. Rozumiem też nienawiść do Kaczyńskiego, Ziobry, czy Tuska. Wszystko to rozumiem.
A wie Pan czemu to rozumiem?
Bo widzę, jak bardzo prawdziwi idioci zniekształcają obraz tego kraju, upatrując się problemów w infantylnych rzeczach.
Bo widzę, że skoro ja znam rachunek różniczkowy i prawdopodobieństwa, potrafiłem sobie policzyć, że boga nie ma, a klecha to złodziej, i wiedzę tę przekazać progeniturze.
A ci, którzy tej wiedzy nie posiadają, ni chuchu tego nie policzą. I skazani będą po wsze czasy na sprawnych w paluchach operatorów sieci internetowej.
Czego świadkami jesteśmy obecnie.

Reasumując:
Kaczyński to chuj, klecha pedofil.
Oto najbliższy program edukacyjny, po objęciu władzy przez opozycję w ramach szkół średnich.
Na studiach dołączą Ziobro, Kamiński i Kukiz.

P.S.
Informuję tych, którzy szczycą się umiejętnością czytania ze zrozumieniem, że zapewne nie zrozumieli mojego prostego, pisanego przez prostaka, tekstu, bo problem pedofilii w kościele jest wg mnie patologicznym problemem, za który to problem karałbym eksterminacją fizyczna osobnika obarczonego tymże problemem.
Aha...i jakby coś, to jestem apostatą.


Ostatnio zmieniony 13 cze 2018, 9:16 przez polar, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
  
 
Post: 13 cze 2018, 8:46 
W TVN24, w Wydaniu Specjalnym, relacja na żywo z podróży polskich piłkarzy na lotnisko Chopina celem wylotu na igrzyska w Rosji.
Obstawa policji, komentatorzy na żywo w studio, kamera online na drodze przejazdu.
Cóż za, kurważ, emocje.
Polecam gorąco.
Można nawet lajkować.
Oni wszyscy na biało.
Jak rycerze.


Na górę
  
 
Post: 13 cze 2018, 10:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
polar pisze:
W TVN24, w Wydaniu Specjalnym, relacja na żywo z podróży polskich piłkarzy na lotnisko Chopina celem wylotu na igrzyska w Rosji.
Obstawa policji, komentatorzy na żywo w studio, kamera online na drodze przejazdu.
Cóż za, kurważ, emocje.
Polecam gorąco.
Można nawet lajkować.
Oni wszyscy na biało.
Jak rycerze.

O ja perdole!
Myślałem, że to watykański szaman zwany papieżem pielgrzymuje...
A ta dzicz pospolita drąca mordy... "kto wygra mundial?" ... Polska... dopiero uzmysłowiła, że ten cały medialny teatr to odprawa naszej reprezentacji do Rosji. No i Adrian z szaliczkiem do twarzy ...

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 cze 2018, 12:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
pisdzielcy mają dobry czas. Nikt ich przekrętami specjalnie nie będzie się zajmował. Wszyscy oni i 3/4 Polaków zajęci będą tym gównem. Jedyna nadzieja, że przepierdolą fazę grupową i szybko wrócą do domu. Ciekawe czy wtedy andryjan będzie chciał się z nimi focić?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 cze 2018, 12:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Zawsze rzad może przegłosowac a Adrian podpisac ustawe ze nie zgadzaja sie z wynikiem meczu i wpisac dowolny jaki im pasuje. :lol:

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 cze 2018, 14:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
O wszystkie złe wyniki oskarży się Rosjan. To proste. Phi!

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 cze 2018, 14:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Tak, bo oni nam prezydenta zabili......


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 cze 2018, 14:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Właśnie! I muszą nam oddać furę i samolot.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1800 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 ... 180  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 78 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group