forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 18:30

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198 ... 315  Następna
Autor Wiadomość
Post: 12 cze 2018, 15:36 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Cytuj:
Morawiecki w wywiadzie dla "Gazety Polskiej Codziennie" mówi, że chce aby Timmermans skontrolował działalność krakowskiego sądu, gdyż "wszystko wskazuje na to, że działała tam zorganizowana grupa przestępcza".
Premier przekonuje również, że pomimo sprzeciwu przedstawicieli krakowskiego sądu, większość polskich sędziów wspiera rząd i "nie chce żadnego buntu ani nie widzi zagrożenia" - informuje gazeta.pl


Popierdoliło pacana?
Pomijając kuriozalne oskarżenie sędziów protestujących przeciw łamaniu.
Od kiedy sądy są od popierania czy niepopierania rządu?
Trzymta mnie ludzie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 cze 2018, 15:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
I to się nadaje do tego wątku. Ale gdybyśmy zapytali o zbadanie działania PiSu w tym kraju to już mamy poważny dylemat. Bo z dużym prawdopodobieństwem można podejrzewać, że pis to zorganizowana grupa przestępcza.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 cze 2018, 6:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Od samego początku to wiadomo i to bez b.dużego prawdopodobieństwa i podejrzewania. TO JEST ZORGANIZOWANA GRUPA PRZESTĘPCZA !

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 cze 2018, 14:49 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Z cyklu: Poczet Idiotów Polskich.
http://polityczek.pl/uncategorised/7666 ... -kaczynski


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 cze 2018, 14:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Odmawiam stanowczo komentarza w tym temacie. Stanowczo!

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 cze 2018, 15:14 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Z cyklu: Poczet Bydlactwa Polskiego.

Cytuj:
"Władza rodzicielska (...) podobnie jak całe wychowanie, opiera się na różnych rodzajach przymusu, forsowanego zwykle za pomocą jakichś form przemocy, niekoniecznie fizycznej (...)
Czemu lewica chce tę władzę zniszczyć?
To całkiem proste: bo chce zniszczyć tradycyjny model społeczny.
A ten najlepiej przekazują dzieciom rodzice za pomocą tradycyjnych narzędzi wychowawczych. Odbierzmy je rodzicom, a dzieci staną się podatne na sączoną im z zewnątrz przez lewicę truciznę. Bo to jest trucizna bardzo słodka", pisze Łukasz Warzecha.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 cze 2018, 15:19 
cud!!!


Na górę
  
 
Post: 13 cze 2018, 15:28 
Pierdoli, to nie ulega wątpliwości, ale kiedy widzę czasem gówniarzy, sama bym lała po grzbiecie. Co to jest, że jakaś pipa, podpala jeża i zamieszcza filmik na yt, 14 latek okrada własną matkę, czy gwałci staruszki. Nie wiem z czego to wynika, ale kiedyś w szkole za całą ochronę robiła woźna. Dzisiaj monitoring, agencje ochrony, a gówniarze poćpani chodzą po korytarzach albo wkładają nauczycielowi kosz na śmieci, na głowę.
Gdyby taki delikwent dostał pasem od łojców, może coś by zaświtało pod kopułką, a tak rośnie bezkarny zwyrolek.


Na górę
  
 
Post: 13 cze 2018, 16:09 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Takie zachowania to moim zdaniem już konsekwencje metod według sadysty Warzechy.
Albo dziecko było poniżane fizycznie i psychiczne od niemowlaka, albo zostawione na pastwę losu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 cze 2018, 17:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Ja sam nieraz dostałem wpierdol od ojca - ojciec mój to człowiek bardzo surowy - zarobiłem linijką a nawet kantem wielkiego klasowego cyrkla po otwartej łapie od nauczyciela w szkole. I dziś nie żałuję tego, że tak było. Sam jeży z tego powodu nie podpalałem. Muszę przyznać, że jako ojciec zdarzyło mi się przyłożyć mojemu dziecku klapsa. Nie byłem jednak katem. Taka była moja świadomość - wtedy. Jaki miało to wpływ na wychowanie moich dzieci? Myślę, że na szczęście żadnych konsekwencji to nie miało. Ani nie pomogło, ani na nie wywarło jakichś negatywnych skutków. Dziś jestem zdecydowanym przeciwnikiem jakichkolwiek fizycznych jak też psychicznych kar wobec dzieci. A jeżeli dzieci broją, a najczęściej odbywa się to poza ich zasięgiem, to tak do końca nie jest to wina dzieci. To wina rodziców, którzy nie panują nad dziećmi. Autorytet rodziców jest słaby. Relacje rodzić dziecko ulega przerwaniu.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198 ... 315  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group