forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 27 mar 2024, 5:57

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1800 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ... 180  Następna
Autor Wiadomość
Post: 11 cze 2018, 13:01 
Między innymi politycznej.
Ma pokazać również w jakim ułomnym systemie prawnym żyjemy.
I nikt nie wierzy w jakiś sukces wyborczy. Kołtuństwo do końca będzie wierzyć w faszyzację Zmiany i samego Piskorskiego.


Na górę
  
 
Post: 11 cze 2018, 13:02 
nick pisze:

W sumie - zagłosuję na Śpiewaka.


Również uważam, że partyjniactwo w samorządach sprawia, iż problemy lokalnej społeczności muszą ustąpić
prawom sfory i każdy najbardziej nawet zasadny pomysł opozycji, musi zostać storpedowany w imię partyjnej
obrony pozycji. Uważam jednak, że rozumni wyborcy muszą przegrać z tępymi kohortami wyznawców polkezbawa
dlatego właśnie, że jako rozumni są w mniejszości. Głosujący na Śpiewaka ( nie twierdzę, że niegodnego kandydata)
odbiorą głosy Trzaskowskiemu, bo przecież nie Jakiemu. W efekcie ci po prostu antypisowscy zagłosują na Trzaska,
ci kierujący się rozumem na Śpiewaka, a ich głosy się podzielą, natomiast PiSowskie zombie karnie poprą Jakiego.
Nie, nie mam żadnego sensownego pomysłu. Konstatuję jedynie, że po raz kolejny motłoch zatryumfuje nad rozumem.

Chyba, że Warszawiacy zdecydują się jednak na partyjnego, ale nie szalonego prezydenta. Śpiewak może dostanie
10% i oby to nie było te 10%, których zabraknie Trzaskowskiemu.

Podobnie zresztą jest w wyborach parlamentarnych - mamy PiS vs antyPiS, a pięknoduchy głosują sobie na plankton,
bo zgadzam się z Wątłym, że obywateli ogarniających co się wokół dzieje, nie ma więcej niż 10%. Reszta to motłoch.

PS
Czekam na zagryzienie Polara przez hunwejbinów ze wschodniego za to, że ośmielił się nazwać Piskorskiego - antyimperialistą,
czym pozbawił Rosję miana imperium. Oj będziesz Pan piszczał, Panie Polar. :mrgreen:


Na górę
  
 
Post: 11 cze 2018, 13:11 
Byłem pewny, że Korba zadzwoni. :lol: :lol:


Na górę
  
 
Post: 11 cze 2018, 13:25 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
Wiesz Wiarek, mnie tak szczerze mówiąc wali, czy będzie mnie okradać PiSowski prezydent czy POwski.
Oni wszyscy to dla mnie jeden skretyniały AWS, który doprowadził partyjniactwo we wszystkich dziedzinach do granic absurdu.
A może i przekroczył te granice.
Robią sobie na pokaz publiczki swoje wojenki i sztuczną rywalizację, skutecznie w ten sposób eliminując wszystkich
spoza zaklętego kręgu.
Dlatego w wyborach samorządowych skreślam wszystkich z nazwą partii przy nazwisku.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 cze 2018, 13:39 
A ja mam już w dupie wszelkie wybory. Niech sobie młodziaki wybierają przyszłość.
Jak chcą faszystowskiej - proszę bardzo. Mnie już aby kąt ciepły a cichy w tygodniu
i jedna najwyżej libacja klubowa w piąteczek. Zobaczymy jak temu Śpiewaku pójdzie.
W Gdyni już ze 20 lat rządzi bezpartyjny prezydent Szczurek, który co wybory zgarnia
95% poparcia. Czyli można. Jednako PiSSowi się taka demokracja nie podoba, żeby
suweren sobie wybierał kogo chce i tak Szczurek gdyński, jak Karnowski sopocki po
ćwierćwieczu zarządzania miastami, będą musieli ustąpić PiSSowskim fachoffcom.

A Piskorski może sobie równie dobrze kandydować na mera Moskwy. O wiele mnie
pamięć nie myli, Piskorski jest ze Szczecina i niech tam szuka naiwnych.


Na górę
  
 
Post: 11 cze 2018, 13:58 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
O, i takiego Szczurka chętnie bym poparła.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 cze 2018, 14:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
polar pisze:
A z czego radość?
Myślisz, że to niemożliwe?
Rozwiniesz swój emotkowy komentarz?


Bądźmy poważni, polar, przeciez to nie ma żadnych szans. Jako protest owszem, moze sobie demonstrować i tyle. Rozmawiamy o realnych kandydatach i realnych możliwościach.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 cze 2018, 15:28 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
Korbka, z tym Kukizem to raczej taka podpucha była.

https://strajk.eu/partia-razem-i-nowack ... czny-atak/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 cze 2018, 20:16 
WLR pisze:
A
W Gdyni już ze 20 lat rządzi bezpartyjny prezydent Szczurek, który co wybory zgarnia
95% poparcia. Czyli można.


No.
I taka wiedzą, popartą broszurkami i propagandą można błyszczeć.
Chuj że Gdynia to zaścianek, chuj że brak w niej miejskich inwestycji, chuj że mafia wypierdalająca starców z ich komunalnych mieszkań ma się jak pączuś w maśle, w dupie z lotniskiem za 100 mln upadłym zaraz po otwarciu, Świętojańska umierająca w weekendy po osiemnastej to też szczególne osiągnięcie. Ale mamy Park Naukowo Technologiczny w którym 80% powierzchni czeka na bogatych gdynian chcących tam wynająć pomieszczenia na swoje geszefty. O! Oczywiście za unijne, nie za szczurkowe.
Ale nie pasuje to wizerunku i do racji wuelerowych.
Szczurek de best.
Polar to faszysta.
Współpracownicy Piskorskiego to naziole. Oprócz tych co współpracowali z Urbanem of course.


Wiesz Kowalew, Ty masz jednak rację.


Na górę
  
 
Post: 11 cze 2018, 20:47 
polar pisze:
WLR pisze:
A
W Gdyni już ze 20 lat rządzi bezpartyjny prezydent Szczurek, który co wybory zgarnia
95% poparcia. Czyli można.


No.
I taka wiedzą, popartą broszurkami i propagandą można błyszczeć.
Chuj że Gdynia to zaścianek, chuj że brak w niej miejskich inwestycji, chuj że mafia wypierdalająca starców z ich komunalnych mieszkań ma się jak pączuś w maśle, w dupie z lotniskiem za 100 mln upadłym zaraz po otwarciu, Świętojańska umierająca w weekendy po osiemnastej to też szczególne osiągnięcie. Ale mamy Park Naukowo Technologiczny w którym 80% powierzchni czeka na bogatych gdynian chcących tam wynająć pomieszczenia na swoje geszefty. O! Oczywiście za unijne, nie za szczurkowe.


Tyle cytatu tego zawodzenia starczy. Będzie w punktach.

1. Nieprawda jest, że poparcie dla Szczurka przekracza 90%?
2. Nieprawda jest, że Szczurek jest bezpartyjny?
3. Czy prawda jest, że user Polar jest Gdynianinem?

To teraz dali w temacie.

4. Co sprawia, że ponad 90% Gdynian to idioci i co sprawiło, że Polar geniusz taki?
5. Dlaczego genialny, uczulony na szalbierstwa i spiżowy wzór sprawiedliwego - Polar, nie kandyduje jak Szczurek?
6. Bo przecież user Polar jest Gdynianinem, prawda?

Mnie pańska Gdynia wisi zdechłą flądrą bom Zoppoter, a w Zoppot też przejebane, bo sitwa Karnowskiego trzęsie
wioską od 25 lat, dzieciakom w szkołach obiady do pyska wciska za całe 3 złote, emerytom funduje rehabilitację,
ulgi różniste siłą udziela, a moją mamę co roku po Europie z wycieczkami ciąga - też siłą oczywiście i bezczelnie
pokrywa połowę kosztów. No kurwa zgroza!
ED
Zapomniałem dodać, że sitwa ona buduje nowe coraz to domy komunalne, których standardu nie powstydziłoby
się komercyjne osiedle z ochroną. Mój kolega takie mieszkanie od miasta dostał, a i siostra jego też. Zgroza!

A! Nie uwierzysz Pan Polaru, ale znam szczęśliwych Gdynian. Szczęśliwych i dumnych, którzy na samochodach
kleją znaczki informujące, że są z Gdyni ale to zaradni i pogodni ludzie, a nie taka nieudaczna maruda jak Prol.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1800 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ... 180  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group