forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 18:37

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7427 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 653, 654, 655, 656, 657, 658, 659 ... 743  Następna
Autor Wiadomość
Post: 07 cze 2018, 1:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Hornet pisze:
.... epokowe odkrycie- odpęd dzielimy na przedpęd, śródpęd i zapęd. Potrzebuję kilku dni aby tę tezę usystematyzować i wyrazić w formie przejrzystego wzoru matematycznego.Darz Bór!


Po Litewsku piszemy popęd, nie zapęd, zapęd to rusycyzm.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 cze 2018, 5:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
Pantryglodytes pisze:
Hornet pisze:
.... epokowe odkrycie- odpęd dzielimy na przedpęd, śródpęd i zapęd. Potrzebuję kilku dni aby tę tezę usystematyzować i wyrazić w formie przejrzystego wzoru matematycznego.Darz Bór!


Po Litewsku piszemy popęd, nie zapęd, zapęd to rusycyzm.


Dziękuję, to cenna uwaga, automatycznie wchodzisz Pan na listę współtwórców Ogólnej Teorii Przemiany.(robią niedźwiedzia)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 cze 2018, 9:27 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
Piękny wiersz o chuju. Wydaje mi się że w poezji, penis jest częstszym motywem twórczości jak jego żeńska odpowiedniczka- piździna.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 cze 2018, 10:52 
Owszem, piękny, a teraz chamsko.
Ja piwa nie pijam, nie lubię. Jak coś to od wielkiego dzwonu i Złotego Bażanta. Ale było u mnie małe spotkano, więc Stary zakupił kilka Tyskich. No i wiecie, ten tego, jest promocja, polegająca na tym, że niektóre kapselki wygrywają i można je wymienić na kolejnego browara. Tyskie na stronce podało listę sklepów, w którcy owej wymiany można dokonać. Że dzisiaj piątek i znowu GOŚCIE się zlezą, wysłałam ludzi, celem dokonania wymiany. I sztrryms moi Drodzy, gdyż wskazany sklep wymienia kapsle z piw zakupionych w tym konkretnym sklepie, za okazaniem paragonu, czaicie? Weszłam więc na profil Tyskiego na tb, a tam w ciul i jeszcze trochę, wpisów od ludzi z różnych zakątków, którzy również spotkali się odmową. Ki chuj wodę mąci? Powiem Wam, sklepikarze to zgredy, łaknące łatwego zarobku. Przecież przedstawiciel wymieni im te kapsle, a jednak pietrzą problemy.

O!


Na górę
  
 
Post: 08 cze 2018, 11:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
Tak to jest, jak się pije popłuczyny po piwie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 cze 2018, 11:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
AGAFIA pisze:
Owszem, piękny, a teraz chamsko.
Ja piwa nie pijam, nie lubię. Jak coś to od wielkiego dzwonu i Złotego Bażanta. Ale było u mnie małe spotkano, więc Stary zakupił kilka Tyskich. No i wiecie, ten tego, jest promocja, polegająca na tym, że niektóre kapselki wygrywają i można je wymienić na kolejnego browara. Tyskie na stronce podało listę sklepów, w którcy owej wymiany można dokonać. Że dzisiaj piątek i znowu GOŚCIE się zlezą, wysłałam ludzi, celem dokonania wymiany. I sztrryms moi Drodzy, gdyż wskazany sklep wymienia kapsle z piw zakupionych w tym konkretnym sklepie, za okazaniem paragonu, czaicie? Weszłam więc na profil Tyskiego na tb, a tam w ciul i jeszcze trochę, wpisów od ludzi z różnych zakątków, którzy również spotkali się odmową. Ki chuj wodę mąci? Powiem Wam, sklepikarze to zgredy, łaknące łatwego zarobku. Przecież przedstawiciel wymieni im te kapsle, a jednak pietrzą problemy.

O!


Ktoś tu nie dogadał się z siecią sklepów i tyle.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 cze 2018, 12:04 
Nie dyskutujemy tutaj o walorach smakowych napoju otrzymywanego w wyniku fermentacji alkoholowej wyciągu ze słodu i chmielu, a o tym, że nie wymieniają kurna kapsli!
Zamiast solidarnie wesprzeć mój protest przeciwko oczywistemu krzywdzeniu społeczeństwa przez opasłych właścicieli warzywniaków, będzie mnie tu smaki komentował.
Boruch też nie lepszy.

Skandal!!


Na górę
  
 
Post: 08 cze 2018, 12:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Kupić w tym sklepie tyle piw ile wygranych kapsli i wymienić na podstawie paragonu.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 cze 2018, 13:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
AGAFIA pisze:
Nie dyskutujemy tutaj o walorach smakowych napoju otrzymywanego w wyniku fermentacji alkoholowej wyciągu ze słodu i chmielu, a o tym, że nie wymieniają kurna kapsli!
Zamiast solidarnie wesprzeć mój protest przeciwko oczywistemu krzywdzeniu społeczeństwa przez opasłych właścicieli warzywniaków, będzie mnie tu smaki komentował.
Boruch też nie lepszy.

Skandal!!


Ależ ja Cię zawsze wspieram! Potwierdzam przecież, że zostałaś skrzywdzona.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 cze 2018, 13:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
Jakby ode mnie zależała wysokość wygranej to ja pani Agafii dałbym cały browar, byleby mnie tylko rano do ogródka wpusciła.
Cały browar z bramą wjazdowa, rzędami beczek i siedemdziesięciu pracowników plus cieć i dwóch wózkowych.
Ja bym siedział sobie na stołeczku a Ona schylałaby sie co rusz po poziomki, tyłem do mnie odwrócona. :lol:
A chuj, dodałbym nawet Pion Transportu i Dystrybucji oraz Ksiegowość.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7427 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 653, 654, 655, 656, 657, 658, 659 ... 743  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group