forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 20:52

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 547, 548, 549, 550, 551, 552, 553 ... 996  Następna
Autor Wiadomość
Post: 02 cze 2018, 12:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Żaden kabareciarz by tego nie wymyślił.
A Pięta, proszę, potrafi. :lol:


TYLKO U NAS! Poseł Pięta przerywa milczenie - specjalnie dla niezalezna.pl ujawnia nieznane fakty

http://m.niezalezna.pl/226779-tylko-u-n ... nane-fakty


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 cze 2018, 12:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
"Ja bardzo przepraszam, ale podejrzenia panów są całkowicie bezpodstawne. Ja niczym nie handluję. Ta pani przyszła do mnie w tym kożuchu i w nim wychodzi." :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 cze 2018, 13:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Tak jak myślałam, oficjalny przekaz PiS nie zawodzi - Pięta uwiedziony i wykorzystany :lol: wszystkiemu winna wyrachowana kobieta
jebani hipokryci

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 cze 2018, 13:54 
korbaczeska pisze:
Tak jak myślałam, oficjalny przekaz PiS nie zawodzi - Pięta uwiedziony i wykorzystany :lol:
wszystkiemu winna wyrachowana kobieta jebani hipokryci


No tu akurat nie masz racji, bo SB o pięcie pisało - cyt. "niski poziom inteligencji, podatny na wpływy".
Natomiast ta ona cwana jak kuriewny ekonom, co widać po jej portfolio. Nie należy mieć pretensji
do upośleda, że się publicznie zebździ, ani że pierdoli od rzeczy jak Kononowicz. Pięta taki się urodził
i taki żyje, a to durny motłoch widzi w nim swojego przedstawiciela. Dał motłoch idiocie władzę i dietę
nielichą, więc się kurewki też chcą pożywić. Nie Pięty to jednak wina a kurewek. Upośled nie odpowiada
za swoje czyny i tyle.

Mnie się Korba czasem zdaje, że masz kobiety za kretynki bezwolne, które samiec - władca uwodzi, dyma
i porzuca jak dmuchane lalki, a one jeno za nim jak te zombie bezmózgie. Tutaj mamy cwaną zdzirę,
która z politykami Samoobrony nawet próbowała, a Ty chcesz jej bronić jak niegdyś feministki Anetę Krawczyk.
Nu, nu. ;)


Na górę
  
 
Post: 02 cze 2018, 14:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
WLR pisze:
korbaczeska pisze:
Tak jak myślałam, oficjalny przekaz PiS nie zawodzi - Pięta uwiedziony i wykorzystany :lol:
wszystkiemu winna wyrachowana kobieta jebani hipokryci


No tu akurat nie masz racji, bo SB o pięcie pisało - cyt. "niski poziom inteligencji, podatny na wpływy".
Natomiast ta ona cwana jak kuriewny ekonom, co widać po jej portfolio. Nie należy mieć pretensji
do upośleda, że się publicznie zebździ, ani że pierdoli od rzeczy jak Kononowicz. Pięta taki się urodził
i taki żyje, a to durny motłoch widzi w nim swojego przedstawiciela. Dał motłoch idiocie władzę i dietę
nielichą, więc się kurewki też chcą pożywić. Nie Pięty to jednak wina a kurewek. Upośled nie odpowiada
za swoje czyny i tyle.

Mnie się Korba czasem zdaje, że masz kobiety za kretynki bezwolne, które samiec - władca uwodzi, dyma
i porzuca jak dmuchane lalki, a one jeno za nim jak te zombie bezmózgie. Tutaj mamy cwaną zdzirę,
która z politykami Samoobrony nawet próbowała, a Ty chcesz jej bronić jak niegdyś feministki Anetę Krawczyk.
Nu, nu. ;)




A ja nie byłbym taki przekonany co do Pańskiej tezy Panie WLR. Nie to abym kogoś chciał z tych dwojga bronić albo Was Mili Moi Pani Korbaczeska i Ty WLR różnić. Powiem jednak tak - chyba jednak Pani Korbaczeska ma trochę racji. Bo skoro jak Pan piszesz o pięcie, co o nim napisano w raporcie PRLowskiej SB "niski poziom inteligencji, podatny na wpływy", to tym mniejsza zasługa, nikły trud i wysiłek naszego wampa sejmowego w wyrwaniu tegoż amanta. A mnie się z kolei wydaje, że trafiła tępa strona siekiery na obuch? ;)

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 cze 2018, 16:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
WLR pisze:
korbaczeska pisze:
Tak jak myślałam, oficjalny przekaz PiS nie zawodzi - Pięta uwiedziony i wykorzystany :lol:
wszystkiemu winna wyrachowana kobieta jebani hipokryci


No tu akurat nie masz racji, bo SB o pięcie pisało - cyt. "niski poziom inteligencji, podatny na wpływy".
Natomiast ta ona cwana jak kuriewny ekonom, co widać po jej portfolio. Nie należy mieć pretensji
do upośleda, że się publicznie zebździ, ani że pierdoli od rzeczy jak Kononowicz. Pięta taki się urodził
i taki żyje, a to durny motłoch widzi w nim swojego przedstawiciela. Dał motłoch idiocie władzę i dietę
nielichą, więc się kurewki też chcą pożywić. Nie Pięty to jednak wina a kurewek. Upośled nie odpowiada
za swoje czyny i tyle.

Mnie się Korba czasem zdaje, że masz kobiety za kretynki bezwolne, które samiec - władca uwodzi, dyma
i porzuca jak dmuchane lalki, a one jeno za nim jak te zombie bezmózgie. Tutaj mamy cwaną zdzirę,
która z politykami Samoobrony nawet próbowała, a Ty chcesz jej bronić jak niegdyś feministki Anetę Krawczyk.
Nu, nu. ;)


Gadamy sobie i spekulujemy, ja nie wiem kto kogo wykorzystał, pisze tylko o typowym podejściu prawicowych knurów kiedy romans sie wyda - zawsze tłumaczenie jest takie to nie moja wina ona mnie wprowadziła w błąd, okłamała, ja sie nie spodziewałem, bla bla bla, ogólnie zła kobieta była. Biedaczyna. Hipokryzja nie pozwala mu na powiedzenie że zgodnie z głoszonymi przez siebie przekonaniami zrobił źle. Moralne zero bez honoru.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 cze 2018, 16:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Tak jest,moralne zero ten Piętaszek,ale z komisji ds służb specjalnych.Ciekawe,czy to ma znaczenie w tej aferce,a jeśli tak,to jakie?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 cze 2018, 16:58 
Bo to zła kobieta jest. "Na mieście" (Gdyni) znana z zamiłowania do kasy i twardej pały (18 cm).
Wokół polityków kręci się od lat i to jest jej sposób na życie. Omotała sobie "podatnego na wpływy"
jełopa, ale że ten za cienki był, żeby jej zapłacić tłustą posadą za ruchanie, sprzedała cały magiel
pismakom. To był deal w którym jedna strona nie wywiązała się z umowy i tyle. Nie mieszaj do tego
moralności, miłości, zazdrości, itd. bo obydwie strony nie mają pojęcia o jakichkolwiek uczuciach wyższych.
Piętas rozumie, że jak mu chuj stoi, to trzeba ruchać a ona, że jak pizdę pokaże, to jemu stanie i da jej
czego zażąda. To jest zwyczajne kurewstwo i ewentualnie brak zapłaty za usługę. Zresztą lepiej żeby
prawaki ruchali kurewki nawet darmo, niż dzieciaki jak ich duchowne drogowskazy moralne.


Na górę
  
 
Post: 02 cze 2018, 17:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wielki Wezyr pisze:
Żaden kabareciarz by tego nie wymyślił.
A Pięta, proszę, potrafi. :lol:


TYLKO U NAS! Poseł Pięta przerywa milczenie - specjalnie dla niezalezna.pl ujawnia nieznane fakty

http://m.niezalezna.pl/226779-tylko-u-n ... nane-fakty


Oż qrfa on jom tylko "weryfikował" i nic jej nie obiecywał, oraz w majtkach jej nie grzebał. Niewiniątko kruchtowe.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 cze 2018, 19:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
WLR pisze:
Bo to zła kobieta jest. "Na mieście" (Gdyni) znana z zamiłowania do kasy i twardej pały (18 cm).
Wokół polityków kręci się od lat i to jest jej sposób na życie. Omotała sobie "podatnego na wpływy"
jełopa, ale że ten za cienki był, żeby jej zapłacić tłustą posadą za ruchanie, sprzedała cały magiel
pismakom. To był deal w którym jedna strona nie wywiązała się z umowy i tyle. Nie mieszaj do tego
moralności, miłości, zazdrości, itd. bo obydwie strony nie mają pojęcia o jakichkolwiek uczuciach wyższych.
Piętas rozumie, że jak mu chuj stoi, to trzeba ruchać a ona, że jak pizdę pokaże, to jemu stanie i da jej
czego zażąda. To jest zwyczajne kurewstwo i ewentualnie brak zapłaty za usługę. Zresztą lepiej żeby
prawaki ruchali kurewki nawet darmo, niż dzieciaki jak ich duchowne drogowskazy moralne.



Podatny na wpływy byle kurewki, jak ją nazywasz, facet jest w komisji Ds. bezpieczeństwa narodowego.
Panie WLR, jesli nawet jest tak jak pan piszesz to czy to jest jej wina ze facet jest głupkiem i dał sie zrobic w chuja? Bez przesady, ona mogła sobie miec i stu takich piętów na boku i wątpliwą reputację, nie zmienia to faktu że pięta jest moralnym zerem. Nie przez to że ruchal na boku, ale przez to że od dwudziestu lat moralizatorsko poucza innych jak maja żyć po bożemu. Niech jeszcze napisze, że sie bronił i z obrzydzeniem wkładał jej pindola do cipy modląc sie kurwa żarliwie. Obłuda i hipokryzja. Tyle.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 547, 548, 549, 550, 551, 552, 553 ... 996  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 152 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group