forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 9:10

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7427 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 651, 652, 653, 654, 655, 656, 657 ... 743  Następna
Autor Wiadomość
Post: 25 maja 2018, 21:26 
zrobiłeś sie nudziarz..


Na górę
  
 
Post: 26 maja 2018, 9:18 
Hornet pisze:
Jestem zdania, że zamiast prześladować się gówno wartymi gierkami słownymi, powinieneś go zaspokoić oralnie, szukając ustami jego żołędzi a on gładziłby cie po głowie i usnąłbyś z jego prąciem w ustach.
Rano, obudziwszy się, popatrzyłbyś z wdzięcznością w jego szare oczy a on by cie nie pocałował z wiadomych przyczyn.
Wtedy poczułbyś, jak bardzo go kochasz i to co miedzy wami zaszło, zostanie w twych wspomnieniach na zawsze. Potem syty sukcesem, zaspokoiłbyś mnie ustami, panią MMM i kilku pedałów z Politbiura.
Zapanowałby pokój kurwa i powszechna miłość.


Jakbym to widziała :lol:


Na górę
  
 
Post: 29 maja 2018, 10:34 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
Cytuj:
@ older - wtorek 29 maja 2018, 08:22
A ja nie bede pracował. A co! Gorąco, kurwa, jak na puszczy Saharze! Już 27 za oknem. W cieniu! Jak żyć panie premierze, jak żyć?


A co będzie w sierpniu?
Oto Pan ześle na głowy wasze ogień gorejący z nieba i zetnie białka w oczach, któremiście patrzyli w sromy waszych kobiet bezwstydne i uschną końce waszych członków któremiście w chuci nieokiełznanej dźgali w owe sromy na oślep.
I nie będzie litości dla tych co z Norwegii ani tych, którzy mieszkają na wyspie. Bicz gorejący dosięgnie miłośników kapuśniaku i spasionych pijaków a umorusanych i z luberskiego oszczędzi, gdyż oni kryją swe kobiety z zaciśniętymi powiekami.
Bądźcie gotowi albowiem nie znacie kurwa dnia ani godziny.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 maja 2018, 10:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
szczelba pisze:
I nie będzie litości dla tych co z Norwegii ani tych, którzy mieszkają na wyspie.


A o emigrancie bezpaństwowcu konioczepie zapomniał, a? :twisted:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 maja 2018, 10:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
A on w życiu pizdę widział?

A skoro nie widział, to za co jego gubić, niech grono aniołków powiększy- zbyt duzą głowę już ma aby skrzydełek dostanie..


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 maja 2018, 11:34 
Ja nie wiem... Do fryzjerki musze sie udać a tam>>> Ukrop, panie, ukrop!!!
Sy chyba chusteczkę od nosa zawiążę na cztery rogi i tak pójde bo mi się mózg zlasuje ( o ile to w ogóle jeszcze możliwe ) :)


Na górę
  
 
Post: 29 maja 2018, 11:41 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Mógł widzieć. Nawet nie będąc specjalnie zainteresowanym.
Ja pierwszy raz zobaczyłem, jak miałem 11lat bo koleżanka sobie przykucnęła na pagórku a ja siedziałem niżej. Ale bałem sie mamy zapytać jak ona sika bo mi cóś nie pasowało..... :o
Później jakoś poszło........... :oops:
Więc jak miał koleżanki to mógł widzieć..... ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 maja 2018, 13:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
szczelba pisze:
A on w życiu pizdę widział?


Chyba widział, bo krowy w majtach nie chodzo...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 cze 2018, 15:36 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
Nastał czas upałów. Siedząc w chłodnym, lekko klimatyzowanym pomieszczeniu z lubością oddajemy się swemu ulubionemu hobby jakim jest przemiana.
Przemianie można poddawać w zasadzie każdą substancję lecz nie każda równie jest podatna na nasza presję. Najbardziej krnąbrna zda się być woda- wymyka się każdą szczeliną byleby tylko nie zamienić jej w wino.
Już biblia chrześcijańska daje nam pozytywne przykłady takiej przemiany.
Ja przemieniam wodę w destylat- w żmudnym procesie niełatwej przecie, wielopoziomowej destylacji wyrywam przebiegłej wodzie to, co zgromadziła łakomie w czasie fermentacji, odbieram jej to, kondensuję, schładzam i dzielę według przyjętych wzorców jednostek pojemności.
Ustawiam je potem w równych rządkach, przyklejam starannie etykietki, chyłkiem wynosze do loszku, zamykam a klucz chowam w bieliźnie.
..nie, nie chlam- przyjemność sprawia mi samo robienie. Takie zachowanie nosi znamiona paradoksu.



A teraz siedzę, patrzę na rząd flaszek i roi mi sie w głowie epokowe odkrycie- odpęd dzielimy na przedpęd, śródpęd i zapęd. Potrzebuję kilku dni aby tę tezę usystematyzować i wyrazić w formie przejrzystego wzoru matematycznego.Darz Bór!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 cze 2018, 16:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Horni, to już chyba kolejny etap- nerwica natręctw ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7427 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 651, 652, 653, 654, 655, 656, 657 ... 743  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group