forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 23:12

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 600 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 60  Następna
Autor Wiadomość
Post: 11 sty 2018, 11:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
ladaco pisze:
pański przypadek jest odosobniony i proszę pierdolić za siebie.


Odosobniony to jest twój rozumek pimpek. Uważam podobnie jak logik. Pisałem tu to wielokrotnie za co mi zmyto głowę. Ale mam to w dupie, bo fakty mówią jednoznacznie jak jest. Czasem mi wstyd, że jestem Polakiem. I za ciebie mi wstyd. Za wielu innych ubezwłasnowolnionych od własnego rozumu też mi wstyd.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 sty 2018, 17:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
Nawiązując jeszcze do...
Kara dla TVN uchylona.
Po zapoznaniu się ze stanowiskami strony społecznej oraz dodatkowych analizach i argumentach przedstawionych przez zainteresowaną stronę” przewodniczący Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji postanowił uchylić decyzję ws. nałożenia kary na spółkę TVN SA.
Zakwestionowała za podstawę poprzedniej decyzji opinię pani "ekspert".
https://www.salon24.pl/newsroom/835460, ... lego-stolu
++++++++++
Pani z bożej łaski ekspert i pożal się jej boże doktórka Hanna Karp to klakier spod znaku radyja co_Maryja i działająca na zlecenie toruńskiego specjalisty od niepokalanych poczęć i wiecznych dziewictw. Specjalistka czyli ekspert od okultyzmu, diabelskich opętań i egzorcyzmowania - wykładowca na rydzykowej WSKSiM. TVN obnażył cykl reportaży pt. "Imperium ojca Rydzyka" i zemsta miała być słodka, tymczasem odbiła się wielebnym czkawką.

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 sty 2018, 17:53 
A przewodniczacy pierdzi w trąbkę PiSu, któren na duś wizerunek ociepla, wszystkich lubi, szanuje i poważa, głupków z rządu chowa w krzakach, Pawłowicz zamiaruje wysiudać a Kaczyński ma się jawić jako dobry, pyknikowaty wujaszek, cuś jak pan Pickwick i nawet kot do trwałej jutro podobnież ma pójść... ;)


Na górę
  
 
Post: 15 sty 2018, 6:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Noo,za porównanie pressessa do pana Pickwicka,masz,Pimpuś u mnie dużą krechę!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sty 2018, 8:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Older - ty pimpusiu :lol:

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sty 2018, 10:20 
Sobie idę wyprosić, Słodka. ;)


Na górę
  
 
Post: 22 maja 2018, 12:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 22:25
Posty: 1496
MSWiA chce przejąć kontrolę nad Obywatelami RP. Jest wniosek o zawieszenie zarządu

A jednak, MSWiA zdecydowało się na ten krok. Chcą faktycznie usunąć fundację Obywateli RP" - zaalarmowali działacze organizacji. Do sądu trafił wniosek resortu o zawieszenie zarządu i ustanowienie zarządcy przymusowego, który przejąłby kierowanie fundacją.
Więcej: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... Czolka3Img

Ciekawe kiedy przejma WOSP... :lol: :lol: :lol:

_________________
Av miał rację: Rosję trzeba cofnąć do czasów Wielkiej Smuty, a na Kremlu ustanowić polską załogę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 maja 2018, 14:35 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Cytuj:
To brzmi jak kiepski żart, albo wiadomość z bananowej dyktatury. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji złożyło wniosek o wprowadzenie do Fundacji Wolni Obywatele zarządcy komisarycznego. W ten sposób PiS zamierza się rozprawić z organizacją, która od trzech lat animuje antyrządowe protesty.


https://strajk.eu/pis-chce-skasowac-oby ... pieniadze/

Komentujący wielbiciel transparentności władzy pis:
Znacie takiego?

Skorpion13
22/05/2018 - 12:28
Jakoś nie mogę znaleźć sprawozdania finansowego tej instytucji ,,obywatelskiej”.
Tajne/poufne – zjeść przed przeczytaniem?
Czy też może kolejny ,,niezależny” byt finansowany przez Sorosa&co?
Jakoś w Rosji – wykopano ,,demokratę” Sorosa wraz z jego ,,obywatelskimi” organizacjami. Z Węgier – sam spieprzył kiedy władze zaczęły przyglądać się bliżej ,,społecznej działalności” tych podmiotów.
A działania naszych ,,obywateli” również od strony przestrzegania prawa nie wyglądają najlepiej.
Może autor powinien zająć się losem protestujących rodziców dzieci i osób niepełnosprawnych???
Bo tutaj – broni mocno wątpliwej sprawy.
Pomimo że zgodnej z ideologią wyznawaną przez ,,Strajk”.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 maja 2018, 14:36 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Jak to im się szybko ONR zamienił na Obywatele RP. Chyba, że oni nie dostrzegają różnic?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 maja 2018, 14:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
maerose pisze:
Cytuj:
To brzmi jak kiepski żart, albo wiadomość z bananowej dyktatury. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji złożyło wniosek o wprowadzenie do Fundacji Wolni Obywatele zarządcy komisarycznego. W ten sposób PiS zamierza się rozprawić z organizacją, która od trzech lat animuje antyrządowe protesty.


https://strajk.eu/pis-chce-skasowac-oby ... pieniadze/

Komentujący wielbiciel transparentności władzy pis:
Znacie takiego?

Skorpion13
22/05/2018 - 12:28
Jakoś nie mogę znaleźć sprawozdania finansowego tej instytucji ,,obywatelskiej”.
Tajne/poufne – zjeść przed przeczytaniem?
Czy też może kolejny ,,niezależny” byt finansowany przez Sorosa&co?
Jakoś w Rosji – wykopano ,,demokratę” Sorosa wraz z jego ,,obywatelskimi” organizacjami. Z Węgier – sam spieprzył kiedy władze zaczęły przyglądać się bliżej ,,społecznej działalności” tych podmiotów.
A działania naszych ,,obywateli” również od strony przestrzegania prawa nie wyglądają najlepiej.
Może autor powinien zająć się losem protestujących rodziców dzieci i osób niepełnosprawnych???
Bo tutaj – broni mocno wątpliwej sprawy.
Pomimo że zgodnej z ideologią wyznawaną przez ,,Strajk”.



Skorpion 13 ? Nie znam.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 600 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 60  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 69 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group