forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 0:17

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1666 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115 ... 167  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Bzdura dnia
Post: 20 maja 2018, 16:46 
polar pisze:
[size=85]Dowodów ci trzeba.
A jakich? Lineczek do stron podobnej wartości które ty podawałeś jako koronne dowody na faszyzację Zmiany i moją?
No to naści, głąbie.
https://www.salon24.pl/u/prawdazeprawda ... ue-nazista



Jeżeli blog genosse Danka, lub deklaracja ideowa założyciela ONRu nie są dla was dowodem, to nie moja wina.
Ja tego śliskiego kocyka z którego wypadliście na głowę nie produkowałem.

Natomiast wasze dowody

Cytuj:
Niestety Walter Hallstein ma dużo ciekawsza bografię.
Hallstein kształcił się w mieszczącym się w Berlini Instytucie Cesarza Wilhelma, finasowanego przez IG Farben.

No to jest dowód! Ukłony.

A to, jest już prawackim kłamstwem.

Cytuj:
Hallstein w czasie II wojny światowej był członkiem oficjanlych organizacji nazistowskich oraz obrońca nazistowskiego prawa.
Obrona tegoż prawa przez Hallsteina i jego szczere poparcie dla ideologii nazistowskiej oraz wyznaczanych przez nią celów,
złożone pod przysięgą, przyczyniło się do szybkiego rozwoju jego kariery naukowej. 18 maja 1936 r., zaledwie w osiem miesięcy po
ślubowaniu wierności wobec ideologii nazistowskiej
, Hallstein został mianowany dziekanem Wydziału Prawa i Gospodarki Uniwersytetu
w Rostoku w nazistowskich Niemczech.


Hallstein nigdy nie był członkiem nazistowskiej partii.
Hallstein nigdy nie popierał, a wręcz krytykował nazistowska ideologię.
Hallstein został mianowany dziekanem wbrew władzom uczelni, po naciskach grona akademików.

Źródła:
Gerstenmaier, Eugen (1981). Streit und Friede hat seine Zeit: Ein Lebenbericht [Conflict and Peace Each Have Their Time:
A Life] str 66
Freiberger, Thomas (2010). "Der friedliche Revolutionär: Walter Hallsteins Epochenbewusstsein" [The Peaceful Revolutionary:
Walter Hallstein's Sense of Epoch]. In Depkat, Volker; Graglia, Piero S. Entscheidung für Europa: Erfahrung, Zeitgeist und
politische Herausforderungen am Beginn der europäischen Integration [Decision for Europe: Experience, Zeitgeist, and Political
Challenges at the Beginning of European Integration] (in German). de Gruyter. str. 205–242.

Na tym etapie zakończę polemikę z idiotą, albowiem przypomniał mi się stary znajomy który mawiał, że

Załącznik:
__________________.jpg
__________________.jpg [ 37.33 KiB | Przeglądany 2226 razy ]


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Bzdura dnia
Post: 20 maja 2018, 16:56 
Wszyscy kłamią.
Tylko lewicowy wlr i jego linki to krynica mądrości i wiedzy wszelakiej. Jedyny sprawiedliwy. :lol:
Strasznie się przestraszyłem tych niemieckojęzycznych informacji. Musisz mieć rację. :lol:

https://m.youtube.com/watch?v=3Kub69c6Sr4


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Bzdura dnia
Post: 20 maja 2018, 19:05 
Widzę że każdy mnie ignoruje, bo trwa walka na obszczywanie słupków. A skoro mnie każdy ignoruje w tym temacie, jak i w innych, to się kurwa wypowiem. Co na litość boską, macie do królowej brytyjskiej? Co do monarchii? Do księcia, jak mu tam Henryk, pewnie po Henryku VIII ..
Prześmiewając gospodynie domowe, które ten ślub obserwowały z wypiekami na polikach, śmiejecie ze swoich matek, żon i córek. Nieświadomi tego, że one wszystkie w głębi serducha marzyły o takim księciu jak Henry od dziecka , i o takim ślubie z karocą, i tiarą wysadzaną brylantami, wprawdzie wypożyczoną, ale zawsze. I nikt z was się księciem nie okazał.
Oglądały więc sobie niebogi, roniąc łezkę niejedną, a wam, maczo do łba nie przyszło, że każda z nas chciałaby być na miejscu tej Meghan Markle, czy jak jej tam.. No ale ważniejsze jest dopiedolić rozmówcy, zagiąć go tekstem o pedale, faszyzmie, niż się zastanowić, skąd ta oglądalność. Łatwiej napisać, że głupie kuchty marzą o księciu. Tak, marzą..


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Bzdura dnia
Post: 20 maja 2018, 19:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
Oj, Agafia, jaką Ty masz rację !

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Bzdura dnia
Post: 20 maja 2018, 19:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Ja wszystko rozumiem. Ale niech się zajmują tym Brytyjczycy. To ich sprawa nie nasza. Pytam się po co od kilku miesięcy wszystkie polskie przekaziory dostają sraczki w temacie ślub brytyjski? I to w najlepszym czasie antenowym.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Bzdura dnia
Post: 20 maja 2018, 19:28 
Cytuj:
Oj, Agafia, jaką Ty masz rację !
Tak sobie myślę, że mam ...Wprawdzie nie śledziłam całej ceromonii od toćki do toćki, bo siedziałam na bunkrach w Świnoujściu, ale podglądałam, jak dla mnie ekstra. Co zauważyłam, stroje gości w kolorach bardzo odważnych. U nas to by było nie do pomyslenia, a tam, na wesoło, żywe kolory. I chór gospell w kaplicy Jerzego, i ta przepiękna panna młoda, ten hiper przystojny książę.. Bajka po prostu.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Bzdura dnia
Post: 20 maja 2018, 19:30 
Boruch pisze:
Ja wszystko rozumiem. Ale niech się zajmują tym Brytyjczycy. To ich sprawa nie nasza. Pytam się po co od kilku miesięcy wszystkie polskie przekaziory dostają sraczki w temacie ślub brytyjski? I to w najlepszym czasie antenowym.


Nie przesadzaj, nie dostały sraczki. Większej dostają bo miesięcznica..Albo bo prezio w szpitalu.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Bzdura dnia
Post: 21 maja 2018, 11:04 
Cóż, jedni zapierdalają do roboty na pierwszą zmianę a drudzy...
Poniedziałek i:
Dolce vita!!! ;) ;) ;)


Obrazek


A ty?
Dokąd zabierzesz Panią z Żabki po zakupie dwóch bułek i twarożku? ;)


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Bzdura dnia
Post: 21 maja 2018, 15:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
AGAFIA pisze:
No ale ważniejsze jest dopiedolić rozmówcy, zagiąć go tekstem o pedale, faszyzmie, niż się zastanowić, skąd ta oglądalność.
Łatwiej napisać, że głupie kuchty marzą o księciu. Tak, marzą..


Mnie z tą racją, to raczej chodziło o to, co cytuję z końcówki Twojego postu.

A poza tym, ja też jako kuchta pośledniego sortu, z wielką przyjemnością oglądałam
w sobotę widowisko w Windsorze.

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Bzdura dnia
Post: 21 maja 2018, 20:43 
Ogólnie problem z ucha wyciągnięty.
Jeszcze chwila, a wszyscy popadniemy w poważne tarapaty, kiedy drożeje paliwo-drożeje wszystko, a tu dyskusje o tym, czy oglądanie ślubu jest bez, czy cacy.
Na barykady, Ludu Roboczy!!


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1666 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115 ... 167  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 69 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group