forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 23:33

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7427 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 648, 649, 650, 651, 652, 653, 654 ... 743  Następna
Autor Wiadomość
Post: 17 maja 2018, 13:23 
WLR pisze:
MMM pisze:

No, ale ja jestem wielka (jak na kobietę), w sensie wzrostu :mrgreen:


Ona jest wielka. Ty jesteś wysoka. :lol:

Obrazek



O!
Wargasowa w pełnej krasie.
Ta to jednak musi mieć 4x4 ! ;) ;) ;)


Na górę
  
 
Post: 17 maja 2018, 13:50 
older pisze:
Wargasowa w pełnej krasie.
Ta to jednak musi mieć 4x4 ! ;) ;) ;)


Jak się dobrze przyjrzysz linii nadwozia, zauważysz dopasowanie do innej fury.

Obrazek


Na górę
  
 
Post: 17 maja 2018, 14:21 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Hornet pisze:
Wziąć w pysk ma u nas całkiem inne znaczenie jak w Częstochowie. W ten sposób nasze kobiety wyrażają uległość, manifestują uwielbienie dla ciała partnera i odwdzięczają się za dawaną rozkosz.
Czasem po prostu chcą mieć już wreszcie święty spokój, bo zaraz zaczyna się M jak miłość i biorą- natura kobieca jest niezbadana.
A u wasz nadal różaniec na wszystko i dzwony? :D



Faktycznie u Was jest nieco inaczej.
Ale żeby uległość okazywać waląc faceta po mordzie..........to ja jednak wole "częstochowskie "metody.... :lol:
Co do różańca:
Byś się oszukała; - wbrew krążącej opinii o częstochowiakach ( nie pochodzę z tego miasta ) - tu
zawsze wygrywała lewica. Prawdopodobnie przyczyna tego jest bezpośrednia obserwacja działalności kościelnej mafii tu wyraźnie widocznej.
Oczywiście większość "dorobkiewiczów" zdobyła kasę na handlu oraz produkcji dewocjonalji.
Stąd głośne pienia o dobroci kościoła jednak po cichu mają to w nosie. Muszą współpracować gdyż kościół ma monopol na zbyt tego badziewia i jesli byś stanął "okoniem" - nie sprzedasz złamanego medalika.
Dowody...?!
Był za poprzedniej kadencji niejaki T.Wrona.........PiS-owiec. W dodatku szwagier któregoś z biskupów.
Nawet to mu nie pomogło i wybory wygrał Matyjaszczyk z SLD.
Znaczy, obywatele tego miasta do co bardziej rozgarniętych należą.
O sobie przez wrodzoną skromność nie wspominam........ ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 maja 2018, 0:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
Zastanawiam się z jakich mrocznych zakamarków Internetowej Przestrzeni Jerzy Cieślański, Użytkownik, czerpie natchnienie do swych osobliwych wklejek w wątku Ślicznotki i dodam, że to dobry chłop, robotny, wszystko zje co mu się poda ale czy on, kurwa, wie jak wygląda ślicznotka?

W zasadzie dla zachowania gatunku ludzkiego mało wybredny osobnik męski, jebiący na oślep wszystko co nie zdąży przed Nim spierdolić w dziurę lub na drzewo jest ogromnie pożyteczny i gwarantuje temuż gatunkowi dominacje na Planecie.
Każda niedojda przy Użytkowniku Jerzym, Jerzusiasynem Cieślańskim może się czuć dowartościowaną księżniczką bo On ma jedynie chuć zwierzęcą w przekrwionych oczach.
Odkąd obcuję mentalnie z Użytkownikiem Cieślańskim, powiedzenie ,,zajebał się na śmierć" nabiera dla mnie realnego znaczenia. :lol:

download/file.php?id=6404


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 maja 2018, 6:34 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Ta "slicznotka" w domalowanych przez Jerzusia okularach to jego rodzona siostra.
Uroda po mamie, dlatego sam Jerzuś w takich pieknotach gustuje. Gdybyś całe
życie był tylko takimi otoczony, też by ci się pojebalo w głowie :lol:

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 maja 2018, 11:03 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tak na marginesie:
Dziwnie bardziej mi odpowiadają wklejki Jerzusia aniżeli to, co Ty mi - kurwa, - wklejasz...... :oops:
Po Jerzusiowych mi jedynie od czasu do czasu ślinka z gęby kapnie. Po Twoich ( za wyjątkiem otoczenia i zwierzątek , - ma się rozumieć ) - do obiadu muszę się zmuszać. A i tak jeno połowę spożywam........ :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 maja 2018, 11:35 
Ty chyba, stary, nie widziałeś hemoroidy jaką ja kiedyś wkleiłem. Gwarantowany miesiąc niespozywania posiłków? Chcesz, to odtworzę, specjalnie dla ciebie. Taki gdański turpizm ;)


Na górę
  
 
Post: 19 maja 2018, 12:58 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Wdzięczny będę za nie produkowanie Twojej tfurczości bom ja esteta i tego typu obrazki mnie słabio!
A Stanaksia jak kiedy dorwę to mu np. Anule Sobecką rozpalonym żelastwem na plecach wytatuuję . ;)
I jej toruńskiego "guru" tyż


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 maja 2018, 6:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
stary praktyk pisze:
bom ja esteta i tego typu obrazki mnie słabio!


No, kto sie jeszcze nie lansował w tym wątku ze swoimi ułomnościami to proszę. :D
Każdemu sie kurwa wydaje, że ten wątek jest właśnie o nim i trzeba ciągle ten przesąd zwalczać.
Pomimo niezwykle starannego wychowania, jakie wyniosłem z Domu Rodzinnego, niestety ta rola przypadła własnie mnie.(tu opuszcza wzrok i wierci czubkiem bucika w piasku)
Tak na prawdę to ja jestem wyrozumiały, cierpliwy, ugodowy, mądry, niezbyt przystojny, zdolny, elokwentny i opalony, wierny kurwa w miłości jestem i lubię marchewkę gotowaną. Lecz czy ja z całym tym bagażem zalet, lecę do Irka na Krzyż i wypisuję jaki jestem piękny?

No, nie !

Milczę taktownie i trwam jako Doskonałość bo na chuj reklamować Ideał. Oto słowo moje.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 maja 2018, 6:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Tak, tak. Hornet nie chodzi do kościoła, bo księdzu audytorium odbiera;
siada w ławce, wszystkie niewiasty odwracają głowy w jego kierunku
a w ich oczach zapalają się kurwiki, natmiast z meskich ust pomruk
nienawiści. I tak przez całą mszę - kurwiki i pomruk zagluszajacy kleche.

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7427 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 648, 649, 650, 651, 652, 653, 654 ... 743  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group