forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 23:33

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 540, 541, 542, 543, 544, 545, 546 ... 996  Następna
Autor Wiadomość
Post: 15 maja 2018, 18:38 
polar pisze:
wredny chujek będzie jątrzył do końca mimo wszystko, nazywając pokrzywdzonego dodatkowo gnidą.


Podtrzymuję! Faszysta z Falangi jest dla mnie gnidą, a pokrzywdzony jest co najwyżej na rozumie.

Trzy lata temu zmarnowałem czas, aby zaprezentować ideowy szlak od ONR-Falangi z roku 1934,
do obecnej Zmiany. Dołączyłem ogólnie dostępne, faszystowskie deklarację twórców i ideologów,
ale jełop Polar wie lepiej od genosse Adama Danka, jaki światopogląd ów prezentuje. Jak to dureń.


Na górę
  
 
Post: 15 maja 2018, 19:12 
[guote] I chuj że wszystkie te zarzuty, łącznie z zarzutami o szpiegostwo, to wyssane z dupy brednie, chuj że świat upomina się o sprawiedliwość dla Piskorskiego. Jeden mały, wredny chujek będzie jątrzył [/guote]

Każdego można kupić.
Danka też.
Na ciebie wystarczyła Minolta.
Moralne szambo.


Na górę
  
 
Post: 15 maja 2018, 19:52 
polar pisze:
Każdego można kupić.

Na ciebie wystarczyła Minolta.



To może mały siurku politerujesz, hę?

Po pierwsze, gdzie napisano, że ktoś mi dał Minoltę?

Po drugie, czy gdzieś napisałem, że kiedykolwiek miałem Minoltę?

Fakt, napisałem, że za komuny Minolta była droga i że obecnie Prosiak
robi zdjęcia aparatem na bazie Minolty.

Teraz po literce wypoć dowód na swoje wypierdziny.


Na górę
  
 
Post: 15 maja 2018, 19:57 
Liczyłem na odpowiedź.
Widać nie starczyło odwagi.
Więc raz na zawsze zakończę dyskusję z tobą na temat Zmiany i jej rodowodu.

Skoro, moralny imbecylu, Zmiana to faszyści, bo ludzie w jej Zarządzie pisali o faszyźmie ( Danek, który de facto nie jest już w zarządzie, ani Beckier nawiasem mówiąc ) to jak wybrniesz z problemu osoby związanej z Redakcją Tygodnika NIE, a która jest cały czas w Zarządzie Zmiany? Jarosław Augustyniak, bo o nim mowa. Współpracownik Ikonowicza i publicysta Nie.
Czyżby w redakcji NIE pracowali faszyści, albo nie daj buk... Urban to...???
Rzucisz teraz mentalna szmato oskarżeniem?
Dajesz. Pomóc ci może norweski. Już raz dupę zmoczył. :lol:


Na górę
  
 
Post: 15 maja 2018, 20:10 
Spokojnie literuj tłuczku.

polar pisze:

Skoro, moralny imbecylu, Zmiana to faszyści, bo ludzie w jej Zarządzie pisali o faszyźmie


Nie "pisali o faszyzmie", tylko propagowali faszyzm. Danek napisał, że nie ma potrzeby wymyślać
innego systemu/ustroju/ideologii, skoro pod ręką jest faszyzm. Służę linkiem.
O faszyzmie to ja piszę i wiesz co piszę.

młotek pisze:
( Danek, który de facto nie jest już w zarządzie, ani Beckier nawiasem mówiąc )


Co z tego skoro jest autorem programu Zmiany. To, że Mussolini nie żyje, nie oznacza że faszyzm umarł razem z nim.

Cytuj:
to jak wybrniesz z problemu osoby związanej z Redakcją Tygodnika NIE, a która jest cały czas w Zarządzie Zmiany?
Jarosław Augustyniak, bo o nim mowa.


W ogóle nie zamierzam z tego wybrnąć, bo to jego a nie mój problem. Ja wam nie zabraniam do PiSu wstępować,
ani do Sodalicji Mariańskiej, to wasz wybór.

Jednak faktem jest, że wasz wodzunio flirtował z narodowcami a Zmianę pierwotnie tworzyli falangiści. W roku 1934
Bolesław Piasecki ogłosił, że ONR-Falanga jest ruchem faszystowskim. Wszystko w temacie.


Na górę
  
 
Post: 15 maja 2018, 20:15 
Nie misiu, tak bardzo chcesz dominować to dominuj.
Augustyniak jest również autorem Deklaracji Ideowej i Programu Zmiany.
Więc kim jest Augustyniak i ludzie z nim współpracujący?


Na górę
  
 
Post: 15 maja 2018, 20:30 
Gówno mnie to obchodzi kim są, natomiast sama Zmiana wykluła się w faszystowskim gnieździe.
Niech sobie kto ma rozum i ochotę sam sprawdzi. Ja nie zamierzam na gówniane kamaryle więcej
czasu tracić.

Pies was jebał. Wielkie halo, jakby to była partia. 100 członków! Więcej ma sopocki klub minigolfa,
albo graczy w bingo. I całe szczęście. :lol:


Na górę
  
 
Post: 16 maja 2018, 9:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
Nic się nie zdarzyło przez cztery lata. Teraz tworzy się atmosferę kolejnych zarzutów, czy wskazywania palcem byłych polityków PO - powiedział w "Jeden na jeden" szef Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna. Do stołecznego sądu trafił akt oskarżenia wobec byłego ministra sportu i turystyki Andrzeja B. (http://www.tvn24.pl)


PiSdzielcy punktują PO. Tylko jakoś nie jest to adekwatne z tym co mówili jeszcze dwa lata temu. Jak do tego co ma miejsce mają się tarabany o powszechnej wielki korupcji na skalę co najmniej Somalii? A takie odczucia dupowłazy kaczysty z Żoliborza kazali nam mieć. Jakieś zegarki, oświadczenia majątkowe, itp. Można to porównać do przypadku babci, która chcąc zrobić prezent wnuczkowi na dzień dziecka zajebała w markecie batonik Prince Polo. Cztery lata trzeba było aby postawić zarzuty o niezgodne z prawdą złożenie oświadczenia majątkowego? :lol:

Dwa lata trzeba było aby PiSkorskiemu przedstawić straszne zarzuty o szpiegostwo? :lol:

Kurwa komiczny kraj a narud durny jak kalosz w gównie omazany.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 maja 2018, 11:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Z pamiętników pisdzielców. :lol:

Obrazek

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 maja 2018, 13:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Podobnych wpisów jest pewnie całe mnóstwo.
Czy jeszcze trzeba komuś uświadamiać że PiS i PO to dwie strony tej samej monety?

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 540, 541, 542, 543, 544, 545, 546 ... 996  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 61 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group