forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 19:02

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30010 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 2780, 2781, 2782, 2783, 2784, 2785, 2786 ... 3001  Następna
Autor Wiadomość
Post: 30 kwie 2018, 20:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
Po publikacji książki Piotra Krysiaka "Dziewczyny z Dubaju" w kręgach modelek-celebrytek zawrzało - po internecie krążą spekulacje i tworzone są listy nałożnic szejków i książąt które w Dubaju (i nie tylko) zarabiały na seks usługach.
Obrazek
Jedna z nich zagadnięta przez o. Misjonarza wyznała z niezwykłą szczerością:
Cytuj:
From: Izabela W.
Sent: Monday, April 30, 2018 2:45 PM
To: Misjonarz-Onet
Subject: Re: Izunia
Tak, srają na mnie codziennie. W Dubaju jestem od dwóch miesięcy. Muszę przyznać, że nie sądziłam, iż tak szybko będę potrafiła przyjmować nowe wyzwania na klatę. Radkowi i temu drugiemu obciągam codziennie pałę zaraz po tym jak karzą mi zjeść gówno wielbłąda. Kupiłam sobie już za to iPhone i nowe ciuchy. Teraz zbieram na samochód. To nic złego, to tylko gówno, chwile pośmierdzi, umyjesz i nie czuć. A seks? Lubię po prostu i jeszcze mi za to płacą. Pozdrawiam cieplutko z Dubaju!


Cytuj:
pon., 30.04.2018, 13:37 użytkownik Misjonarz-Onet <o.misjonarz@autograf.pl> napisał:
Izunia!
Podałaś na https://www.maxmodels.pl/modelka-izawielgosz.html że masz “duże doświadczenie”.
Czy zaliczasz do tego eskapady w Dubaju?
A jakbyś na dowód tego doświadczenia podała kilka nazwisk miejscowych cele_brytów którzy byliby gotowi potwierdzić twoje zdolności?
Czy może zdobywałaś doświadczanie przy udziale Radka M. i Tomka L.?

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 maja 2018, 18:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
Rosyjski myśliwiec rozbił się tuż po starcie z bazy powietrznej w Syrii. Zginęli dwaj piloci. Informację przekazało rosyjskie ministerstwo obrony i Syryjskie Obserwatorium Praw Człowieka.

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/swiat/news-syri ... ign=chrome



Zaglądam tu rzadko. Ale widzę, ze brak wam moi mili pewnej informacji do kompletu. :D Oto ona. Tak żeby wam się rachunki zgadzały. Do Rosjan nic nie mam a i z usrajcami nie sympatyzuję. Ruskie też robią swoje skoro inni mogą.

Tu efektowne zdjątko do kompletu.

Obrazek
:mrgreen:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Ostatnio zmieniony 03 maja 2018, 18:39 przez Boruch, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 maja 2018, 18:38 
dureń..


Na górę
  
 
Post: 03 maja 2018, 18:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Bardzo mi miło Ladac :D

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 maja 2018, 16:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Przewidywałem Twają agronomie reakcję. I trafiłem. :mrgreen:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 maja 2018, 15:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Państwo francuskie finansuje terrorystów, tylko w latach 2011-2015 i tylko francuski lafarge wypłacił terrorystom 13 milionów euro, ponadto dostarczał cement dla inwestycji isis w Syrii.

francja w 2014r zwróciła się do odpowiednich urzędników amerykańskich, by nie bombardować cementowni lafarge obok Rakki która była wówczas kontrolowana przez państwo islamskie, e-mail, zawiera odpowiednie współrzędne geograficzne.
francuscy urzędnicy upewniali się u swych amerykańskich, wojskowych kolegów że e-mail został skutecznie przekazany i że francuska cementownia znajduje się na odpowiedniej liście.

https://www.reuters.com/article/us-lafa ... SKBN1HW2DE

Reuters, okazuje się być agencją, Pana Putina i Rosji, takie bzdury i kalumnie! miotane w dumną francję! nieprawdopodobne!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 maja 2018, 18:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Zaprzysięgli Władymira Władymirowicza na następną kadencję było trochę "pompy" , ale nie za wiele.

https://www.youtube.com/watch?v=Tmx-AEmbP-E

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 maja 2018, 19:36 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Ewakuacja

Obrazek

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 maja 2018, 2:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
W Jerozolimie trupy kobiet i dzieci po otwarciu US Embassy i jakoś nikt nie bombarduje w odwecie Izraela, nie nakłada sankcji. Winni są Palestyńczycy bo uzbroili się w kije i proce oraz ośmielili się protestować przed US-raelskom ambasadom. A tak na marginesie - kto obstawia jaka będzie druga przeniesiona z Telawiwu do Jerozolimy ambasada ? A która PiS-lamska ?

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 maja 2018, 10:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
To ci patriotyczne delfiny :lol: :lol: :lol:

Tzw. przedstawiciel Prezydenta Ukrainy d/s Krymu Borys babin ogłosił w ukromediach że delfiny które „służyły” w ukraińskiej flocie wojennej na Krymie, a które po odłączeniu sie półwyspu „przeszły na służbę” do floty rosyjskiej, zdechły z głodu bo nie chciały służyć w rosyjskich siłach zbrojnych (!) Stwierdził on także że taka „postawa” delfinów jest skrajnie przeciwna do „postawy” ukraińskich żołnierzy służących na Krymie, którzy albo zdradzili, albo uciekli…

https://strana.ua/news/141083-v-krymu-p ... erami.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30010 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 2780, 2781, 2782, 2783, 2784, 2785, 2786 ... 3001  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group