forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 22:29

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2349 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224 ... 235  Następna
Autor Wiadomość
Post: 09 maja 2018, 19:43 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Na szczęście ja nie mam ( dzięki ci boże....!) - ale syn ma.
Na całe szczęście jeździ w TIRZ_-e i nie o wszystkim wie......!
W ogóle ma przesrane bo ma trzy baby w domu. Córkę, żonę i teściową......... :shock:
Przy wódce kiedyś mi się przyznał, że po dwóch dniach w domu już go ciągnie w trasę........i ja mu się nie dziwię....... :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 maja 2018, 19:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Ale normalni najczęściej nie mają talentów a pedały,pedofile,pojebańcy mają.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 maja 2018, 19:45 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
No bo co to jest "talent"...?!
To odchyłka od normy..... :oops:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 maja 2018, 19:49 
Cytuj:
W ogóle ma przesrane bo ma trzy baby w domu. Córkę, żonę i teściową......... :shock:
Przy wódce kiedyś mi się przyznał, że po dwóch dniach w domu już go ciągnie w trasę........i ja mu się nie dziwię....... :roll:
To akurat jest normalne, my, te kobiety w domu, też chcemy by pojechał...
I tu nie chodzi o to, że nie o wszystkim wiemy, a o to, że związek na odległość jest trudny, Facet wraca do domu, a tam nowe porządki, przyjeżdża na tydzień i wprowadzać chce swoje, Niby fajnie, ale jak to ma działać? Wyjeż`dża, a my kobiety musimy sobie radzić, więc radzimy sobie, jak umiemy, po swojemu.


Na górę
  
 
Post: 09 maja 2018, 20:04 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Otóż to, otóż to.......po swojemu.
I po temu "Waszemy" w życiu bym skarpetek nie znalazł.......!
A po mojemu, po ciemku i po pijanemu w sekundę.....i są. ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 maja 2018, 20:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
AGAFIA pisze:
...to jest normalne? Nie, nie jest..


Pewno że nie jest ale czego rodzinka nie zrobi dla kasy? "BB"
też zaczynała od podobnych zdjęć.

PS

Nie zauważyła Pani że zamieszczony fotosik to nie jest scena z filmu?
Nawet sceneria jest inna.
Młynarska dobrze wiedziała, o tym, przypominając o sobie i swej "traumie"
W filmie taka scena nie istnieje, możliwe że została nakręcona, i pokazywana "lepszym widzom" jednak widz przeciętny, nagiej młynarskiej w filmie nie widział.
Nie chce mi się o niej pisać.....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 maja 2018, 21:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Niech Pan nie pisze tak będzie lepiej. Przede wszystkim dla Pana. Zrobiliście tu na oczach ludzi z Młynarskiej kurwę. No cóż typowy kołtuński polski stereotyp. Dobranoc wam na noc.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 maja 2018, 8:57 
Dwóm przyjaciółkom po długich namowach, udało się wreszcie przekonać mężów, żeby zostali w domu i same wychodzą na kolacje do knajpy, żeby przypomnieć sobie „dawne czasy”.
Po zabawnie spędzonym wieczorze, dwóch butelkach białego wina, szampanie i buteleczce wódki opuszczają restaurację całkowicie pijane!
W drodze powrotnej obie nachodzi „nagła potrzeba”, może dlatego, że dużo wypiły. Nie wiedząc gdzie iść się wysikać, bo było już bardzo późno, jedna wpada na pomysł i mówi do drugiej:
– Wejdźmy na ten cmentarz, tutaj na pewno nikogo nie będzie.
Wchodzą na cmentarz, najpierw jedna ściąga majtki, sika, wyciera się tymi majtkami i oczywiście je wyrzuca… Widząc to, druga od razu sobie przypomina, że ma na sobie drogą, markową bieliznę i szkoda by ją było tak wyrzucić. Ściąga więc majtki, wkłada je do kieszeni, sika i zrywa kokardę z pierwszego lepszego wieńca, żeby się „podetrzeć”. Na drugi dzień mąż pierwszej, dzwoni do męża drugiej:
– Jurek, nawet sobie nie wyobrażasz co się stało! To koniec mojego małżeństwa!
– Dlaczego?
– Moja żona wróciła o 5-tej rano kompletnie pijana i na dodatek bez majtek. Od razu wywaliłem ją z domu.
Na to drugi:
– Marek, to jeszcze nic, wiesz co do wykombinowała moja? Nie tylko przyszła pijana i bez majtek, ale miała włożoną w tyłek czerwona kokardę z napisem: „Nigdy Cię nie zapomnimy. Łukasz, Ignaś, Staszek i pozostali przyjaciele z siłowni”


Na górę
  
 
Post: 10 maja 2018, 17:37 
Boruch pisze:
Niech Pan nie pisze tak będzie lepiej. Przede wszystkim dla Pana. Zrobiliście tu na oczach ludzi z Młynarskiej kurwę. No cóż typowy kołtuński polski stereotyp. Dobranoc wam na noc.
Nie bądź naiwny Boruchu, przemysł filmowy przede wszystkim słynie z seksu i na nim się opiera. Dawanie dupy, bzykanie, orgie, całe to Hollywood to jedna wielka agencja towarzyska. Czy tak jest w Polsce, nie wiem, ale czytając Paulinę, to wielce prawdopodobne. I choć mam wiele empatii do 15 latki, to przecież była na na tyle pyskata, by powiedzieć nie. Prawda?


Na górę
  
 
Post: 11 maja 2018, 21:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
W sumie nic nowego.
I nic sie nie zmienia.

Cytuj:
Jednym z ulubionych argumentów rodzimych przeciwników "Islamizacji Europy" jest rzekoma troska o prawa i wolność kobiet. Takie twierdzenie w kraju, w którym 77% uważa, że miejsce kobiety jest przy garach i dzieciach wywołuje gromki śmiech. Tymczasem w 'zislamizowanej' Francji tylko 27%, UK 38%, a w nieistniejącej Szwecji jedynie 11%.

To badanie wyjaśnia dlaczego pośród prawicy inicjatyw prokobiecych nie ma, skoro w ich wyobrażeniu nowa patelnia i odkurzacz to szczyt marzeń kobiet.

Może "obrońcy europejskiej kultury" zaczną w końcu wprowadzać tę kulturę u siebie w kraju zamiast tłumaczyć swój rasizm rzekomą troską o kobiety czy gejów?

https://jodi.graphics/2018/05/01/what-d ... r-country/


Grafika pokazuje ile procent badanych w danym kraju UE podało, ze całkowicie zgadza sie ze zdaniem "Najwazniejszą rolą kobiety jest dbanie o swój dom i dzieci".

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2349 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224 ... 235  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group