forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 16:56

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2349 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223 ... 235  Następna
Autor Wiadomość
Post: 09 maja 2018, 14:58 
Jakby to powiedzieć...
Wypierdalaj...?


Na górę
  
 
Post: 09 maja 2018, 18:38 
Pantryglodytes pisze:
AGAFIA pisze:
Pantryglodytes pisze:

...
Może i stara, ale sprytu jej nie brakuje

....


O!.... w czasach gdy nikt jeszcze nie słyszał o #MeToo
Ta pańcia, będąc na prostej drodze do kompletnego zapomnienia, pierwsza przypomniała o sobie, jest pierwszą z pierwszych, inne, tylko po niej małpują.
Za to, szacunek jej się należy.
Teraz tylko rozwinęła swą ekshibicjonistyczną relację na swych byłych mężów, wątpię by temat się przyjął.
Zbytnio to pospolite, sensacji nie budzi.
Walory literackie?
To już wolę jej walory z dawnych lat, to se ne vrati

Obrazek


Wie Pan, trochę zażenowana jestem pańskim wyznaniem. Rozumiem, że dla wielu mężczyzn widok nie do końca rozwiniętych piersi 15 latki, może być nie lada podnietą, ale ja patrzę z perspektywy 15 latki, którą też byłam, a i z perspektywy matki. Wpawdzie moja córa zaraz osiagnie pełnoletność, aczkolwiek nie wyobrażam sobie, bym ją pchnęła w rozbierane sceny.. 15 letnia dziewczyna nie jest na nie gotowa, prosze mi wierzyć.. i choć dzisiaj 15 latki uprawiają seks, a i bywa że zachodzą w ciążę, to wcale nie jest fajne i raczej świadczy o ich niedojrzałości.
W jaki sposób te doświadczenia wpłynęły na dalsze życie Pauliny Młynarskiej, nie wiem. Ale jest nieco oderwana od rzeczywistości i o tym przede wszystkim pisałam w kontekście feminizmu.


Na górę
  
 
Post: 09 maja 2018, 19:24 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Znaczy, - mowa jest o córce TEGO - Młynarskiego czy o jego wnuczce bo już zgłupiałem ze szczętem... :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 maja 2018, 19:27 
O córce, kiedy film z jej udziałem Wajda kręcił, miała 15 lat. Po latach twierdzi, ta córka, Paulina, że do scen rozbieranych ją pojono alkoholem i dawano relanium, jaka jest prawda, nie wiem.


Na górę
  
 
Post: 09 maja 2018, 19:31 
w tym wieku nie trzeba nic dawać, żeby sie ruchać..


Na górę
  
 
Post: 09 maja 2018, 19:33 
Ma Pan córkę, Praktyku? Ja mam , przenigdy bym jej nie wysałała na nocną imprę do Polańskiego, czy na plan gdzie ma naga naśladować kopulację..Kociec, kropka.
Ta cała bohema artystyczna, to nic więcej niż ruja, narkotyki i chlanie..
Ojciec Młynarskiej, przecież o tym wiedział.


Ostatnio zmieniony 09 maja 2018, 19:34 przez AGAFIA, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Post: 09 maja 2018, 19:34 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
AGAFIA pisze:
Ma Pan córkę, Praktyku? Ja mam , przenigdy bym jej nie wysałała na nocną imprę do Polańskiego, czy na plan gdzie ma naga naśladować kopulację..Kociec, kropka.
Ta cała bohema artystyczna, to nic więcej niż ruja, narkotyki i chlanie..


No ci to mają fajnie.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 maja 2018, 19:38 
Tylko poniekąd, spójrz proszę taki Robin Williams, mega pozytywny facet a sobie kilim zrobił. Jak to możliwe? A jednak...


Na górę
  
 
Post: 09 maja 2018, 19:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
W tym świecie to przyjęte dlatego podoba mi się ale bym się nie zamienił.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 maja 2018, 19:42 
Albo taki Polański, już wtedy był sławny, już mógł sobie hiper dupcie na seks zamówić, wolał 13 letnie dziecko w dupcię posunąć, to jest normalne? Nie, nie jest..


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2349 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223 ... 235  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group