forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 19:41

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 747 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 75  Następna
Autor Wiadomość
Post: 28 sty 2018, 12:15 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
No cóż;
Na to już lekarstwa nie ma.
Pozostaje zakładać nową lewicę........jednak czy to zagwarantuje uczciwość ?!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 maja 2018, 20:21 
Cytuj:
„Przeciętny Polak czy Polka nie odczuli żadnych negatywnych konsekwencji rządów PiS-u. Żadnych. [...] Jeśli już jakaś lewica ma Prawo i Sprawiedliwość zastąpić, to będzie to lewica konserwatywna”, mówi socjolog i kulturoznawca, autor książki „Inna Rzeczpospolita jest możliwa”.

Słowo klucz to "konserwatywna".
Bardzo ciekawy tekst w obliczu tego, co próbuje nam tu serwować intelektualny kłamczuszek boruszek.
Połączenia kapitalizmu z antyklerykalizmem i tolerancją obyczajową, to nie lewicowość. To się nie uda. I coraz więcej ludzi widzi ten absurd w postępowaniu "lewicowych" krzykaczy.
https://kulturaliberalna.pl/2018/05/01/ ... -z-pis-em/

Albo wrócimy do korzeni lewicowości, albo stare pierdoły ze swoimi mądrościami pogrążą ten kraj na wieki.


Na górę
  
 
Post: 01 maja 2018, 20:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Tak, tak widzą debilu. Popularność w sondażach SLD od dłuższego czasu rośnie. :lol: Ludzie widzą głupku :lol: I biada będziesz głosował na lewicę. Bo przecież takiej nie ma. Jak się dowiem to w mordę. Lewica takich szmaciarzy i hipokrytów jak ty nie potrzebuje. Liż dupę kaczorowi smrodzie.

Lewica w Polsce zawsze taka była "konserwatywna. PPS przed wojną taka była. Nawet komuna z klechami szuszkowała. Więc jaka ma być? Może się nie podobać ale ja wsiadam do tego wozu pomimo, że mi się nie podoba. W pielgrzymce z laczka z kaczorem nie mam zamiaru iść i wąchać osrane rowy. Jak ty chcesz to wolna droga.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Ostatnio zmieniony 01 maja 2018, 20:38 przez Boruch, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 maja 2018, 20:37 
Ależ ta lewica powstaje, tylko sprzedawczyków w niej nie będzie.
Czyli takich kreatur intelektualnych jak ty.

Trzymaj ciśnienie gminny skrybo, bo ci żyłka piardowa puści i pampersa nie zdążysz zmienić.
Buda wiejski chamku w czerwonym kubraczku
:lol:


Na górę
  
 
Post: 01 maja 2018, 20:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
PiSlam, PO takich yntelygentów robociarzy jak ty potrzebuje. Brak głosu na lewicę to tak jakby oddać głos na kaczora. Tak więc powodzenia głupku. Zostań w domu, kontempluj swój sobaczy los pierdoły spawacza okradzionego z rozumu, a PiSlam i tak ci za to nagrody nie przyzna. Bo nagrody "za ciężką prace" się należą. Za siedzenie na dupie w żadnym wypadku.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 maja 2018, 8:23 
Ech tu mój mały, niedorozwinięty faszysto. :lol:
Od początku stawiałem ci zarzut mowy nienawiści skierowanej do Polaków. Teraz jestem wstanie zawęzić ten krąg do ludzi zajmujący się fizyczną metodą zarabiania pieniędzy.
Ty po prostu jesteś zakochanym w sobie wykształciuchem, przeceniającym znacznie możliwości swojego intelektu. i nie tylko swojego de facto.
Pogarda z jaką traktujesz mnie z powodu mojego statusu nie ma sobie równych. Już jako obuz dałeś tego przykład. Dyskryminacja na tle statusu społecznego? Z powodu ułomności intelektualnej spawaczy? A czymże to różni się od dyskryminacji na tle narodowościowym czy wyznaniowym? Pierdolony faszysto. Mógłbyś pewnie, bez mrugnięcia okiem, wysłać do komór dziesiątki spawaczy, tylko za to, że chodzą do kościoła, czy głosowali na PIS, co?
Mały, niespełniony Adolfek drzemie w tej pustej kiepale cynika.
A taki chuj, jak Batorego komin. Już nigdy nikt nie zginie z powodu waszych pierdolonych faszystowskich ideologi, którymi zarażacie umysły prostych ludzi, tworząc te ideologie w zaciszu słodkiego nieróbstwa i na garbie uboższej części społeczeństwa fundującej wam nienależne profity.

Zioniecie nienawiścią do wszystkich którzy są wstanie podważyć te wasze "starcze" kompetencje, tę waszą lewicowość podszytą empatią do Alfie Evansa, jednocześnie usprawiedliwiającą płacenie głodowych pensji w tych waszych projektach biznesowych z których złote piórka wsadzacie sobie w dupę, radośnie paradując na pierwszomajowych marszach. Tę fałszywą empatie do niepełnosprawnych w Sejmie, byleby tylko dojebać PiS-owi, z drugiej zaś odmawiając świadczeń bezrobotnym, bo to przecież pasożyty są. Bezmyślność, bezrefleksyjność nad zmianami, nad prostymi procesami zachodzącymi w społeczeństwie, i nad ich zależnościami. Sami wychowani na pełnej opiece socjalnej i stabilizacji, żądający tonem mentorów dyscypliny społecznej od tych, którzy tej stabilizacji nigdy nie zaznają.

Jesteś jednym wielkim chodzącym fałszem intelektualny cechującym niestety, czy to z niewiedzy, czy z czystego cynizmu, większość tych którzy mienią siebie lewicowcami. Z jednej strony opowiadasz ckliwe historyjki z życia rodzinnego, jak to mądry boruch nie podlegał socjalizacji rodzinnej i nie poszedł w ślady ojca w jego antysemityźmie ( cokolwiek to znaczy ) żeby zaraz przyznać, że wpływy tatusia miały znaczenia na życie boruszka, bo jest kurwa, kibicem żużla. Taki pierdolony dualizm logiczny. A wiesz co chcę kurwa przez to powiedzieć? Chuja wiesz. Człowiek to istota społeczna podlegająca jego prawom. I większość tego co posiadamy zawdzięczamy reakcjom zachodzącym w całej masie społecznej. Jedynie 10% naszego kapitału, czy to intelektualnego, czy finansowego zawdzięczamy naszym indywidualnym predyspozycjom.
A teraz wiesz co chcę przez to powiedzieć?
Żebyś skurwysynu szanował tych, których nazywasz debilami i głupkami, bo to dzięki nim masz wykształcenie, dach nad głowa i stabilizację której oni nigdy mieć nie będą, bo zawirowania społeczne których inicjatorami były gnuśne elity intelektualne peerelu, ustawiły ich na najniższym z możliwych stopni drabiny społecznej, gdzie nie ma czasu na pierdolenie o polityce, jedynie na zaspakajanie podstawowych rzeczy, potrzebnych do przeżycia z dnia na dzień.
I jak jeszcze raz wkleisz chuju jakieś zdjęcie na którym łysy debil pije piwo z ciężarną gówniarą, nazywając to głupim społeczeństwem polskim, przyjadę i zasadzę takiego kopa, że sam Ferdek Kiepski będzie ze mnie dumny.

I jeszcze raz - żebyś gnoju zrozumiał.
To środowiska akademickie z których zapewne wywodzisz się ty, i również taki Chazan i Pawłowicz, mają za zadanie kształtować świadomość społeczną, bo tak kurwa działa społeczeństwo. Jeden zapierdala, żeby inny mógł się uczyć. I za to że mógł się uczyć, a nie zapierdalać winien jest temu zapierdalającemu szacunek i edukację.
Wiesz co to szacunek?
Pokazałeś to już niejeden raz w stosunku do mnie i paru innych osób.
Lewicowcu.

P.S.
A wiesz skąd mój kloaczny język w rozmowie z tobą? Zadałem pytanie bez żadnych wulgaryzmów i agresji. Spotkałem się z chamską, wulgarna odpowiedzią intelektualisty. Więc kontynuuję intelektualnym tonem.


Dobra...skończyłem...można zdjąć i spalić.
Obrazek


Na górę
  
 
Post: 02 maja 2018, 9:57 
Czysty idiota, pomieszanie pojęć z poplątaniem idei. I jak on zna całą twoją historię...
On dopasuje do swojego modelu każdego i z każdego zrobi lewusa, lewicowca, faszystę, wykształciucha, cokolwiek sobie zawinszujesz.
Spaczony umysł jednokierunkowy. Zupełnie nieogarniety i- naprawdę lepiej, żeby się rozwijał w zawodzie niż w polityce. Politykierów jest bardzo dużo - dobrych spawaczy napewno mniej...


Na górę
  
 
Post: 02 maja 2018, 10:20 
Twoje słowo gówno znaczy. Jak zwykle zresztą. Nieudolna próba dyskredytacji bez grama merytoryki.
Przypisywanie swoich cech drugiemu.
Myślisz, że jak napiszesz że coś poplątałem, to będzie to fakt?
Aaaa...zabolało te dziesięć procent... stąd gówniany atak.
No dobrze już dobrze...ty zawdzięczasz sobie 20. Milionerze.Zadowolony?
:lol:

P.S.
Korba czeska będzie zniesmaczona. Taki mężczyzna...powiedział, że kończy...a taki prosty spawacz wiedział, że nigdy nie przestanie.
Skoro idiota jest wstanie określić ciebie, to kim ty jesteś?

P.S.S.
Choć raz na dziesięć lat sprecyzuj swoje zarzuty? Co ci się nie podoba? Z którą częścią tekstu się nie zgadzasz? Z którym zdaniem? Konkretnie, a nie wiecznie łazisz za mną i pierdolisz mentorskie teksty.
Kogo ci zacytować? Pikiettego? Króla? Chomskyego? Który jest wstanie podjąć polemikę z wolskim filozofem via forum nie?
A jak nie masz konkretów, to spierdalaj na SB poklasku szukać swoim infantylnym stylem.

Obrazek


Na górę
  
 
Post: 02 maja 2018, 11:15 
Boruchu, jak zapatrujesz się na moją diagnozę? Warto gadać z gościem? Po co się zniżasz do poziomu demagoga, on odwróci wszystko jak Kaczyński - Kali być super tylko ten UKŁAD jest ciągle przeciw nawet nie jemu tylko poglądom idiotycznym bo niespójnym. Facet czyta Pikiettego, Króla, Chomskyego, być może nawet czyta Arystotelesa czy Platona...
Platon jako bezpośrednią przyczynę upadku ustroju podaje złe postępowanie władz oraz samą demokrację. Dostrzegając, szerzącą się korupcje ateńskich urzędników, złe wykorzystywanie publicznych pieniędzy oraz nietrafione decyzje, Platon wyciągnął wniosek, że władza działa zwykle tylko w swoim interesie, który nie zawsze jest zgodny z dobrem państwa. Był mprekursorem totalitarystycznego państwa, twierdził, że filozofowie i wojskowi mają rządzić państwem. Mozna by to sparafrazować: Filozofowie i spawacze.
Zręczny demagog nie ma trudności w zapanowaniu nad motłochem. Demokracja prowadzi nieuchronnie do tyranii.
Tak Platon uczył- czysty komunizm.
Wierzył też, że ludzie rodzą się z ukrytą pamięcią, tzw. anamnezą. I w dialektycznych dyskursach( jak to ma w zwyczaju niejaki polar) mozna odkrywać niezmierzone bogactwo rozumu mało uczonych egzemplarzy ludzkich...:)
Arystoteles stwierdził, że dużo rozsądniejsze jest przyjęcie, że ludzie rodzą się z niezapisanym umysłem, który zapełnia się myślami na skutek codziennych doświadczeń życiowych. Myśli jednak żyją później własnym życiem i część ludzkich rozumowań ulega rozmaitym wypaczeniom i dziwactwom.

Przyjmując to założenie Arystoteles doszedł do wniosku, że aby uporządkować ludzkie myśli i wykazać które z nich są adekwatne do rzeczywistości, a które nie, należy stworzyć naukę o samym myśleniu jako takim. Naukę tę nazwał logiką.
Wierzył, że ludzie rodzą się jako niezapisana matryca i uczą się przez doswiadczenia.
Nie można się uczyć poprzez czyjeś doświadczenia.
Nie można dociekać prawdy nie wgłębiając się w powody, dla których ktoś je głosi. Nie można ufać wszystkiemu co się przeczyta i powielać to. Jeżeli ja jestem narcyzem to kim jest powielacz? :)


Na górę
  
 
Post: 02 maja 2018, 11:30 
Boruch pisze:
Na moje to Lesio M. już zakończył swoją czynną działalność w polityce.


Lesio niczego nie zakończył, bo niczego nigdy sam nie zaczął. Onegdaj został przez PZPR oderwany od naprawy krosna i postawiony na czele zakładowej ZSMP,
bo młody i podobał się dziewuchom w fabryce, a winc - wicie rozumicie tow. Lesio, trzeba narybku do organizacji - ten, tego.

Komuna padła, ale lewica trzymała się nadal mocno, więc Lesio dostał nowe zadanie od Nowych Panów, aby te poparcie uszczuplić i tak z 40% Lesio sprowadził je
do zera, ukatrupiając lewicę na zawsze. Jednakże Lesio jako pochodzący z biedy, łasy był na konfitury z cudzej spiżarni, przeto trafiło mu się być przesłuchiwanym
przed pewna komisją, gdzie pamiętliwego psychola nazwał zerem, co po latach miało kolejne druzgocące następstwa dla Polski.

Mija więc osiem lat rządów zleceniodawców ukatrupienia przez Lesia lewicy i oto przychodzi do Lesia emisariusz Nowego Pana z kolejnym zleceniem. Słuchajcie no
Lesio: Idą wybory i wiele wskazuje na to, że je wygramy. Jednak do grabienia kraju, potrzebujemy marionetki pod żyrandolem, która nam podpisze co chcemy.
Problem jednak taki, że nie mamy pewności czy bambaryła Gajowy nie wygra i lufy w szprychy nam wtykał nie będzie.
I tu jest zadanie dla was kol. Lesio. Mamy otóż u was zaufaną parafiankę, która na tyle ładna jest, aby Gajowemu kilka głosów odebrać, bo przecież kandydatka
lewactwa nie odbierze ich nam. Dacie ją jako kandydatkę na strażnika żyrandola, a ja wam zagwarantuję święty spokój w przypadku naszego zwycięstwa.
Wiecie przecież, że "zero" wam nigdy nie daruje i jako oberłaps odbierze miliony słane na konto synalka z Bahamów, a was jako aferzystę wsadzi za szkockie
firanki, pozbawiając majątku do czwartego pokolenia. Może jak będzie miał dobry humor, tylko majątku pozbawi, a przecież zakładów w Żyrardowie dawno już
nie ma, więc skończycie na pryczy u brata Alberta, o ile w was lewackiego pomiotu nie rozpoznają.

No i Gajowy przegrał różnicą 500 000 zdaje się, a Lesiowa protegowana zabrała z tego aż 400 000. Tak było.

PS

Nowa lewica niczego nie zmieni, albowiem zawsze lewica składa się z gołodupców, którzy walczą jedynie o dorwanie się do koryta. Ci którzy kraść nie muszą,
nie identyfikują się już z lewicą bo są po drugiej stronie barykady - wyzyskiwacz vs prol, a jednak nadal kradną. Plotka głosi, że jedyne co wywalczyły gołodupce
od Palikota, to nieoprocentowane kredyty poselskie, o które wnioski pisali już w dniu zaprzysiężenia. Zresztą ich celem było bycie posłem a nie naprawa czegokolwiek.
Czy jest więc szansa na jakąś Nową Lewicę, nie tylko z nazwy? Nie ma!


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 747 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 75  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group