forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 13:20

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1676 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115 ... 168  Następna
Autor Wiadomość
Post: 26 kwie 2018, 23:30 
Offline

Rejestracja: 28 kwie 2016, 22:42
Posty: 1247
To lądowanie jest wysoce ryzykowne, Panie Naczelny :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 kwie 2018, 7:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
http://www.newsweek.pl/wiedza/historia/ ... ction_1poc

Czy to aby na pewno Żydzi dali Hitlerowi pieniądze na wojnę i sami zgotowali sobie ten los?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 kwie 2018, 17:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
Czy Polska brała udział w Holokauście? Amerykański "Newsweek" odpowiada: tak
"Miliony polskich Żydów zginęło w Holokauście. Kto za to odpowiada?" - pyta z okładki amerykański tygodnik. W środku sugeruje zaś odpowiedź: Polska.


https://wiadomosci.wp.pl/czy-polska-bra ... 291031169a

I co panowie Jaki i spółka z tym zrobicie? Wyślecie specjalne komando aby wymierzyło sprawiedliwość?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 maja 2018, 8:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
Spielberg opowiedział także o kręceniu filmu w Polsce. Wspomniał, że pewnego dnia w przerwie między zdjęciami jakaś Polka powiedziała Ralphowi Fiennesowi, ubranemu w mundur SS (aktor grał Amona Götha, komendanta obozu koncentracyjnego w Płaszowie), że "bardzo podoba jej się mundur" i że "życzyłaby sobie, żeby [Niemcy - przyp. red.] wrócili i znów nas chronili".

- Za to, co powiedziałem, prawdopodobnie w Polsce zostanę aresztowany, kiedy następnym razem się tam pojawię, w końcu uchwalili swoje prawo - powiedział Spielberg, nawiązując do ustawy o IPN, która pozwala skazać na karę więzienia osoby, przypisujące narodowi polskiemu zbrodnie popełnione przez nazistów w czasie II wojny światowej.



Panie Jaki ze Spielbergiem do paki! :mrgreen:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 maja 2018, 9:17 
Z dedykacją od Baryckiego:



Spielberg opowiedział o kręceniu filmu w Polsce. Wspomniał, że pewnego dnia w przerwie między zdjęciami jakaś Polka powiedziała Ralphowi Fiennesowi, ubranemu w mundur SS (aktor grał Amona Götha, komendanta obozu koncentracyjnego w Płaszowie), że "bardzo podoba jej się mundur" i że "życzyłaby sobie, żeby [Niemcy - przyp. red.] wrócili i znów nas chronili".

Za to, co powiedziałem, prawdopodobnie w Polsce zostanę aresztowany, kiedy następnym razem się tam pojawię, w końcu uchwalili swoje prawo - powiedział Spielberg, nawiązując do ustawy o IPN.

Wikipedia: Spielberg urodził się w rodzinie żydowskiej. Jego hebrajskie imię to Szmuel. Dzieciństwo spędził w Haddon Township, New Jersey, gdzie uczęszczał do Szkoły Hebrajskiej, będąc uczniem rabina Alberta L. Lewisa.

Pamiętaj Polaku głupi, ratując życie Żyda, skazałeś na pohańbienie swoje dzieci. Nigdy więcej tego nie rób Polaku durny, a będziesz przez Żydów szanowany, jako szanowani są przez Żydów Francuzi, którzy osobiście wszystkich francuskich Żydów wysłali do obozów zagłady.


Na górę
  
 
Post: 01 maja 2018, 22:07 
Przepraszam za poniższe zdjęcia, ale dokładnie tak wygląda się po kontroli na lotnisku Ben Gurion. Półtorej godziny, w tym na plastikowym, niestabilnym krześle z potwornym bólem kręgosłupa. Zabrali mi wózek, prawie rozebrali. Jak widać jestem zagrożeniem dla państwa Izrael. Na koniec dostałam naklejkę w paszporcie, która oznacza "lepiej uważać, podejrzana".
https://wiadomosci.wp.pl/izrael-koszmarnie-potraktowali-niepelnosprawna-polke-zabrali-mi-wozek-prawie-rozebrali-6247244490451073a


Na górę
  
 
Post: 02 maja 2018, 17:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
Nie wiem, czy są chętni do przyjmowania dedykacji od Baryckiego.

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 maja 2018, 18:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Pani Zritah tak całkiem nie byłbym tego pewien. :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 maja 2018, 9:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
evaj23 pisze:
Przepraszam za poniższe zdjęcia, ale dokładnie tak wygląda się po kontroli na lotnisku Ben Gurion. Półtorej godziny, w tym na plastikowym, niestabilnym krześle z potwornym bólem kręgosłupa. Zabrali mi wózek, prawie rozebrali. Jak widać jestem zagrożeniem dla państwa Izrael. Na koniec dostałam naklejkę w paszporcie, która oznacza "lepiej uważać, podejrzana".
https://wiadomosci.wp.pl/izrael-koszmarnie-potraktowali-niepelnosprawna-polke-zabrali-mi-wozek-prawie-rozebrali-6247244490451073a


Lepiej uważać, ale ją wpuścili. Przy wjeździe nie była podejrzana?
Kupy sie nie trzyma.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 maja 2018, 16:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
korbaczeska pisze:
....
Kupy sie nie trzyma.


Trzyma się, od 1948 roku się trzyma, coraz słabiej, bo kasa się kończy, pozostawieni sami sobie, nie utrzymają się nawet roku.
Stąd nerwowość, wrzaski i usilne polowanie na jelenia którego można strzyc i golić z kasy.

PS

Ciekawe czy ambasador Azari poinformowała już sojusznika, czego zażądał WWP w zamian za niedozbrajanie Syrii i Iranu.

https://www.haaretz.com/middle-east-new ... -1.6076063

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1676 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115 ... 168  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group