forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 14:41

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5298 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 357, 358, 359, 360, 361, 362, 363 ... 530  Następna
Autor Wiadomość
Post: 09 kwie 2018, 20:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
maerose pisze:
Cytuj:
Jak czytamy na stronie PZŁ, „w związku z obowiązywaniem nowych przepisów, zarząd główny Związku wydał decyzję o odwołaniu wszelkich imprez kynologicznych (prób pracy i konkursów psów myśliwskich, warsztatów kynologicznych), które miały odbyć się w kwietniu br. (…) Dodatkowo z kalendarza prób i konkursów pracy psów myśliwskich wykreśla się próby i konkursy pracy dzikarzy i norowców w całym roku kalendarzowym”.

Dzikarzami nazywa się psy szkolone specjalnie pod kątem polowań na dziki, norowce – wypłaszają z nor borsuki lub lisy i zaganiają je przed muszkę myśliwego. To one wykorzystywane były do tzw. norowania, barbarzyńskiej praktyki, która wzbudzała sprzeciw u obrońców praw zwierząt.

Mimo to kilka dni temu stowarzyszenie Ludzie przeciw myśliwym ujawniło bulwersujący proceder: grupa myśliwych w rozmowach na zamkniętej grupie na Facebooku „opisywała swoje sadystyczne praktyki, które polegały na szczuciu psów myśliwskich na koty, strzelaniu do nich z broni myśliwskiej i wiatrówek oraz truciu kotów i rozstawianiu tzw. żelaza czyli urządzeń kłusowniczych”.Ludzie przeciw myśliwym zawiadomili prokuraturę, policję oraz władze PZŁ.


Sadystyczne zwyrodniałe kurestwo, a nie myśliwi.
Nie łaska samemu ustrzeloną zwierzynę ganiać?


Prawdziwi Myśliwi nie maja kont na Fejs zbuku (dusi sobie od niechcenia mruczka) :lol:

Ludzie przeciw mysliwym to takie same otepiałe chuje jak stare babki sledzące pedofili- wystarczy sie do dziewczynki małej usmiechnąć i już cie kurwy mają. Tak samo i te oszołomy co śledzą mysliwych.
Na chuj mysliwemu wiatrówka jak ma cało szafe strzelb i sztućców?
A norowanie to pradawny sposób polowania tylko lewactwo tego nie ogarnia.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 kwie 2018, 6:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Obrazek

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 kwie 2018, 7:32 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
To po pierwsze.
Po drugie - trza być niezłym obserwatorem otoczenia by taki obraz wychwycić.......skojarzyć i zdązyc sfotografować....... :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 kwie 2018, 7:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Dobre! :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 kwie 2018, 22:22 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Super fota.
Od jakiegoś czasy oglądam sporo filmików o lisiej tematyce na you tubie. Głównie z Rosji.
W 99% - te zwierzaki maja tek sympatyczne mordy, że aż sie chce zbója przytulić....... :lol:
Na kilku filmach, na których widać lisy oswojone, - podczas zabawy te zwierzaki tak wyraźnie się śmieją, że aż nie chce się wierzyć, że to układ rysów mordy a prawdziwy uśmiech...... :D
Moja Saba też się "śmieje" ale dość trudno to dostrzec, natomiast w przypadku lisów, - gęba od ucha do
ucha....... :lol:
Na Twojej fotce odnosi sie wrażenie, że spogląda z wyrozumiałym uśmiechem na coś co akurat obserwuje...... :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 kwie 2018, 22:43 
Podobnież da się liska oswoić.


Na górę
  
 
Post: 20 kwie 2018, 7:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
No na szyi.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 kwie 2018, 7:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
st1111 pisze:
No na szyi.


o!

Obrazek

Ja mam całego, wielkiego, przepięknego lisa ale w kolorze kasztanowym, mogę opchnąć.
Coś jak na obrazku, tylko ogon bardziej puszysty.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 kwie 2018, 7:58 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Nie będę tego, - kurwa, - komentował.......! :roll:

Do Agafii:
Chyba można. Na you tubie, zwłaszcza rosyjskim, jest sporo filmów z oswojonymi lisami.
Tam zamieszczonych jest nawet parę filmów z oswojonymi wilkami. Z tym, że ( chyba) tak do końca z wilkiem sie nie da i trzeba być ostrożnym......tak uważam.
To trochę jak z lwem czy innym dzikim kotem.
Ja bym nie ryzykował. Kotom nie dowierzam. To zbyt wielcy indywidualiści.......i niezależne byty.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 kwie 2018, 11:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
stary praktyk pisze:
Nie będę tego, - kurwa, - komentował.......! :roll:


Ale o co Ci chodzi ewentualnie?
Zastrzeliłem tego lisa na polowaniu, zginął szybko, potem oskórowałem, oddałem w Kurowie do wyprawy i farbowania.
Powiedz, czego szukasz a poszukamy razem :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5298 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 357, 358, 359, 360, 361, 362, 363 ... 530  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group