forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 13:59

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1150 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 115  Następna
Autor Wiadomość
Post: 31 mar 2018, 21:50 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Toż o tym piszę...........gości se zaprosiła......;
No cóż, - na własne życzenie..... :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 kwie 2018, 7:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Ja dla Pani Aniołek chciałbym przypomnieć, że święta się skończyły. ;)

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 kwie 2018, 8:08 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Co z tego...?!
Przecież trzeba się jeszcze gości pozbyć.......... ;)
A jak Anioła dobrze gotuje, - to sam rozumiesz, - mogą być problemy........ :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 kwie 2018, 19:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 wrz 2014, 13:22
Posty: 458
Lokalizacja: tam gdzie się wpenetruję
Wyraźny deficyt dymków
Depresja wiosenna. Typowe. Każda artystyczna duszyczka tak ma o tej porze. A jak jeszcze "króliczek" i żre tylko roślinki to "ciemna mogiła". Po bezśnieżnej szarej i pochmurnej, zimie niski poziom serotoniny w organizmie, mimo codziennych spacerów na świeże pewny jak ame... w ...cieżu.
Do produkcji serotoniny potrzebny magnez, witaminy z grupy B, witamina C i białko egzogenne tryptofan z przetworów mlecznych i z mięsa oraz "dużo" (jasno i długo) naturalnego światła. Kilka słonecznych dni i katastrofa emocjonalna gotowa. Słońce natychmiast powoduje produkcję dopaminy, która jest w regulacji nastroju rywalem serotoniny. Tryptofan w pierwszej kolejności ulega przemianie w dopaminę i adrenalinę aby walczyć o żarcie, tereny łowieckie i partnerów seksualnych do rozmnażania gatunku i promocji własnych genów. Nawet jeśli go było pod dostatkiem to już na serotoninę może go chwilowo i momentalnie zbraknąć. Artystyczne dusze to z reguły połowa mózgu kobiecego a połowa męskiego. Czysty instynkt, w dodatku, w stresie skłócony wewnętrznie a neuro-biologicznie uwarunkowany przeciwko; zdrowemu rozsądkowi, asertywnej pewności siebie i wiary we własne siły. Pobudzenie czysto dopaminowe przy deficytach serotoninowych zwiększa stres, aktywizuje negatywne działania adrenaliny i noradrenaliny, wywołuje bezwolną chęć nieokreślonego działania i wywołuje poczucie niemocy sprawczej. Bo do rozmyślnego i skutecznego działania potrzebna jest jeszcze serotonina warunkująca silną wolę konstytuującą wyznaczanie realnych do spełniania działań, które przynoszą sukces i dobre samopoczucie po osiągnięciu tegoż sukcesu. Bez leków antydepresyjnych pobudzających zdroworozsądkową aktywność układu serotoninowego stabilizacja nastroju u osób z artystycznym usposobieniem, może przyjść po 2-ch do 4-ch tygodniach. Od nagłej orgii słonecznego światła wrażliwe osoby czują, że są jakby ogłuszone bodźcami zewnętrznymi, trudno im się skupić na aktywności intelektualnej. Czasem uciekają w zbawczy sen w ciągu dnia. Dopamina powstaje w tym samym procesie chemicznym co opalenizna więc najnowsze samoopalacze oparte na tym mechanizmie mogą powodować dopaminowego pierdolca, (w przypadku jednoczesnych niedoborów serotoniny).
Artystyczne dusze potrzebują więc teraz wsparcia "duszowego" ze strony zaprzyjaźnionych pochlebców aby nie utracić całkowicie wiary w samego siebie. Oksytocyna wytwarzana w trakcie głaskania skóry, masażu schabów i polędwicy, tudzież pobudzania piersi kobiecych i sfer erogennych (dla uzyskania orgazmu dającego dodatkowy zastrzyk oksytocyny) pomaga krótko-kresowo jako zabieg tonizujący nadmierne pobudzenie dopaminowe. Stąd autoerotyzm, (w przerwach pomiędzy wyczytywaniem komplementów z forum NIE) wskazany do aplikacji wielokrotnej w ciągu całego dnia. Bo chodzi oto aby palec zręczny, czynił wszystko co pomyśli głowa. Avanti Missis Aniołowa.

_________________
link; A żeby ci nie stawał wytryskiem nazbyt szybki, któren wycinasz z postów soczyste jędrne cipki


Ostatnio zmieniony 11 kwie 2018, 19:31 przez Jerzy Cieślański, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 kwie 2018, 19:29 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Kurwa!
Przeczytałem.
No prosto......geniusz.....!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 kwie 2018, 19:34 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Zgadzam się stanowczo - brak komiksów jest jakbym stracił, no jedną z kończyn albo jeszcze coś. Oczywiście dopominał się więcej nie będę, bo już to kilka dni temu zrobiłem. Ale żeby była jasność, nie o mnie tu chodzi, czyli o dymki z moim udziałem, tylko o same dymki. Stanowczo! :lol: ;)

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 kwie 2018, 19:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
taaa, nie o mnie tu chodzi...gadaj zdrow....zawsze najpierw chodzi o nas samych.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 kwie 2018, 20:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
E? Nie klekotać mi tu zbyt luźnymi mostkami górnymi, bo mokrą ścierą w pizdu pogonie i na co Wam to, moi kochani, mocno opieszali intelektualnie Przyjaciele Forumowi. :lol:
Rozejść się, uzbroić w cierpliwość i czekać Anieliny.

Samo to sie tutaj nie nadymi :twisted: :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 kwie 2018, 20:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
W gruncie rzeczy to prawda. Tylko ja myślę o czym innym niż Pan IroB. Z całem szacunkiem. No!

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 kwie 2018, 20:34 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Kurna, w życiu bym dopaminy do pyska nie wzięła!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1150 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 115  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group