forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 mar 2024, 11:23

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177 ... 315  Następna
Autor Wiadomość
Post: 15 mar 2018, 9:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
maerose pisze:
Walka o tytuł Debila Roku będzie zażarta i krwawa.

http://natemat.pl/232685,plot-na-wschod ... alke-z-asf


Ciekawe który PiS-lamsky polytyk go przebije, i jakim kretyństwem ? Może bukmacherzy powinni przyjmować oficjalne zakłady, a niektórzy obatele tego biednego kraju wygraliby niezła kasiorkę .

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 mar 2018, 9:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Cholera, tam się nie da wskazać faworyta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 mar 2018, 9:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
stary praktyk pisze:
Chyba masz rację..........coś w tym jest........ :oops:


No widzisz a są nawet na tym fo ludzie, którzy twierdzą, że to nieprawda. Robią tu taki zamęt. że linnym nawet nie chce się tu przychodzić i pisać. Tak trudno im się pogodzić z faktem, choć sami do durniów nie należą. Są jedynie trochę narwani.

Ale to już inny temat - nie drążmy.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 mar 2018, 9:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
No i własnie na tym polega HAZARD ! Wygrywa ten kto ma lepszego czuje, lub przez przypadek. A o emocjach już nie wspomnę. Gdyby oczywista jeszcze zakłady byłyby publikowane np. codziennie wieczorem w TVPiS. No nie raczej w Polszmacie lub TeVałeNie , bo TvPiS - "KŁAMIE" .

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 mar 2018, 18:36 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Brak nawet słów:

Cytuj:
Oczywiście kretyni zdarzają się wszędzie, ale w stolicy jest wyjątkowo źle. Nie mogłam się nawet zapisać do biblioteki na Pradze Południe, bo podejrzliwa bibliotekarka zaczęła się ode mnie domagać pokazania umowy o pracę i udowodnienia, że "jestem stąd".

Cytuj:
Odwróciłam się. Wtedy ktoś splunął mi w twarz i krzyknął "Polska dla Polaków, k*rwo!".
Niedawno podeszła do mnie na ulicy jakaś pani. Ona była bardziej uprzejma.
Nie opluła mnie i nawet użyła słowa "proszę".
Dokładnie pamiętam jej słowa. "Pani nie jest z tego kraju, proszę stąd iść" - powiedziała mi.

Jakie myśli przychodzą ci wtedy do głowy?

- Zastanawiam się, co ja tutaj robię. Irytuje mnie, że ludzie traktują mnie jak obcego, jak aliena. I jednocześnie myślę, że przecież jestem Polką i nie znam innej ojczyzny. Więc gdy ci ludzie wysyłają mnie do domu, to ja nie mam gdzie iść. Tu jest mój dom. Jestem Polką w czarnej skórze. Boli mnie, że ludzie zaczepiają mnie na ulicy.


http://www.tokfm.pl/Tokfm/7,103094,2314 ... tml#Z_Prze


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 mar 2018, 21:36 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Data ogłoszenia programu ma, bez wątpienia, wpływ na jego odbiór. Wydarzenie odbyło się dwa dni po procedowaniu w Sejmie ustawy „Zatrzymaj aborcję”, która ma odebrać kobietom prawo do przerwania ciężko uszkodzonej ciąży, oraz w przeddzień ogólnopolskiej mobilizacji na Czarny Piątek. Część artystyczną broniła wicedyrektorka Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Ostrołęce Ewa Kotowska. Tłumaczyła m.in., że udział dzieci w przedstawieniu, w tym przebranie je za płody, miał na celu otwieranie najmłodszych na różnorodność, integrację uczniów zdrowych z dziećmi z niepełnosprawnościami. Cały artykuł Tok FM "Dzieci przebrane za ... płody. Śpiewają, że czują od pierwszych godzin życia. Tak ruszył program rządowy" przeczytacie TUTAJ.

Wątpliwości nie budzi powołanie do życia Ośrodka, ale forma i czas inauguracji - czytamy w artykule Tok FM - Na scenie pojawiły się dzieci z ostrołęckich szkół, również tych integracyjnych. Uczennice i uczniowie śpiewali popularną piosenkę zespołu Arka Noego: "To moje pierwsze tygodnie. U mamy pod sercem jest mi wygodnie. I czekam, z radości już skacze,kiedy was w końcu wszystkich zobaczę." Po chwili na scenę wturlały się dzieci w białych workach. Symbolizowały płody, które prowadziły między sobą dialog o tym, co będzie po porodzie: - Zobaczymy mamę, a ona będzie się o nas troszczyć. - Mama, ty wierzysz w mamę? Kto to w ogóle według ciebie jest? - Jest wszędzie, wokół nas. Dzięki niej żyjemy. Bez niej by nas nie było.

Czytaj więcej: http://www.to.com.pl/wiadomosci/ostrole ... ,13033833/
Czytaj więcej: http://www.to.com.pl/wiadomosci/ostrole ... ,13033833/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 mar 2018, 21:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Ręce, nogi tudzież dupa opadają.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 mar 2018, 5:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
A dla czego zabrakło przebranych dziatek za jajeczka i plemniki ? Taka fuszerka ? A na poważnie widać , jakie spustoszenia we łbach nauczycielek zrobił czarny vatykański okupant na spółkę z Godkami i innymi kato-kołtunami.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 mar 2018, 14:08 
Obrazek


Na górę
  
 
Post: 25 mar 2018, 14:39 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Słyszałem, że mają ten 'czempionat" odwołać.
Duda nie chce jechać.
Ponoć trwają negocjacje na poziomie dyplomatycznym..........! :oops:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177 ... 315  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group