forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 16 kwie 2024, 7:10

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5322 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 401, 402, 403, 404, 405, 406, 407 ... 533  Następna
Autor Wiadomość
Post: 14 mar 2018, 17:37 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Tak sobie myślę;
Gdyby nie było chętnego do wykonania zaproponowanych przez Ciebie czynności,
Proszę dzwonić. Telefon podam na priva........ :cry:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 mar 2018, 18:03 
To złe, co uczynił, ale to co chcecie jemu zrobić- jeszcze gorsze, chyba?


Na górę
  
 
Post: 14 mar 2018, 20:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Każda wylana łza wraca do tego,kto ją wywolał,drogi Olderze.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 mar 2018, 20:45 
Offline

Rejestracja: 21 paź 2016, 22:16
Posty: 409
Gówno prawda.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 mar 2018, 23:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Cierpliwości.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 mar 2018, 23:49 
Offline

Rejestracja: 21 paź 2016, 22:16
Posty: 409
jak wyżej


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 mar 2018, 0:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Oj,ty chyba szambiarzem jesteś z zawodu,i dlatego piszesz o tym,co jest ci szczególnie bliskie.Ale na tym fo to akurat nie jest oryginalne.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 mar 2018, 8:15 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
older pisze:
To złe, co uczynił, ale to co chcecie jemu zrobić- jeszcze gorsze, chyba?


A bo widzisz drogi Olderku:
Ja mam tak, że jeśli ktoś jest skurwiel i ma zamiar zrobić drugiemu kuku, - niech sobie wybierze "rówieśnika": Znaczy, - równego wielkością i poziomem inteligencji.
Jeśli jednak taki chuj wybiera słabszego, - to ja uważam, że na bank zasłużył na proponowane przez naszą koleżankę "zajęcia"!
Kiedyś zamieszczono - chyba, - na you tubie, filmik, jak właściciel kazał warować swojemu psu na torach przed nadjeżdżającym pociągiem. I to psie, mając pełne zaufanie do swojego pana, - do końca warowało........ :cry:
To już parę lat temu jak to oglądałem i zawsze, ilekroć mi się przypomni ten film, - normalnie płaczę jak jaki obsmarkaniec........!
A nawet obawiam się, że gdybym był świadkiem takiego postępowania, prawdopodobnie zrobił bym takiemu chujowi krzywdę.......... :oops:
I chyba już jestem za stary, - by się zmienić. Jesteśmy gorsi od zwierząt.........niestety.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 mar 2018, 9:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Obaj Panowie macie trochę racji. Oczywiście jesteście ludźmi cywilizowanymi to przecież prawa cywilyzacji też nie są wam obce. Niestety ten świat przewiduje prawo i dla takich oprawców, czyli prawo do osądzenia przed prawnym organem. Tak więc jak wiecie zajebanie takiego skurwysyna, choć wg naszej oceny na to zasługuje, w grę nie wchodzi. Może to zrobić sąd prawomocnym wyrokiem, o ile kodeks karny taką karę przewiduje. Ale tu znowu z pomocą przychodzi prawo cywilizacji i nie przewiduje zemsty w postaci przetrącenia karku skurwielowi jak on przetracił kark zwierzęciu że to będzie miało niedowład kończyn, nie przewiduje kary śmierci choć ten chuj odebrał życie zwierzakowi w bestialski sposób.

Co możemy my zrobić w takim przypadku napodkawszy na onego? Jak nikt nie widzi - obić morde, kopnąć w mosznę. A potem powiedzieć, że się biedny przewrócił na schodach. Tylko tyle.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 mar 2018, 9:34 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Czyli jednak ban dla Maliniaka i Matołusza jest.
Tylko tak trudno się przyznać. :lol: :lol: :lol:

W PiS się wściekną. Strzał w kolano szefa polskiej dyplomacji

Obecny moment w stosunkach z USA, dopóki spór wokół nowelizacji ustawy o IPN nie jest rozwiązany, nie jest dobry na demonstrowanie bliskości – stwierdził na antenie TVP Info szef MSZ Jacek Czaputowicz. Dodał, że do czasu orzeczenia TK „być może” nie powinny mieć miejsca wizyty na najwyższym szczeblu.

To też dobre:

Czaputowicz zaznaczył przy tym, że ci, którzy ocaleli z Holokaustu mają prawo do pewnej traumy związanej z tamtym okresem, kiedy ich rodziny np. zostały wymordowane.

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka ... n=BigShare


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5322 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 401, 402, 403, 404, 405, 406, 407 ... 533  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group