forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 12:03

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna
Autor Wiadomość
Post: 13 mar 2018, 1:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Jakoś cicho o "niesłusznych emeryturach" sędziów i prokuratorów z czasów PRL-u, ale to pewnie od nawału zajęć ms pana "0". A z żołnierzami zrobią to co zrobili z SB-ecją i milicjantami. Podzielą ich na początek na tych z WSW , pion polityczny , a później liniowych. Robi się mniejszy rejwach w myśl

Cytuj:
Kiedy przyszli...
Martin Niemöller, 1892-1984
(niemiecki pastor luterański; wiersz napisany w obozie w Dachau w 1942 r.)


"Kiedy przyszli po Żydów, nie protestowałem. Nie byłem przecież Żydem.
Kiedy przyszli po komunistów, nie protestowałem. Nie byłem przecież komunistą.
Kiedy przyszli po socjaldemokratów, nie protestowałem. Nie byłem przecież socjaldemokratą.
Kiedy przyszli po związkowców, nie protestowałem. Nie byłem przecież związkowcem.
Kiedy przyszli po mnie, nikt nie protestował. Nikogo już nie było."


_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 mar 2018, 8:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Z sędziami i prokuratorami mają problem bo Stanisław Piotrowi główny inżynier remontu wymiaru sprawiedliwości. Jest pewnie jeszcze kilku zasłużonych takich jak Kryże.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 mar 2018, 9:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
Ale Płaszczak powiedział, że nasz wprowadził razem z Matołuszem do NATO. Ach wy kutasy niewdzięczne.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 mar 2018, 2:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Boruch pisze:
Z sędziami i prokuratorami mają problem bo Stanisław Piotrowi główny inżynier remontu wymiaru sprawiedliwości. Jest pewnie jeszcze kilku zasłużonych takich jak Kryże.


A ile to roboty aby dopisać art. łaski po uważaniu jakegoś ministranta z rzondu Matełusza , jak zrobiły PiS-lamy dla sfoich s SB-ecii. Zwróci sie taki do pana "0" o akt łasky i po ptokach. Dalej bendzie i stanowicho i kasiora . Piertowicz nawet wrzeszczy od czasu do czasu dla przypomnienia o swojej lojalności do PiS-lamu - "precz s komunom".

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 kwie 2018, 17:06 
Cytuj:
Czuję się zobowiązana, żeby stawać w obronie rodzin wojskowych, dotkniętych ustawą degradacyjną – poinformowała Monika Jaruzelska w rozmowie z Polsat News.


Chcecie zwrotu swoich emerytur?
To się będziecie musieli razem z Monisią pomodlić. :lol:
Cytuj:
Monika Jaruzelska nie zawalczy o wyprowadzenie religii ze szkół. Córka Wojciecha Jaruzelskiego stwierdziła nie tylko, że nie jest to wielki problem, ale również szczerze wyznała, że nie widzi nic złego w fakcie, że wychowawcami szkolnych klas mieliby być katecheci.


Na górę
  
 
Post: 17 kwie 2018, 17:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Jak to zwykle w Polsce bywa - obrzydzać, obrzydzać. Matołów, którzy potrafią umiejętnie manipulować u nas dostatek. Jeszcze baba dobrze nie zaczęła polityki a już dostaje gównem po buzi. Dlaczego? A tak dla poprawy cery chociażby. :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 kwie 2018, 18:11 
Matołów, którzy nie potrafią umiejętnie manipulować też nie brakuje. :lol:

Kto ją obrzuca?
Czego nie rozumiesz w tych jakże prostych zdaniach?
Baba nie widzi nic zdrożnego w kleszych wychowawcach klas.
Sama się do tego przyznaje.
Osobiście.
Nikt jej nic do ust nie wkłada.


Na górę
  
 
Post: 17 kwie 2018, 18:26 
Obrazek


Na górę
  
 
Post: 17 kwie 2018, 19:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
polar pisze:
Matołów, którzy nie potrafią umiejętnie manipulować też nie brakuje. :lol:

Kto ją obrzuca?
Czego nie rozumiesz w tych jakże prostych zdaniach?
Baba nie widzi nic zdrożnego w kleszych wychowawcach klas.
Sama się do tego przyznaje.
Osobiście.
Nikt jej nic do ust nie wkłada.


A ciekawe co ma do powiedzenia nie osobiście :lol: . Jaruzelska staruje z list SLD w wyborach samorządowych. Nie jest członkiem partii, o ile wiem. A to jest różnica. Niewielka ale jednak jest. Pozwól aby ludzie sami zadecydowali czy ją wybiorą czy nie. I żebyś się czasem nie zdziwił - niestety wśród elektoratu lewicowego jest wielu kołtunów, którym tak zwyczajnie z wygody pasuje religia w szkole. Niestety dziś w Polsce nie posyłać dzieciaka na religię to wyczyn, akt odwagi. A sama Jaruzelska może nawet na tym wygrać. Weź pod uwagę to, że Jaruzelska mówiąc w ten sposób jest być może cwańsza niż ci się wydaje.

Poza tym trzeba wiedzieć jakie stanowisko ma w tej sprawie sama partia? Czy będzie to jeden z punktów programowych? Raczej wątpię. Dziś na wypierdolenie religii i klechów ze szkół nie ma aury.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 kwie 2018, 19:46 
Gdyby starowała na Prezydenta mogłaby uprawiać polityczne gierki. Czyli łgać najzwyczajniej.
Do samorządu nie musi.
Co więcej, nazwisko Jaruzelski nie kojarzy się zbyt dobrze starszej części społeczeństwa, a i ta młodsza z głowami w smartfonach, liberalna, często i gęsto zapatrzona w partie Korwin, czy Nowoczesna nie będzie na nią głosowała.
Więc co podpowiada logika?
Że powinna walczyć o tak zwany żelazny elektorat, tym bardziej, że podobno SLD rośnie.
Nie w jej wyznaniach grama cwaniactwa.
Ot, tak jak tatuś przyjął finalnie sakramenty, tak curuś, wychowana w wierze, nie wyłamie się z tradycji rodzinnych.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group