forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 mar 2024, 12:02

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176 ... 315  Następna
Autor Wiadomość
Post: 06 mar 2018, 6:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
maerose pisze:
Obłąkańce pojebańce w kolejnej akcji, a obatele o mało się nie posrają z zachwytu.
Wreszcie sprawiedliwość nadejdzie.

Cytuj:
Projekt ustawy degradacyjnej zakłada, że o pozbawieniu stopnia będzie decydować - wobec generałów i admirałów - prezydent, a w odniesieniu do pozostałych oficerów i podoficerów - minister obrony.

Ja pierdole, szczyl o IQ kołka w płocie będzie decydował o degradacji oficerów WP.

Cytuj:
Postępowanie będzie wszczynane z urzędu lub na wniosek ministra obrony, IPN, Wojskowego Biura Historycznego, archiwów państwowych lub organizacji kombatanckich i niepodległościowych.


Chyba tych spod znaku Łupaszków i innych Buraszków.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... &a=66&c=96



CAŁY CZAS POWTARZAM NA TYM FO i NIE TYLKO, ŻE CAŁY TEN BURDEL PRAWNY ROZPOCZĘŁY PO-jeby POD WODZOM TUSKA WSPÓLNIE Z CHŁOPKAMI Z PeSLu - PRZY POPARCIU PiS-lamców WPROWADZAJĄC tzw. USTAWĘ DEZUBEKIZACYJNĄ W 2009 - tym I POKAZUJĄC ŻE WSZYSTKO SIĘ DA ZROBIĆ MIMO NIEKONSTYTUCYJNOŚCI TEGO NIBY ICH PRAWA . NAWET W W TK w 2010 W PIERWSZYM GŁOSOWANIU NIE MIELI WIĘKSZOŚCI I ZROBILI DRUGIE BYLE TYLKO ODEBRAĆ LUDZIOM PRAWA NABYTE BEZ SĄDU. DZIŚ PiS-lamy KONTYNUJĄ TO CO ROZPOCZĘŁY PO-jeby Z DOBRYM SKUTKIEM . NIE MA JEDNAK NIKOGO KTO GŁOŚNO POWIE KTO TO ZAPOCZĄTKOWAŁ. BYŁ CO PRAWDA NIEJAKI FALANDYSZ, TYLE ŻE ON ROBIŁ Z PRAWEM WYGIBASY NA MIKROSKOPIJNĄ SKALĘ I NIE DOTYCZYŁO TO WIELOTYSIĘCZNYCH GRUP SPOŁECZNYCH. Amen.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 mar 2018, 7:37 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Co by nie mówić, Wa-Ma dobrze gada.
Gdyby jeszcze pisał normalnymi literami, - zagłosował bym Wa-Ma na Was jako na Prezydenta..... :lol:
W/g mnie - proszę kolegi, większość tych bardziej rozgarniętych o tym wie.
Problem polega na tym,- że jest ich niewielu.
W porównaniu np. z elektoratem znanego radia i TV Trwam. Ale przecież zawsze było tak, że głupota była wielką niczym kosmos ale jakoś sobie z tym radzono. Co więc się stało, że nagle idioci górą......?!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 mar 2018, 9:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
stary praktyk pisze:
Co więc się stało, że nagle idioci górą......?!
Poważnie pytasz, czy retorycznie?

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 mar 2018, 9:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Nie wiem czy dobrze gada, moim zdaniem nie bardzo. Ja uważam, że niezależnie czy ten proces ktoś by zaczął wcześniej czy nie i tak PiSowscy sprawę by ruszyli, bo mieli taki zamiar od dawna. Oni bardzo dobrze wiedzą czym dysponują. A dysponują mściwym oraz krwiożerczym elektoratem. Przyszło na to, że wypalają się kolejne zapasy paliwka w postaci smoleńska i innych, więc uruchamiają dezubekizację i degradację. Tyle.

Żyjemy w kraju wariatów, kreatur i typów, którym nie należy się miano człowiek. I wspomnicie moje słowa, tak jak skrzywdzono wielu ludzi odbierając im emerytury bo gdzieś tam przez dzień mają odnotowaną pracę w MSWiA tak teraz bez pardonu będą degradować. Ta fala się zbliża i nie skończy się tylko na określonej grupie. Za degradacją idzie przecież odebranie uposażenia emerytalnego. Wszak emerytura pułkownika LWP, majora, kapitana jest wyższa niż szeregowca.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 mar 2018, 23:18 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Obrazek

Kobiety w polityce wzięły się z żebra Adama.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 mar 2018, 22:57 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Walka o tytuł Debila Roku będzie zażarta i krwawa.

http://natemat.pl/232685,plot-na-wschod ... alke-z-asf


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 mar 2018, 23:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
Ale jurgiel cały czas w czołówce peletonu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 mar 2018, 8:25 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
stanax pisze:
stary praktyk pisze:
Co więc się stało, że nagle idioci górą......?!
Poważnie pytasz, czy retorycznie?


Oczywiście, ze poważnie.
Zawsze uważałem, ze wprawdzie ci mądrzejsi są w mniejszości ale sobie z durniami radzili.
Więc co się stało ?! - zgłupieliśmy ze szczętem czy jak......?!
A może to zwykłe lenistwo zdecydowało, że pomimo, że rozsądek jest w mniejszości, to jeszcze olał wybory i nie przewidział, ze głupota gruszek w popiele nie zasypia......?!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 mar 2018, 8:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Niestety mój Stary Druhu ta zasada nie obowiązuje w tym kraju. Polska zawsze świrem stała. I chociaż bywają czasy, że świr jest w odwrocie, to potem jego świetność wraca na długo.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 mar 2018, 9:06 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Chyba masz rację..........coś w tym jest........ :oops:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176 ... 315  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group