forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 10:56

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7427 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 598, 599, 600, 601, 602, 603, 604 ... 743  Następna
Autor Wiadomość
Post: 07 mar 2018, 21:42 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Kurwa!.........uwaga!
Mam patent na ochronę młodników zgryzanych przez te france sarny......... :o
Ogrodzić tę cześć lasu, gdzie małe drzewka rosno do czasu, aż nie będą na tyle wysokie by sarna nie robiła se bonzai......! :roll:
Nie kcę wynagrodzenia choć mi się należy....zapewne.......?!


:lol: :lol: :lol:

No co...?!
Nie da sięm?!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 mar 2018, 22:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
Właśnie za te ogrodzenia(koszty ochrony) w przypadku nie wykonania planu odstrzału, koła płaca haracz do Nadleśnictwa. Leśnicy organizują wiosną próbne pędzenia i szacunkowo obliczają ilość saren do odstrzału.
Szacunkowo, kurwa!
Nie zabijesz- płacisz ,,partycypację" w kosztach ochrony lasu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 mar 2018, 22:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Hornet pisze:
korbaczeska pisze:
W chamstwie nie wychodzisz z formy.


Tobie też niczego w prostactwie ująć nie można, poza tym jako pierwsza rozpoczęłaś dyskusje na tym poziomie, ja się tylko dostosowałem.Kto mieczem wojuje, ten od pochwy ginie i nie bądź kołtunem, Czesia.


nie przesadzajmy z tym prostactwem, Hornet.
Co najwyżej moge byc wredną pizdą i pieprzoną feministką.
Co byś nie napisał mojego zdania na temat myślistwa to nie zmieni, i nie będę sie powtarzać.
Powiem tylko, ze człowiek potrafi zracjonalizować i usprawiedliwić każde swoje działanie w tym zabijanie zwierząt, co wcale nie czyni tego działaniem dobrym. Morderca to morderca i tyle.
Dobranoc.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 mar 2018, 22:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
Cześka pisze:
Co najwyżej moge byc wredną pizdą i pieprzoną feministką.


Mocne słowa, jak na szesnastolatkę. :lol:


Ostatnio zmieniony 07 mar 2018, 22:56 przez ksionc, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 mar 2018, 22:45 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Rany Julek.......jaja sobie robisz ...?!
Korbka ma dopiero 16 wiosenek...... :o To ja idę wnioskować co by wszystkie obecne tu dziewczyny ujawniły swój wiek bo ja się nie mam zamiaru ( jak by co) - tłumaczyć..... :oops:
A Ty- Hornet, - abyś mi wiency z takim grubem słowem do małolata nie startował....... :roll:
No!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 mar 2018, 22:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
Goha jezd blądyno i ma krencone włosy... :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 mar 2018, 8:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
stary praktyk pisze:
A Ty- Hornet, - abyś mi wiency z takim grubem słowem do małolata nie startował....... :roll:
No!


Tu muszę z żalem odmówić tej prośbie gdyz moje ustapienie głupiemu, może przezeń zostac odczytane jako sukces polityczny całej pisowskiej partii zielonych :lol:
Otóż głupoli trza edukowac bijąc w zakuty łeb dotąd aż niepołkniętą sałatę wypluje. Ustawa Sejmowa traktuje łowiectwo jako ,,ważną gałąź Gospodarki Państwowej" czy się to glonojadowi podoba czy nie.

Poglądy zmanierowanej zielonkawej paniusi gówno mnie obchodzą jak i sama zmanierowana paniusia.

Zatem Darz Bór i wypierdalać do garów. (dusi od niechcenia sarenkę wolną dłonią) :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 mar 2018, 8:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
Znów mi pokazali w telewizorze tego małego, nienawistnego człowieka nim zdążyłem chwycić pilota i przełączyć na wędrówki antylop gnu na równinach Serengeti. I znów uświadomiłem sobie, że wracamy do mrocznych czasów Średniowiecza.
I znów mam żal do Ciebie, Boże, że nie pierdolniesz w sam środek i nie wygubisz karaluchów.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 mar 2018, 8:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Ja też lubię oglądać różne filmy, które pokazują życie zwierzątek. I na ten przykład pooglądałbym sobie o antylopach jak Hornet. Ale wkurwia mnie niezmiernie, kiedy autorzy tych filmów skupiają się jedynie na tym jak owe antylopy, tak wolne i szczęśliwe, pożerane są przez krokodyle podczas przekraczania rzeki. Nosz kurwa so myślę! Czy na tym polega życie antylopy aby zginąć w paszczy krokodyla? Owszem taka antylopa ma swoje miejsce w przyrodzie, ale po co 80% zawartości filmu wypełniać szczegółowym opisem zabijania zwierzaka przez zwierzaka? Dlaczego, bo jest to bardziej atrakcyjne od tego, kiedy obiektyw pokazuje hasające po sawannie cielątka?

I też wtedy szukam pilota aby przełączyć. Dla mnie pozostaje już tylko zgłębiać meandry historii, Rzymu, życia Tudorów, lub coś takiego.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 mar 2018, 9:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
Zajebać wszystkie krokodyle siekiero, kurdupla na Wawel a wrak do huty. :D

W trzy dni można się z tym wszystkim uporać i spokój.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7427 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 598, 599, 600, 601, 602, 603, 604 ... 743  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group