forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 18 kwie 2024, 16:49

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1666 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107 ... 167  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Bzdura dnia
Post: 10 mar 2018, 14:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
stary praktyk pisze:
Kurwa!
....
A tematy sie powoli kończą i co dalej.....?! :lol:
...


Kończą? Ze zdjęć wynika że Jojne dopiero zaczął, wie może ktoś o co mu chodzi?


Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Bzdura dnia
Post: 10 mar 2018, 14:47 
Ze zdjęcia wygląda jak tabaka w rogu - ni chuja nie kuma, za to ten z drugiego planu łacha drze na potegę z szefunia, taki gramotny, chuda też tylko cycek pręży ale twarz ma niekompletnie rozumiejącą co się do niej wydala, trzyma podołek, zeby tam semita nie zaatakował, ajej mąż bardzo wkurwiony, widać, z niezrozumienia, ręce trzyma z dala od korpusu jak w kiokushinkai karate i se myśli, jebnąć mu czy pozwolić obrażać Polskę dalej... :)
Ale jaja!!!!!!!!


A ten w jarmułce jebie to i jak to starozakonny, macha łapami przed nosami prezydenckiej pary nie za dużego kraiku w Europie, który nie ma już żadnego poważania w świecie polityki i gospodarki....


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Bzdura dnia
Post: 10 mar 2018, 15:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
O! następny temat ... o Ropuchach Złocistych w Kostaryce

https://video.twimg.com/ext_tw_video/97 ... OjPYxb.mp4


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Bzdura dnia
Post: 10 mar 2018, 16:21 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Tak się zastanawiam, czy te megiery mają w domy chłopów....?!
I jak te dziamdziaki sie zachowają jak obejrzą tą audycję.
Dał bym ja mojej bicie męża....... :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Bzdura dnia
Post: 10 mar 2018, 18:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
To chyba satyra jakowaś.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Bzdura dnia
Post: 11 mar 2018, 10:53 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:23
Posty: 194
Killashandra Ree pisze:
To chyba satyra jakowaś.

No oczywiście, że na pewno. :D
Jaja sobie panie robią.
Tu jest całość pt "Czy należy bić mężczyzn?".
To jest 3 odcinek serii dyskusji "Przy kawie o sprawie" parodiujących facetów wypowiadających się w imieniu kobiet.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Bzdura dnia
Post: 11 mar 2018, 13:00 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
"Bicie to przykry obowiązek każdej żony".

"Mężczyźni są niezbędni w ekosystemie"
Te baby są świetne.

A szkolenie wodziaków genialne.

Obrazek

Tak niestety wygląda dyskusja kościółkowych oszołomów i przyległych pojebańców o kobietach.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Bzdura dnia
Post: 11 mar 2018, 14:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
O wolnej niedzieli rozprawa.


Dzisiaj w programie "Kawa na Ławę" tuz sprawiedliwoty i mondroty niejaki Jaki w temacie ustawy zakazującej handlu w niedzielę stwierdził. W Niemczech taki zakaz funkcjonuje od dawna i nikomu to nie przeszkadza. A niedziela jest dla rodziny stwierdził Jaki z wyrzutem.

Zapomniał dureń zarośnięty jeden dodać, że Niemcy jak mogo w niedziele przyjeżdżają do Polski robić zakupy w przygranicznych miejscowościach naszych. Takich np jak Szczecin.
Rządowi PiSowskiemu zależy bardzo na rodzinie. Chuchają w nią i dmuchają. :D Dobrze, że mamy PiS bo by nasza rodzina chrześcijańska nie była tak wzorcowa dla Europy i Świata. Trza jom umacniać. Tylko dlaczego zakaz handlu w niedzielę, który obowiązuje w Niemczech nie działa na rodzinę niemiecką, a PiS podaje często Niemcy jako przykład rozkładu tejże?

I widzicie jak to chuj gnata przeplata? :mrgreen:

A tera będzie jeszcze tak, że wszystko się zamknie. Chciałbyś iść całą rodziną do makdonalda, do pccerii lub restoracji zjeść obiad z dzieciami, to nie pójdziesz bo kucharz i kielner bedzie miał wolno niedziele. I co to da? Ano to, że po kościele nie na obiad do restoracji, tylko do domu z laczka bo komunikacja też ma niedziele. Żona do garóf bedzie zmuszaona w kuchni zasiąść, bo przecie obiad musi upierdolić rodzinny dla całej hałastry. I to jest sposób na rodzinne spędzanie niedzieli. Baba w kuchni przy garach, dzieciory przy kompach, a stary w fotelu nóśzka na nószke z pilotem w łapie oglądając Stocha na szklanym szkiełku popijając pywko. No i oczywiście dobiegający zewsząd odgłos - długo z tym obiadem bo głodni jezdeśma! I tako spólnote rodzinnom nam właśnie proponuje pis.

A tak w ogóle jak czujecie się w pierwszom niedzielę bez handlu? Fajnie jest, nie? :D

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Bzdura dnia
Post: 11 mar 2018, 14:53 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Właściwie to mi to zwisa ale zapomniałem ciasteczek sezamkowych sobie kupić i do jutra będę siedział przy kompie bez nich co mnie wkurwia.......!
A i tak zamiast do kościoła, - do garażu se poszedłem i porządek robiłem......O!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Bzdura dnia
Post: 11 mar 2018, 15:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Zakaz handlu w niedzielę, pfff.
Właśnie wraca ze spożywczaka z siatą (15:13), bo czegoś wczoraj zapomniała kupić:


Obrazek


Do tego dobrała sobie sosnowy pieniek spod garażu, żeby jej wiatr nie zdmuchnął.

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1666 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107 ... 167  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group