forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 23:58

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2544 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203 ... 255  Następna
Autor Wiadomość
Post: 08 mar 2018, 17:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... .html#Z_MT

Epitafium dla podkomisji i "prawdy" kurdupsona :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=wk6sZirAZ9o

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 mar 2018, 18:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 14:41
Posty: 2026
Na rocznicę wyrychtują pomniczek, jasełkom i radosnemu wyciu końca nie będzie, a prawdy Macieresku już na nikim wrażenia nie robią. Teraz rozpocznie się celebrowanie "męczeńskich śmierci" i "bohaterskich postaw" oczywiście oczywiście tylko "elyty".


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 mar 2018, 4:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Boruch pisze:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114871,23117826,antoni-wszystko-wie-tuz-przed-rocznica-katastrofy-sypie.html#Z_MT

Epitafium dla podkomisji i "prawdy" kurdupsona :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=wk6sZirAZ9o


Ciekawe kiedy zaczną Martina Lechowicza ścigać za ośmieszanie narodu, "tego narodu".

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 mar 2018, 21:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Agonia tego durmego łba weszła w apogeum

Cytuj:

Antoni Macierewicz w TV Republika poinformował, że eksperci podkomisji smoleńskiej odnaleźli "jeden z najważniejszych materialnych dowodów przebiegu wydarzeń (katastrofy w Smoleńsku)".

Jak zaznaczył, chodzi o rejestrator lotu KZ-63, który analogowo rejestruje informacje dot. parametrów lotu za pomocą specjalnego rysika. Dodał, że zapisów rejestratora KZ-63 nie da się sfałszować.

- Mamy materialny dowód na to, że Rosjanie ukryli element świadczący o przebiegu wydarzeń, zapisujący parametry lotu, którego nie można było sfałszować. Dowód ten został przez Rosjan ukryty, po to by nie można go było zbadać - mówił Macierewicz.

Były szef MON zwrócił uwagę, że na zdjęciach z miejsca katastrofy widać elementy rejestratora KZ-63 wraz z pomarańczowym bębnem zawierającym zapis paramentów lotu.



Kurwa - zaczarowany ołówek. :lol:

Obrazek

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 mar 2018, 2:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
No cóż wsiowy gupek na siłę wciska kit suferenowi coby brać kasiorę z budżetu mon-a dla swych przydupsóf zwanych podkomisiom , mieć służbowego merola s obstawom, oddzielny gabinet na Klonowej itd.itp. . Fajnie jest ruchać przypatkowe społeczeństfo zwane suferenem . Cza by mu opozycja zrobiła trochę rejwachu koło dupska za koszty ponoszone przez budżet państwa , to kurdupson szybko pozbawi go zabaweczki (podkomisji) . Jak na razie takiego rejwachu naczelny PiS-lamista unika. Patrz planowane wczesniej podwyżki dla ministrantóf Bździdło.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 mar 2018, 8:26 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Może przestańmy się już tym wszystkim podniecać:
Wiadomo, że do czasu - gdy PiS będzie u władzy, nic się nie zmieni i trza się z faktem pogodzić.
Jedynym sposobem na zmianę tej sytuacji jest uczestnictwo w następnych wyborach i wyjebanie tej opcji na hasiok. Ale to dopiero będzie początek akcji.
Najważniejsze będzie, by po odzyskaniu władzy przez następców, - wszyscy poprzednicy zostali dokładnie rozliczeni "za zasługi"! I to powinno być głównym kryterium które ( przynajmniej w moim przypadku) - będzie decydowało, czy i na kogo oddam swój głos.
O!
Zaznaczam; - na bank nie będzie to żadna z obecnych partii przebierających nogami by dostać się do koryta. :oops:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 mar 2018, 9:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Drogi Praktyku - to nam marzą się rozliczenia tej bandy. Każdy kto w polityce jest albo ma zamiar wejść ma to w dupie. W tym kraju szkodników się nie rozlicza. Co najwyżej babcie, która stoi opodal drabinki gdzie prezes przemawia z białą różą w dłoni. Bo to ta babina jest szkodnikiem przeszkadzając prezesu w kontynuacji "dochodzenia do prawdy". Naprawdę ja straciłem wszelakie nadzieje, że takich jak macier, kurdupson kiedykolwiek się rozliczy przed jakimś trybunałem. Historia osądzi. Tylko na to można liczyć. To jest Polska kraj, jak to w jednym ze znanych kabaretów w piosence śpiewano "...kraj, który świrem stoi". A to już moje - głupota, hipokryzja, chamstwo, cynizm, wszelkie fobie to cnoty. Jesteśmy narodem lekkoduchów, fajtłapów, nieudaczników a i skurwysynów wielkich i małych dostatek. Nie licz na jakiekolwiek rozliczenia.

A wracając do antka, jego odkrycia, których w sprawie katastrofy przedstawiał przed nami setki z każdym dniem są coraz bardziej żenująco idiotyczne. I to jest jego tragedia, która mnie obchodzi tyle co zeszłoroczny śnieg. Ale jest to tragedia nas, którzy na to pozwalamy. Poza rozpierdoleniem w drobny mak jako takiej jedności społeczeństwa ten człowiek przecież nas ośmiesza. Bo nie jest tak, że nikt poza granicami Polski nie słucha tych "odkryć".

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 mar 2018, 12:06 
stary praktyk pisze:
Może przestańmy się już tym wszystkim podniecać:
Wiadomo, że do czasu - gdy PiS będzie u władzy, nic się nie zmieni i trza się z faktem pogodzić.
Jedynym sposobem na zmianę tej sytuacji jest uczestnictwo w następnych wyborach i wyjebanie tej opcji na hasiok. Ale to dopiero będzie początek akcji.
Najważniejsze będzie, by po odzyskaniu władzy przez następców, - wszyscy poprzednicy zostali dokładnie rozliczeni "za zasługi"! I to powinno być głównym kryterium które ( przynajmniej w moim przypadku) - będzie decydowało, czy i na kogo oddam swój głos.
O!
Zaznaczam; - na bank nie będzie to żadna z obecnych partii przebierających nogami by dostać się do koryta. :oops:



To znaczy, że oddasz swój głos na tych, którzy ci obiecają to czego pragniesz. Otóż oni mogą potem niedotrzymać słowa- wiesz? :) jAK ZWYKLE !!! Dotad tak było, każdy ruchał wyborcę na siedem batów, nie na dwa czy trzy.
W każdym ktraju znajdą się miliardy na utrzymanie pasozytów. Wszystkich. Kosztem rozwoju. Ja się z tej gry wypisuję. Nie będę głosował na nikogo. Tyle razy zawiodły mnie moje wyobrażenia i oczekiwania, że nawet nie wiem czy moja młodsza ode mnie dużo zona nie pierdoli się z węglarzem. Jestem wyleczony ze złudzeń. Ale - chceta to walczta. Najlepiej jak za was Polar zawalczy- on ma przyszłość. W zęzie :) :) :)


Na górę
  
 
Post: 10 mar 2018, 14:19 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
To znaczy, że oddasz swój głos na tych, którzy ci obiecają to czego pragniesz. Otóż oni mogą potem niedotrzymać słowa- wiesz? :) jAK ZWYKLE !!! Dotad tak było, każdy ruchał wyborcę na siedem batów, nie na dwa czy trzy.
W każdym ktraju znajdą się miliardy na utrzymanie pasozytów. Wszystkich. Kosztem rozwoju. Ja się z tej gry wypisuję. Nie będę głosował na nikogo. Tyle razy zawiodły mnie moje wyobrażenia i oczekiwania, że nawet nie wiem czy moja młodsza ode mnie dużo zona nie pierdoli się z węglarzem. Jestem wyleczony ze złudzeń. Ale - chceta to walczta. Najlepiej jak za was Polar zawalczy- on ma przyszłość. W zęzie :) :) :)

_________________
Brak poczucia humoru nie zawsze jest dowodem powagi.



Oczywiście masz sporo racji w tym co piszesz ale:
Nie miej złudzeń; - ktoś zawsze zostanie wybrany. W 90% przypadków to jakaś menda pozbawiona zasad oraz etyki - ryjąca się do władzy/po konfitury. Nie pójdziesz zagłosować na kogoś, kto choćby przypominał jakąś pozytywną gębę, - nic się nadal nie zmieni.
Jesteśmy podobni mentalnie; - ja też tak uważam ale co masz zrobić?! Dlatego napisałem, że pójdę głosować pod warunkiem, że zobaczę na listach ludzi nieskażonych tym, czym zarażona jest obecna "elyta"........! :oops: Może to i naiwne nieco ale innej opcji nie widzę...........przynajmniej chwilowo.
Na rewolucję zawsze jest czas.
Mam parę nazwisk na które bym zagłosował bez chwili wahania ....to Biedroń, Owsiak i im podobni.
Będą te nazwiska na listach, - jestem przy urnie. Nie będzie ich, - leżę palnikiem do góry i ani mi się śni dupę ruszać......... :oops:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 mar 2018, 14:40 
Ja mam staremu chuju tłomaczyć. Nazwiska. Będą. ty wybierzesz. Przejdą ci co mieli przejść jak zawsze a tobie chuj w dupe, wiatr w oczy i pchły w krocze!!!:)


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2544 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203 ... 255  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 74 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group