forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 19:12

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7427 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 597, 598, 599, 600, 601, 602, 603 ... 743  Następna
Autor Wiadomość
Post: 07 mar 2018, 14:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Ja też chciałbym ciebie uratować, ale chyba nie ma szans. :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 mar 2018, 15:01 
Offline

Rejestracja: 21 paź 2016, 22:16
Posty: 409
Już ja znam te wasze sposoby ratowania wszystkiego.
Jak to jeden z waszych powiedział: dla człowieka z młotkiem każdy problem wygląda jak gwóźdź.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 mar 2018, 15:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
Z tymi dzikami to jest tak:

-Rząd pod naciskiem chłopów i hodowców wieprzowiny chce wybić wszystkie dziki w Polsce.Rozważa sie nawet
strzelanie z niedopuszczoną prawem noktowizją i zatrudnienie do odstrzału wojska oraz strzelanie do zwierząt za pomocą dronów

-Rząd oferuje myśliwym 400 złotych za odstrzał lochy w ramach ,,premii"

-myśliwi pierdolą premię, nie chcą całkowitej redukcji gatunku dziczego i przekonanie w kołach jest takie, żeby
Macierewicz strzelał do loch, przynajmniej spora większość myśliwych tak uważa.

- zieloni jebią myśliwych za ,,mordowanie dla przyjemności" a do pisowskiego rządu nikt pretensji nie ma ani do durnoty wsiowej.



....i bądź tu kurwa człowieku mądry :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 mar 2018, 16:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
szatanista pisze:
Naszym obowiązkiem jest ratować to, czego w swej głupocie, jeszcze nie zniszczyliśmy.
Albo zaczniemy zachowywać się jak element natury, albo wyzdychamy.
Może części użytkowników nie zależy na tym, żeby kolejne pokolenia miały szansę na normalne życie.
Część jest pozbawiona wyobraźni, więc nie jest w stanie ogarnąć skutków działań człowieka.
Są jednak tacy, którym zależy.
Nie wszyscy są wyznawcami kultu śmierci.


Dobrze powiedziane.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 mar 2018, 16:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Hornet pisze:
korbaczeska pisze:
panie Hornet:


A poszła w pizdu :lol:


W chamstwie nie wychodzisz z formy.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 mar 2018, 17:34 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
korbaczeska pisze:
W chamstwie nie wychodzisz z formy.


Tobie też niczego w prostactwie ująć nie można, poza tym jako pierwsza rozpoczęłaś dyskusje na tym poziomie, ja się tylko dostosowałem.Kto mieczem wojuje, ten od pochwy ginie i nie bądź kołtunem, Czesia.

korbaczeska pisze:
Ha ha ha, ciekawam, co jeszcze wymyślą ci biedni myśliwi :o
Widze , ze juz nie tylko walka z pomorem świńskim sluzy do uzasadnienia ich rozpasania ale i dobrostan rolnika, no no proszę jacy kurwa troskliwi.
A poszli w pizdu!! :D
Zmiany sa bardzo dobre. I juz mi tu nie mazać się.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 mar 2018, 18:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
agronom pisze:
Dlaczego nie chceta całkowitej redukcji?


Bo nikt nigdy nie zbadał jaki wpływ na kondycje lasów będzie miało zniknięcie tak ważnego gatunku jakim jest dzik- leśny odkurzacz, bo dziki musza być w lesie dla następnych pokoleń ale i tak mi nie uwierzysz, bo zielona pizda napisze, że chcemy tylko do nich napierdalać z karabinów.
Ani w tę odmowę odstrzału loch też zielone pizdy nie uwierzą, bo to pisowskie, tepe nasienie. :D
Dziki w lesie są u siebie i wkoło dziczych chujów im latają interesy rolników , hodowców tuczu wieprzowego etc.
Dlatego całkowita redukcja to tylko w Ministerstwie- dziki zostaja u siebie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 mar 2018, 18:58 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
To ja tyż jestem za ....!
Zwłaszcza za tą całkowitą redukcja w ministerstwach.......wszystkich! ;)
No! - może z pięciu pozostawić.......reszta do odstrzału..... :oops:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 mar 2018, 19:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Hornet pisze:
agronom pisze:
Dlaczego nie chceta całkowitej redukcji?


Bo nikt nigdy nie zbadał jaki wpływ na kondycje lasów będzie miało zniknięcie tak ważnego gatunku jakim jest dzik- leśny odkurzacz, bo dziki musza być w lesie dla następnych pokoleń ale i tak mi nie uwierzysz, bo zielona pizda napisze, że chcemy tylko do nich napierdalać z karabinów.
Ani w tę odmowę odstrzału loch też zielone pizdy nie uwierzą, bo to pisowskie, tepe nasienie. :D
Dziki w lesie są u siebie i wkoło dziczych chujów im latają interesy rolników , hodowców tuczu wieprzowego etc.
Dlatego całkowita redukcja to tylko w Ministerstwie- dziki zostaja u siebie.



Nie bardzo się orientuję o co chodzi w tym konflikcie myśliwskim. Z tego co tu czytam chodzi o odszczał dzików bo jest ich zbyt wiele, bo roznoszą choroby zakaźne na świnie. Nawet ciężarne lochy nie mają być oszczędzone. Jeżeli to nieprawda proszę mnię naprostować.
Mam wrażenie, że konflikt polega na tym, że znowu brakuje w tym wszystkim komunikacji, jasnych, precyzyjnych danych za i przeciw. Za co winę ponosi obecna wadza. A polega to na tym, że w przekazie mamy taki galimatias, że przeciętny obatel tak naprawdę nie wie komu ma wierzyć. Na dodatek wkradła się tu ideologia, którą wniósł w środowisko myśliwych towarzysz Szyszko, co stwarza sytuację, że sama jego postać działa jak płachta na byka. Nie twierdzę, że wszyscy myśliwi temu ulegają ale akurat w tym momencie ze zrozumiałych względów najwięcej do powiedzenia mają ci co przy Szyszce. A co za tym idzie ci co przeciwni PiSowi i nie lubią Szyszki nie lubią myśliwych i automatycznie nie wierzą w ich dobre intencje podejrzewając niestety, że chodzi jedynie o polskie safari.

Nie chce tu nikogo obrażać, ani przeciwników myśliwych ani jedynego tu ich przedstawiciela Pana Horneta. Niemniej wg mnie sprawa jest mało przejrzysta. Tak się w tym kraju porobiło, że przeciętny Polak nikomu już nie wierzy, w żadne autorytety, w statystyki, w naukę. Katabasowi najprędzej. I to jest cała tragedia.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 mar 2018, 20:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
agronom pisze:
. I tera tak: sarna nie jest zwierzem leśnym ino łąkowym (czy tam stepowym) wypartym w las antropogenicznie i jej redukcja do zera ani lasom, ani łąkom nie zaszkodzi. .


Sarna w okresie wyrębów lasów, najazdu grzybiarzy i spacerów miłośników zwierzątek chowa się w młodnikach i uprawach leśnych nasadzanych przez ALP, gdzie siedząc w gąszczu zgryza sadzonki modrzewia, dębu, grabu i jesionu czyniąc tak zwane szkody leśne.Deformuje sadzonki zgryzając tzw stożek wzrostu i tworzy bonsai.
Gdy koło łowieckie nie wykona planu odstrzału sarny w danym roku Administracja Lasów Państwowych wymierza umowna karę w ,,partycypacji ochrony lasów przez zwierzyną" czyli myśliwi dokładają do wydatków na ochronę młodników, bo nie zabili saren a one zywe musza coś wpierdalać.

Fakt ten, trudny mechanicznie do zrozumienia, bo wszak pan leśniczy to miłosnik zwierzatek, fakt ten jest starannie ukrywany przed opinia publiczna a Lasy Państwowe z duma pokazują dokarmianie żubrów na koszt państwa.
To szyszkizm* i obłuda.


*butna i rabunkowa gospodarka leśna na zasadzie ,,terazkurwamy" łącznie z ignorancją zaleceń unijnych wobec nielegalnego wyrębu w Puszczy, chujograjstwo pana ministra pisola.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7427 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 597, 598, 599, 600, 601, 602, 603 ... 743  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group