forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 18:04

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1676 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96 ... 168  Następna
Autor Wiadomość
Post: 04 mar 2018, 22:32 
Offline

Rejestracja: 21 paź 2016, 22:16
Posty: 409
Skończ pierdolić, boruch.
Starczy tych żydowskich zagrywek.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 mar 2018, 22:34 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
kowalew pisze:
....
Bo wg mnie wybór PO - PIS to wybór - być wasalem żydów niemieckich czy amerykańskich. Wybór jest trudny bo istnieją jeszcze żydzi rosyjscy - pozostałych innych pomijam.
I żeby jeszcze bardziej zagmatwać sprawę, ....być może ten wybór właściwie w ogóle nie ma znaczenia, bo być może w dłuższej perspektywie jest to tylko fragment większej, niewidocznej i niezrozumiałej dla nas układanki syjonistów.
.....


Ja tam bym się żydami za bardzo nie przejmował to hucpiarze i niezależnie od tego jak ich oceniamy sami w sobie nie zasługują na większą uwagę.

Ciekawy przykład inteligencji żydowskiej właśnie się rozwija, ciekawe co z tego będzie.

75 Baruch Shub, another fugitive from the Wilno ghetto who joined Kovner’s partisans in Rudniki forest, also describes the “punitive action” directed against the village of Koniuchy.

To cytat z wywiadu którego udzielił jakiś czas temu Baruch Shub.
W 2016 zdecydował on że za bohaterski udział w partyzanckim oddziale który między innymi brał udział w pacyfikacji polskiej wsi Koniuchy należą mu się pieniądze od Polski, zadziałał więc "na kombatanta"

Obrazek

Obrazek

Oczywiście to niejedyna przygoda która mu się przytrafiła podczas pobytu wśród "partyzantów" puszczy rudnickiej.

Zapomniał biedak i o takim szczególe że był również strażnikiem w więzieniu na Łukiszkach. (na Łukiszkach siedział czas jakiś min. Mieczysław Biegun)

Gdy dokumentami zainteresowali się historycy IPN zawnioskowali o postawienie podejrzanego przed prokuraturą. Tak się nie stało, nie zawiadomiono też Litwinów, którzy prowadzą własne śledztwo.
Sprawę wyciszono, zrobił to prawdopodobnie prezes Szarek.

Teraz gdy "złe języki" wypaplały co nie potrzeba, nakręca się afera, podobno prezes nie zamierza się tłumaczyć bo jak twierdzi nie ma takiego obowiązku.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 mar 2018, 16:55 
kowalew pisze:
I tak - przewodniczący żydowskiej gminy w Łodzi pan Symcha Keller, członek zarządu ZGWŻ to po prostu wcześniejszy Jerzy Skowroński.
A zarządzający warszawskim żydowskim cmentarzem pan Isroel Szpilman to po prostu wcześniejszy Przemysław Szyszka.


Ha! Czyli nasi takie same sprytne, jak nie bardziej, niż żydy. Zmienić dla kaski wyznanie? A czemu nie? Akceptowalne. :)


Na górę
  
 
Post: 05 mar 2018, 17:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Panie polar, a co panu staje na przeszkodzie także sie nawrócić? Pan taki mądry jestes, pan sie skontaktuj z kim trzeba.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 mar 2018, 17:18 
No przecież jestem w stałym kontakcie.
Tylko oferta dla mnie za słaba.
:mrgreen:


Na górę
  
 
Post: 05 mar 2018, 20:03 
Offline

Rejestracja: 21 paź 2016, 22:16
Posty: 409
Nie ma takich pieniędzy, dla których warto by było rozważać obcięcie kawałka chuja.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 mar 2018, 20:29 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Dam linka, pod felietonem Hartmana ktoś wkleił tekst Anny Karoliny Kłys "Wszyscy wiedzą".
Warto się w tym przejrzeć.
Długie, ale polecam wytrwałym.

https://hartman.blog.polityka.pl/2018/0 ... ?nocheck=1


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 mar 2018, 21:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:18
Posty: 4718
Lokalizacja: 5800 od domu
polar pisze:
kowalew pisze:
I tak - przewodniczący żydowskiej gminy w Łodzi pan Symcha Keller, członek zarządu ZGWŻ to po prostu wcześniejszy Jerzy Skowroński.
A zarządzający warszawskim żydowskim cmentarzem pan Isroel Szpilman to po prostu wcześniejszy Przemysław Szyszka.


Ha! Czyli nasi takie same sprytne, jak nie bardziej, niż żydy. Zmienić dla kaski wyznanie? A czemu nie? Akceptowalne. :)


Się Staś Tarkowski nie przewraca w grobie, on się tam kręci jak wentylator.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 mar 2018, 22:48 
Offline

Rejestracja: 03 wrz 2014, 10:40
Posty: 980
polar pisze:
kowalew pisze:
I tak - przewodniczący żydowskiej gminy w Łodzi pan Symcha Keller, członek zarządu ZGWŻ to po prostu wcześniejszy Jerzy Skowroński.
A zarządzający warszawskim żydowskim cmentarzem pan Isroel Szpilman to po prostu wcześniejszy Przemysław Szyszka.


Ha! Czyli nasi takie same sprytne, jak nie bardziej, niż żydy. Zmienić dla kaski wyznanie? A czemu nie? Akceptowalne. :)

Pańska radość, panie Polar ze sprytu naszych może być zupełnie nieuzasadniona. Nie powinno się niedoceniać ONYCH.
ONI byli obywatelami Polski, mieli polskie nazwiska, ale nie musieli być narodowości polskiej. Spryt i zdolność ONYCH do zmiany nazwisk znana jest powszechnie. Można więc zakładać, że oni, to ONI. A cel, w jakim zmianę przeprowadzają - pokrętne sposoby przejęcia cudzego mienia - potwierdzałby tę tezę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 mar 2018, 23:12 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
I ja bym się z Ośką nawet zgadzał.
Ja wprawdzie do Żydów nic nie mam a nawet do pewnego stopnia
ich szanuję za ich spryt do geszeftu jednak jeśli by koło mnie jakiś starozakonny się kręcił, pilnie zwracał bym uwagę na swój portfel........ ;)
Znaczy, żadnych interesów bym z nimi nie robił. Podobnie jak z kościołem. O czym końkordat dobitnie świadczy. Polacy zbyt głupimi są do geszeftu z Izraelitami...... :oops:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1676 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96 ... 168  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group