forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 11:10

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5298 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 348, 349, 350, 351, 352, 353, 354 ... 530  Następna
Autor Wiadomość
Post: 02 mar 2018, 0:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:18
Posty: 4718
Lokalizacja: 5800 od domu
wezyr pisze:
Mylisz dzikie zwierzęta z rasami stworzonymi przez człowieka, np. psy bez podszerstka, które nie mają szans na mrozie. Tak że nie rycz na Praktyka, bo ma rację.

Masz całkowitą rację.
Podszorstek wyrośnie u każdego psa tylko on musi w tych warunkach żyć przynajmniej od lata.
A jeśli pies leży na dywanie to skąd on ma się wziąć.

I dlatego sybirskie uliczne koty wszystkie chodzą bez uszów, taka okrągła szajba toczno jak kocie łby. :lol:

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 mar 2018, 7:14 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
I o to mi chodziło - rugając "szczwacza". Wszelaki zwierz tak zwany "dziki"
a więc nie leżący na dywanie, jest przez naturę wyposażony w "środki" umożliwiające
mu przetrwanie w zasadzie w każdych warunkach, - pod warunkiem, ze jest zdrowy.
Nie mniej, muszą być spełnione pewne wymagania ( dostęp do paszy, wody, osłony przed wiatrem).
W przeciwnym wypadku nie na wiele przydaje się naturalne przystosowanie do przeżycia. I sporo zwierząt pada co potwierdzą leśnicy czy nawet Hornet.( ;) )
A wkurwia mnie sposób myślenia ludzi jaki reprezentuje "szczwacz" - ponieważ to dzięki takiemu podejściu do sprawy, bardzo dużo zwierzaków cierpi i ginie w straszliwych męczarniach.
W dodatku, gdy zwrócisz uwagę, - fakt, może zbyt ostro potraktowałem klienta, - obraża się na cały świat i przedstawia "dowody" z dupy wzięte. Mało z tego, - nie przekonasz takiego, ponieważ by się musiał przyznać, "że nie pomyślał......." :oops:
A Ciebie Viking nie podejrzewałem, że mi "taki" argument przedstawisz.
I dopiero koleżanka musiała Ci tłomaczyć tuku..........! :lol:
Haskie i Malamuty to psy tzw. ras pierwotnych dla których tamte tereny to "ojczyzna" więc siłą rzeczy muszą być przystosowane do środowiska............. :shock: Że tez Wam - Viking, - muszę takie sprawy tłumaczyć................ja się pochlastam..... :lol:

Tu musiał przerwać i nalać sobie pół szklanki orzechowej mikstury ( 70%) - bo go chciało udusić............. :roll:

Aaa! - wszystko przez to, że moja kochać wszystkie zwierzaki za wyjątkiem komarów.......! ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 mar 2018, 7:46 
Offline

Rejestracja: 10 wrz 2014, 8:29
Posty: 638
Widzisz gościu, ty też nie starasz się spojrzeć obiektywnie na problem. Jest napisane jak byk, że pies był zamknięty na posesji w kojcu, więc nie był pozbawiony opieki. Ty jednak dołączyłeś do pajaców, którzy poparli bandycki napad dwóch pijanych żuli i wspólnie zasadzilibyście pobitemu po kopie, tak od serca, po "ludzku". Nie wiedząc, czy pies miał w kojcu wodę, pokarm i jakąś osłonę przed mrożnym wiatrem. Może właściciel dobrze wie, jak opiekować się psem, ale wy wiecie to jeszcze lepiej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 mar 2018, 7:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
przyjdą rzydy i wezmą i psa i kojec. A wy dalej se bedziecie do ślepiów skakali, wy tępe, małe i różowe penisy. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 mar 2018, 8:14 
Offline

Rejestracja: 10 wrz 2014, 8:29
Posty: 638
tak, bo moja racja jest mojsza niż ichsza :-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 mar 2018, 9:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
stary praktyk pisze:
(...) fakt, może zbyt ostro potraktowałem klienta
Choć tyle 8-)

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 mar 2018, 13:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Biedne stworzenie.

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 mar 2018, 19:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
I tak to pies 8 letnią dziewczynkę w huja zrobił-ona utonęła a on wyszedł ze stawu o własnych siłach.
Natura eliminuje głupszych.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 mar 2018, 20:34 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
53-latka powiadomiła w sobotę policję w Zamościu, że sąsiad nie chce oddać jej trzech kociąt. Jej kotka dzień wcześniej okociła się u niego.

Funkcjonariusze przyjechali na miejsce i razem z kobietą poszli do sąsiada. 71-latek potwierdził, że w jego mieszkaniu okociła się kotka sąsiadki. Powiedział, że wygonił kotkę a nowo narodzone kocięta utopił w wiadrze i wyrzucił na śnieg. Wskazał policjantom miejsce, gdzie były martwe zwierzęta.


Przebijam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 mar 2018, 20:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5298 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 348, 349, 350, 351, 352, 353, 354 ... 530  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group