forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 16:02

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 475, 476, 477, 478, 479, 480, 481 ... 996  Następna
Autor Wiadomość
Post: 18 lut 2018, 19:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
A czy zasłużona pracownica kołchozu, zwłaszcza na urlopie, nie może być atrakcyjna?

Na swój sposób.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 lut 2018, 19:05 
Ona jest alibi dla Zbynia z jego pedalskimi ustami, a on odskocznią do kariery dla niej. Se myślę.
A co, nie wolno mi?!
Lepiej się ożenić bo " co ludzie powiedzą" niż być na ustach wszystkich jak Biedroń.
Tylko Biedroń ma jaja.
A w pisie wszystko takie zamazane: kaczor z przydupasami, , pisiewicze z macierem, te wszystkie różowe chujki z MW i inni faszole - to przecież geje stuprocentowe...
Kurwa S.A. W Rzeszy też było Roehma.
Pierwszy pedryl w NSDAP!
Zastrzelony jak pies w celi...


Na górę
  
 
Post: 18 lut 2018, 20:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
maerose pisze:
Uważaj sobie, ja się urodziłam okole Końskich, ju toking tu mi?
No jebnę mu normalnie.
Masz takie końskie uzębienie i uśmiech :shock:


older pisze:
Ona jest alibi dla Zbynia z jego pedalskimi ustami, a on odskocznią do kariery dla niej. (...)
Fragment z Wiki:
Cytuj:

Od 2009 kierownik ds. projektów medialnych w firmie Apella wywodzącej się
z założonej w 2005 roku firmy Media SKOK, powołanej do prowadzenia
obsługi marketingowej rozwijającego się systemu Spółdzielczych Kas
Oszczędnościowo-Kredytowych (SKOK)
.

Apella jest głównym udziałowcem spółki Fratria, która wydaje m.in. tygodnik „wSieci”.

Od 2012 dziennikarka Radia Solidarność.

W marcu 2016 została dyrektorem marketingu Link4, ubezpieczeniowej
spółki zależnej PZU
zastępując na stanowisku Bartosza Kwiecińskiego.

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 lut 2018, 20:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
I kto ją śmie ruszyć? Ma przejebane. Babka jest ustawiona. Kasę trzepie większą niż zbyszek.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 lut 2018, 21:34 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Boruch pisze:
I kto ją śmie ruszyć? Ma przejebane. Babka jest ustawiona. Kasę trzepie większą niż zbyszek.


A właśnie Boruch, bo może niech ona sobie trzepie te kasę ale w prywatnej firmie I wówczas gdy kapitał jeat jawny, opodatkowany a jego świadectwa kryptograficznej zabezpieczone przed chciwościa funkcjonariuszy państwowych?

I ona sobie kasy natrzepie i inni i będzie git.

Na wafel jej cokolwiek odbierać? Jakkolwiek ją ograniczać? Raczej potrzeba jej stworzyć warunki, w których ufajac innym i zaawansowanie z nimi współpracując zarobi 10x więcej.

Zawiść prowadzi nas na chuj, nic tylko nędza z zawiści wynika.
Jeśli masz poczucie niesprawiedliwosci to na jaki wafel czepiasz się człowieka a nie zasad społecznych. Człowiek dąży jedynie do dobrobytu wszelkimi możliwymi sposobami i jak mieć to.mu za złe?

Zrozum żaden człowiek nie jest zły, złe mogą być tylko zasady społeczne, złe może być tylko prawo.

Zostaw ludzi i chodź ze mną rozjebywac tajna i nieopodatkowana a jednak państwowo, przymusowo egzekwowana własność prywatną. To jest zło a nie babka Zbyszka. Choć ze mną rozjebac tajemnicę głosowania demokratycznego, wobec której wszyscy dostajemy malpiego rozumu, bo to jest dzielo Lucyfera ale Zbyszek to nie Lucyfer.

Tobie się naiwnie zdaje, że zniszczysz człowieka czy dwóch a zasad społecznych nie zmienisz i nastanie raj na Ziemi. Ni chu chu. Będzie jak było a nawet jeszcze gorzej, bo nim się nowi w elitę przekształca rządzić będzie bydło.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 lut 2018, 23:23 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Boruch pisze:
Pati kobietą atrakcyjna jest, to fakt. Ale ważniejsze od urody jest tu wyrachowanie. Być może jest tak, że Pati ma świadomość kogo poślubiła (kanalię, bambosz, gnida, aseksualny palant - nieważne) bo najważniejsza jest dla niej kariera. A pan Zbyszek najprawdopodobniej nie gra roli męża i samca, lecz kombinerek. :lol:


I ja bym się z tą opinią zgodził.
Przyjrzałem się twarzy i osobiście doszedłem do wniosku, że spokojnie to ja bym przy niej nie zasnął........! Nie był bym pewien czy aby noża pod poduszką nie trzyma........ :oops:
Choć na mój gust - może sie podobać.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 lut 2018, 14:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
stanax pisze:
Obrazek
Obrazek


Faktycznie, pokazać się z nią wstydu nie ma, ale raczej w Końskich a nie w Zoppot :lol:


Wybiórczom na łeb i do roboty. W latach 70-tych mówiło się o babie brzydszej od c..... że wystarczy
połówka na łeb oraz Trybunę Ludu lub Żołnierza Wolności na jej oblicze i nie ma problemu.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 lut 2018, 14:51 
Miałbym obawy, jak stary praktyk, ona mi podobna troszkę na frojlajn doktor, założyć ciuch czarny, mundurowy i furażerkę z błyskawicami i... Ja pierdolę: UCIECZKA!!! :)
Ona go zmusza do seksu, kurwa, jak znam życie. Chyba, że mu przypomina ostatniego partnera, to wtedy zamyka oczy i daje się molestować :) :) :)

Powiedz takiej nie jak już jesteś w zamkniętej na klucz sypialni...
Pręgi na całym ciele i chuj naderwany w trzech kierunkach, nie mówiąc o wędzidełku, które utkwiło w przelotce między porzednimi zębami wampira...
Horror, kurwa!!! :)


Na górę
  
 
Post: 19 lut 2018, 15:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
W rzeczywistości Ziobrowie nie wyglądają tak, jak na okładce Newsweeka.
Rzeczywistość bez stylizacji jest bardziej rzeczowa.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 lut 2018, 17:50 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
older pisze:
Miałbym obawy, jak stary praktyk, ona mi podobna troszkę na frojlajn doktor, założyć ciuch czarny, mundurowy i furażerkę z błyskawicami i... Ja pierdolę: UCIECZKA!!! :)
Ona go zmusza do seksu, kurwa, jak znam życie. Chyba, że mu przypomina ostatniego partnera, to wtedy zamyka oczy i daje się molestować :) :) :)

Powiedz takiej nie jak już jesteś w zamkniętej na klucz sypialni...
Pręgi na całym ciele i chuj naderwany w trzech kierunkach, nie mówiąc o wędzidełku, które utkwiło w przelotce między porzednimi zębami wampira...
Horror, kurwa!!! :)


Rany boskie......!
Byś sie uspokoił może .....?!
Ja znowu nie będę mógł zasnąć a jak już mi się to przypadkiem uda,
będę się z krzykiem budził co godzinę sprawdzając co chwilę, czy wędzidełko na miejscu i na napletku śladów zębów nie widać....... :o
W końcu nie musisz aż tak plastycznie swoich wizji na tym forum przedstawiać........ :oops:
Jeszcze mnie mrowi po plecach....... :o


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 475, 476, 477, 478, 479, 480, 481 ... 996  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group