forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 16:39

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1859 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186  Następna
Autor Wiadomość
Post: 16 lut 2018, 20:50 
miło Panie Krystyna, że Pan się nie brzydzisz bo ja do tej cuchnącej kupy z wapnem nawet podejść nie mogę..


Na górę
  
 
Post: 16 lut 2018, 21:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
ladaco pisze:
miło Panie Krystyna, że Pan się nie brzydzisz bo ja do tej cuchnącej kupy z wapnem nawet podejść nie mogę..


Z drugiej strony Borucha można zrozumieć. Jego osobista wolność poszła w pizdu i to akurat kojarzy z PiSem.
Myślę, że w tym braku wolności Borucha nie idzie o kasę, jak młodym ludziom lecz o powszechnie głoszone przekonania.

Kaczyński jednak ma trochę zajoba.
Cały czas podsyca atmosferę zamachu na swojego brata a przecież kto jak nie brat rozpieprzyl ten samolot, zmuszając pilota do ladowania dla jakiś chorych ambicji politycznych? Z kata robi się ofiarę i to wkurwia rozsądnie myślących ludzi.

Kaczyński wszędzie widzi wrogów, propaguje nienawiść, która wypełnia jego mózg pod ciśnieniem.

Ja też nienawidzę i głośno to wyrażam ale twierdzę, że nie mam prawa nikogo ukarać a co więcej twierdzę, że nie wolno mi narzucić swojej woli moim wrogom.
Czy Kaczor też tak stwierdzi? Wątpię.
Stare pokolenie odczuwa inna nienawiść. Nienawiść, która zmierza do zniszczenia.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 lut 2018, 21:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
krystkon pisze:
Boruch pisze:
Chwała i alleluja "pierdolonej zmianie! Popierajcie durne Poloczki PiS czynem to jebniecie w kalendarz przed terminem.


No ale zastanów się chwilę.
PO wywaliło połowę Poloczkow na smieciowki. Byłeś kiedyś na smieciowce? Zależało twoje życie od widzimisię gościa, który płacąc Ci tyle co nic, mógł splawic Cię w każdej chwili? I lecisz na pysk z czynszowki razem z dziećmi pod most?

Wykształciłes się w innym systemie, w innych realiach zdobyles wlasnosc a teraz pierdolisz jak potluczony.

PIS swoim działaniem cokolwiek przerywa niesamowitą pogardę dla robola a ty dziwisz się, że robol wybiera PIS?

To, że PIS dopierdala polskiej elicie nie dziwi, bo ta elita przez ostatnie 20 lat gardzi zwykłym człowiekiem. Odebrała mu wolność, perspektywy i możliwości rozwoju.
Taka radykalizacja jaka się dziś dzieje jest tylko reakcją na zła, samolubna, bezwzględna władzę.


Ogólny zarys polskiego robola jest taki, że jest on tępy jak druga strona siekiery i nie widzi jak PiS zaciąga nad nim sieć jak nad motylem, który w błogim nastroju fruwa sobie i o niczym nie ma świadomości. Obudzi się gdy już będzie za późno.

Kto zabierał robolowi wolność, ty chyba upadłeś na łeb. Dziś za to PiS tę wolność zwraca. Większych bredni na temat PiSu dawno nie słyszałem.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 lut 2018, 22:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Boruch pisze:
Kto zabierał robolowi wolność, ty chyba upadłeś na łeb. Dziś za to PiS tę wolność zwraca. Większych bredni na temat PiSu dawno nie słyszałem.


Wymyśliłem!

Bez własności nie ma wolności!

Boruchu zrozumiałem już do czego zmierza współczesny kapitalizm. Paru cwanych gości przemieszcza się ze swoich szklanych wież do ksiezycowych ogrodów, reszta za miske ryżu zapierdala na to od świtu do nocy.

Współczesny, agresywny, prymitywny kapitalizm pozbawia robola wszelkiego mienia zamieniając go w niewolnika. Te cholerne 500+ choć trochę robola z jego niewoli uwalnia. Robol choć czasem może dzięki temu powiedzieć kapitaliscie - NIE! Bez tego zawsze musiałby powiedzieć TAK.

Czy PIS rozciąga sieć?

Każda władza deprawuje się, nie ma od tego wyjątku.
Taka już jest ta tajna demokracja pośrednia. Dlatego propaguje wyłącznie JAWNĄ i wyłącznie BEZPOŚREDNIĄ i mam w d stwierdzenia innych, że to się nie da oraz wiem, że pod tymi stwierdzeniami kryje się - ja tego nie chcę. A dlaczego nie chcę? Bo gardzę innymi ludzmi i chcę ich pozbawić wszelkich wpływów, żeby stała się wyłącznie moja wola.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 lut 2018, 13:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Oj Krystkon, Krystkon.

PiS to taki miękki faszyzm a każdy faszyzm idzie łapka w łapkę z kapitałem, ty sobie sprawdź jakie zmiany w kodeksie pracy naszykował robolom PiS to sie zdziwisz.
W tej chwili to PiS jest tzw. "elitą" ktora bedzie coraz bogatsza m.in. dzieki państwowym pieniądzom wyprowadzanym przez rożnego rodzaju podmioty mające umowę z rządem, a my niewolnikami, którzy bedą coraz biedniejsi. Bo 500+ moze jest dobre ale w krótkiej perspektywie, na dłuższa metę zrobi wiecej szkód niż korzyści.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 lut 2018, 13:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
500+ jest jak chińskie kapcie. Owszem ładnie wyglądają, ale po tygodniu szlak je trafia.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 lut 2018, 13:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Ma Pani rację ludzie kompletnie nie zrozumieli że PO udostępniało im opcję-1 milion trzeba ukraść.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 lut 2018, 13:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Pisiory natomiast sami kradną ten 1 milion.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 lut 2018, 13:40 
I jedni i drudzy ukradli a Stasiek ni chuja swojej emerytury nie dostanie, no bo skąd - jak ukradli... :)


Na górę
  
 
Post: 22 lut 2018, 15:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Roman bez pudła.
Z akcentem na słowo "patriota".

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1859 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 67 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group