forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 14:13

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 431, 432, 433, 434, 435, 436, 437 ... 520  Następna
Autor Wiadomość
Post: 17 lut 2018, 19:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Na tym świecie każdy próbuje kontrolować innych a u podstaw dążenie jednostki do panowania nad wlasnym otoczeniem.

Choć ja miałbym też inne określenie na pojecie panowania - związanie lub uzależnienie.

Innym pewnie wyda się, że musi chodzić o inne wiązanie niż wiązanie materii w galaktyce czy wiązanie materii w ciele ale ja uważam, że to jest właśnie takie wiązanie.

Każde ciało wzrastające chłonie energię.
Każde ciało rozpadajace się wydala energię.

Każde spoleczenstwo.rosnące pochłania energię społeczeństw rozpadajacych się.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 lut 2018, 13:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Wielki Wezyr pisze:
To wie każdy, kto zna trochę ten temat.
Jednak uporczywe próby udowodnienia zamachu przez bandę idiotów rodzaju wioskowego głupka czy Biniendy jest tematem posta.
A coraz to większe bzdury wymyślane przez to towarzystwo są rzeczywiście zabawne na tle owej tragedii będącej skutkiem jedynie ludzkiej głupoty.


Uporczywy fałsz odpiera się rzetelnymi argumentami a nie zarzutami wariactwa, bo twoje zarzuty wariactwa zostaną wykorzystane przeciw tobie jako dowód na twoją złą wolę.

To nie jest idiotyczne dowodzić zamachu, bo dzięki temu z winnego doprowadzenia do katastrofy lotniczej robią bohatera narodowego i gdybyś tego nie dostrzegał robią to bardzo skutecznie.

Wasze histeryczne reakcje prawdę alternatywną pogrążają was.

Uczcie się od przeciwników w wierze.
Kiedy ktoś metodycznie programuje przekonanie o zamachu, wy metodycznie programujcie przekonanie o nadużyciu władzy i o odpowiedzialności za śmierć.

I nie potrzebujesz tego przedstawiać jako faktów ale możesz pytać.
Gdyby jednak ten samolot rozbił się na skutek złamania wszelkich zasad nawigacji pod wpływem nadużycia władzy przez funkcjonariuszy państwowych, to kto wówczas ponosi odpowiedzialność za śmierć?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 lut 2018, 13:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Boruch pisze:
To mamy te miejsca już ustalone :lol: A kto podłożył te ładunki i kiedy? Może tajemniczy Don Pedro? :lol:


No jak to kto wrogowie.
I nie wrogowie Kaczyńskich tylko wrogowie Polski albowiem Kaczyńscy to Polska.
Zapewne Ty w zmowie z Ruskimi, którzy za zniewolenie Polaków obiecali Ci funkcję gubernatora kolonii.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 lut 2018, 17:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
krystkon pisze:
Wielki Wezyr pisze:
To wie każdy, kto zna trochę ten temat.
Jednak uporczywe próby udowodnienia zamachu przez bandę idiotów rodzaju wioskowego głupka czy Biniendy jest tematem posta.
A coraz to większe bzdury wymyślane przez to towarzystwo są rzeczywiście zabawne na tle owej tragedii będącej skutkiem jedynie ludzkiej głupoty.


Uporczywy fałsz odpiera się rzetelnymi argumentami a nie zarzutami wariactwa, bo twoje zarzuty wariactwa zostaną wykorzystane przeciw tobie jako dowód na twoją złą wolę.

To nie jest idiotyczne dowodzić zamachu, bo dzięki temu z winnego doprowadzenia do katastrofy lotniczej robią bohatera narodowego i gdybyś tego nie dostrzegał robią to bardzo skutecznie.

Wasze histeryczne reakcje prawdę alternatywną pogrążają was.

Uczcie się od przeciwników w wierze.
Kiedy ktoś metodycznie programuje przekonanie o zamachu, wy metodycznie programujcie przekonanie o nadużyciu władzy i o odpowiedzialności za śmierć.

I nie potrzebujesz tego przedstawiać jako faktów ale możesz pytać.
Gdyby jednak ten samolot rozbił się na skutek złamania wszelkich zasad nawigacji pod wpływem nadużycia władzy przez funkcjonariuszy państwowych, to kto wówczas ponosi odpowiedzialność za śmierć?



Tu nie ma czego odpierać.
To samo tyczy się Ciebie, koniu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 lut 2018, 18:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Wielki Wezyr pisze:
Tu nie ma czego odpierać.
To samo tyczy się Ciebie, koniu.


Ja nie wierzę w tajną demokrację pośrednią i nie liczę na zwycięstwo w wyborach, w których z przekonania nie uczestniczę ani czynnie ani biernie ani też uczestniczyć nie zamierzam.

Gra o zwycięstwo moich przekonań nad sprzecznymi toczy się wg innych zasadach niż wasza walka z PISem.

Z mojego pt. widzenia jest mi obojętne czy samolot z Kaczynskimi i dwrorem runął, bo zdominowany pilot nie wiedzial co czyni czy ściągnął ten samolot na Ziemię promień telepatyczny Kaszpirowskiwgo. Ja nie chce wygrać następnych wyborów, to nie moja sprawa.

Moja sprawa jest zgnoic prawo współczesnego państwa kapitalistycznego, choć ja wolę ten ustrój nazywać socjalizmem korporacyjnym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 lut 2018, 13:50 
W tym wątku możecie podpierdalać wszystkich komunistów, socjalistów, żenderystów, lewaków oraz inne stadia spierdolenia..


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 22 lut 2018, 19:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
A prawaków też można?

Targowisko, przekupka reklamuje cyconosze:
- czwórki, siódemki kupujcie dziewczynki!
Klientka:
- a jedynki tysz można?
Przekupka:
- na pryszcze najlepsza jest maść ichtiolowa!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 lut 2018, 12:51 
faktycznie, siedzę w podkoszulce..


Na górę
  
 
Post: 23 lut 2018, 16:37 
A powinieneś w kiblu! (Przepraszam, Piotrek, ale gość jest niedojebany! ) :)


Na górę
  
 
Post: 23 lut 2018, 17:35 
Ty jakiś pierdolnięty jesteś? Sodówka na starość uderzyła do kiepały? Komentator się znalazł. Błyszczeć próbuje.
Chyba cię trzeba znowu zjebać żebyś wrócił do pionu.:lol:

Piotr sobie poradzi bez ciebie.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 431, 432, 433, 434, 435, 436, 437 ... 520  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 70 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group