forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 15:56

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2662 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202 ... 267  Następna
Autor Wiadomość
Post: 17 lut 2018, 0:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Boruch pisze:
Nie od dziś wiadomo, że Kim aby dorównać zbrojeniem zachodowi doprowadza swój naród do upodlenia i głodu. :evil:


Prawda to uniwersalna czy wybrana spośród sprzecznych?
Słyszałem, że szczęśliwi ludzie w euforii nie czują głodu natomiast zestresowani potężny.

Kto odczuwa większa wolność?
Boruch narzekajacy nieustannie na poczucie zniewolenia przez PiS czy Koreańczycy tańczący na ulicy. Widziałem filmik, na którym tańczyli siebie w miejscu publicznym w ciągu roboczego dnia.

Już dawno przestałem wierzyć w takie medialne kurwa bzdury. Czysta propaganda dla zwiększenia zysków.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lut 2018, 1:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
krystkon pisze:
...

Już dawno przestałem wierzyć w takie medialne kurwa bzdury. Czysta propaganda dla zwiększenia zysków.


I słusznie.

Tyle samo w tym prawdy co w opowieściach Shin Dong-hyuka który ostatecznie okazał się kłamcą i zwyczajnym kryminalistą, a z opowieści jego ojca, pedofilem gwałcicielem.

https://www.youtube.com/watch?v=P82aad8QQW4


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lut 2018, 9:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
canislupus pisze:
Boruch pisze:
Tak, Kim nie łamie międzynarodowych zasad strzelając swoimi rakietami na Japonią. Ludzie opanujcie się wreszcie. Na co liczy facet, który dręczy i znęca się nad własnymi obywatelami. I zrobił im wodę z mózgu.

Nie napisałem, że Kim nie łamie zasad, ale jego działania są konsekwencją działań USA które roszczą sobie prawo do narzucania własnej woli innym. To nie Korea dopuszcza się blokowania portów i żeglugi morskiej tylko Amerykanie. Strzelanie rakietami nad głowami Japończyków to jedyny straszak na "poczciwego Wujaszka Sama".



Panie Cani miałem Pana za mądrzejszego. Czy Pan naprawdę wierzy w te bzdury o "wyjątkowej dobroci" wobec swojego narodu i pokojowym nastawieniu do świata panującego uzurpatora tronu Kimów? Mało Panu dochodzących z wewnątrz KRLD sygnałów co tam się dzieje? Że w XXI wieku jest to jeden z krajów świata gdzie zdarzają się czasy głodu? O wolności przeciętny Koreańczyk chyba nawet nie wie. W zamian za to Kim prowadzi zbrojenia kosztem krwi społeczeństwa? Jeżeli tak to trudno jest mi się z tym zgodzić. Kim to typowy despota i zwyrodnialec. I jeżeli tylko świat mu na to pozwoli to przystąpi do wprowadzania swojego uzdrowieńczego pomysłu na najbliższych sąsiadów. I dalszych również. Stalin też marzył o komunistycznym świecie od Moskwy po Lizbonę.

ps.

Żeby zakończyć już tą dyskusję - chodzi mi o to aby w regionie panowała stabilizacja. Niestety przeciwwagą dla Kima jest w tamtym rejonie USA wraz z sojusznikami, czyli Koreą Południową i Japonią. Po drugiej stronie stoją KRLD i Chiny jako największy sojusznik Kima. I tak niech będzie. To jak ma wyglądać Korea Północna powinni zadecydować sami Koreańczycy. Jak chcą żyć jak w zoo zamknięci w klatce, ich wola. Ale, kiedy przyjdzie im do głowy poderżnąć tej tłustej kierdzie Unowi gardło, niech to zrobią sami.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lut 2018, 11:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Boruchu znowu wymyślasz niestworzone rzeczy wpojone Ci przez amerykańską propagandę.

Kim to jest jedna mrówka spośród milionów. To, że inne mrówki dostają histerii kiedy się do nich zbliża nie znaczy jeszcze, że to przekonania Kima tworzą kulturę Koreii Pn. Państwo północnokoreanakie przepelnia umysł każdego tam człowieka i gdybyś dziś Kima skasował jutro i za 10 lat to państwo nadal trwaloby chyba, że zrobiłbys lobotomie wszystkim obywatelom.

Ja rozumiem, że to jest fajnie skupić oskarżenia na innym człowieka, co pomaga zbudować wniosek - ja dobry on zły- ja moralny on amoralny - ja mądry in głupi - ale w takich oskarzeniach jest chuja prawdy.

Kultury wynikają z powszechnych w umysłach wielu ludzi osobowości a przywódca jest tylko wyrazicielem woli grupy.

Dla Ciebie to naprzemiennie grupa i przywódcy są winni tego, że nie są tacy sami jak ty, tzn. winni tego, że nie chcą tego co ty chcesz.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lut 2018, 12:05 
Cytuj:
bzdury o "wyjątkowej dobroci" wobec swojego narodu i pokojowym nastawieniu do świata panującego uzurpatora tronu Kimów?

https://www.youtube.com/watch?v=rER9tnHdGG0

Cytuj:
Niestety przeciwwagą dla Kima jest w tamtym rejonie USA wraz z sojusznikami, czyli Koreą Południową i Japonią.


Nie mogę znaleźć w sieci dość ciekawego opracowania dotyczącego genezy powstania Korei Północnej i Południowej. Jednak po przeczytaniu go wątpliwym staje się fakt ( nachalną propagandą ) o zbawiennej roli USA, Korei Południowej i Japonii. Otóż w tym ciekawym opracowaniu opisano relacje jakie panowały w społeczeństwie na Półwyspie Koreańskim. Okupant japoński do działki z elitami koreańskimi drenowały do granic możliwości resztę społeczeństwa, utrzymując je w permanentnej biedzie i wyzysku. Po II wojnie z tych elit kolaborujących z japońskim okupantem, powstała Korea Południowa, a z biedoty wyzyskiwanej - Korea Północna. I to są chyba fakty historyczne. Więc przedstawianie KRLD jako zagrożenia dla demokracji światowej jest lekkim pipipipipipi, i zwykłą manipulacją mającą na celu w dalszym ciągu utrzymywanie obecnego stanu w którym istnieją dwie grupy ludzkie - grupa wyzyskiwaczy i grupa wyzyskiwana. I pewnie niektórym to pasuje święcie wierząc w to, że są w tej pierwszej.
Wydaje mi się, że jest tu pewna osoba interesująca się na tyle wchodem, że mogłaby potwierdzić rewelacje prola. Ale musiałaby zagrać do innej bramki ;)

Ale kogo to obchodzi?

edyta;
Coś znalazłem:
Cytuj:
1910 roku Japonia dokonała formalnej aneksji Korei, zapoczątkowując jej kolonialne podporządkowanie. Wszelkie patriotyczne ruchy brutalnie tłumiono. Po pierwszej wojnie światowej, w czasie konferencji w Wersalu, we wszystkich miastach Korei odbyły się w 1919 roku masowe demonstracje patriotyczne pod hasłem przywrócenia niepodległości. Władze japońskie stłumiły ten ruch niepodległościowy. Padły tysiące zabitych, przeprowadzono masowe aresztowania. Ruch ten uzyskał jedynie poparcie Chin i Związku Radzieckiego.

Tak wygląda demokracja i pokój wg wybitnych.


Na górę
  
 
Post: 17 lut 2018, 14:20 
A jak wygląda prawdziwa?
Czyly, według prola ? :) :) :)


Na górę
  
 
Post: 17 lut 2018, 14:43 
Yyyyy...taka...yyyyy....w której troglodyci chwalący się umiejętnością spuszczania wpierdol drugiemu człowiekowi, grzecznie czekają w koncie i nie przeszkadzają w poważnych dywagacjach egzystencjonalnych, nawet gdy czytają Sokratesa. ;) ;) ;)

Se kurwa znalazł interlokutora. Spawacza. :lol:


Na górę
  
 
Post: 17 lut 2018, 14:47 
polar pisze:
Yyyyy...taka...yyyyy....w której troglodyci chwalący się umiejętnością spuszczania wpierdol drugiemu człowiekowi, grzecznie czekają w koncie i nie przeszkadzają w poważnych dywagacjach egzystencjonalnych, nawet gdy czytają Sokratesa. ;) ;) ;)

Se kurwa znalazł interlokutora. Spawacza. :lol:


Ejże: egzystencjalnych miałeś na myśli? Znaczy, przez myśl ci przeszło?
Nie, żebym się znęcał, ale nie zaczepiaj jak nie masz czym :) :)

Moje konto 145825483265789451235870 Każdą sumę przyjmę czekając. :)


Ostatnio zmieniony 17 lut 2018, 15:32 przez older, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Post: 17 lut 2018, 15:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
older pisze:
A jak wygląda prawdziwa?
Czyly, według prola ? :) :) :)


Jest jawna, bezpośrednia i dotyczy jedynie wysokości podatku od własności prywatnej placonego automatycznie i bezpośrednio przez kapitalistów najemnymi robolom.

Oprócz tego kapitał, czytaj własność prywatna, jest wyłącznie jawny, wyłącznie opodatkowany, którego świadectwa kryptograficznie zabezpieczone przed dostepem do nich kogokolwiek innego niz wlasciciela w tym takze demokratycznej większości zapisane są w rozproszonej księdze kapitału.

Do tego pieniądz kreowany jest zależnie od wartości opodatkowanego mienia, istnieje limit oszczędności pieniężnych.

To jest ludzka synteza na miarę współczesności tylko homo sapiens potrzebuje do tego odrzucić część swojej prymitywnej dzikości.

-------
Zaspokojenie potrzeb jednego człowieka jest w ścisłym związku z zaspokojeniem potrzeb innych ludzi. Kto innych ludzi ma za nic ten jakby siebie samego miał za nic.

Wiele gatunków wymarlo, bo ich osobnicy nie mieli zdolności do syntezy społecznej. Kto się nie integruje ten zdycha.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lut 2018, 15:34 
Ciebie nie pytałem, gópku, spierdalaj i nie zachwalaj! Nie mam przyjemnosci kopać się z koniem ani bić z wodą - pojebie. Wypad!!! ( Że tak powiem za posłem Melakiem 0 też krynicą mądrości wywleczonym na synekury posłowskie na trumnie brata Melaka z samolotu wiadomego ) :)


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2662 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202 ... 267  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group