forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 8:24

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5322 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 388, 389, 390, 391, 392, 393, 394 ... 533  Następna
Autor Wiadomość
Post: 16 lut 2018, 7:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Boruch pisze:
Ja wiem co robił Frasyniuk, nie ma potrzeby przypominać. Gdyby miał prawdziwy pęd do władzy byłby w pierwszym szeregu. Jednak go nie ma. Cóż, moi drodzy nie zauważacie jednego. Tego, że PiS to władza, która jako pierwsza po 89 r prowadzi nas ku władzy autorytarnej. Frasyniuk pokazuje Polakom jak należy z taką władzą postępować. Wszystko wskazuje na to, że PiS odda władzę tylko wtedy, kiedy dostawi im się pięść do ryja. Inaczej zrobi wszystko aby ją utrzymać. Polacy muszą to zrozumieć. Skończył się w Polsce okres jako takiej demokracji. Potrzebny jest opór Polaków na ulicy.


O tak tak! Następny zakochany w tajnej demokracji posredniej ; ). Ale tylko wtedy kiedy Lud chce czego Boruch chce. Kiedy Lud chce sprzecznie z Boruchem wówczas mała grupą chycmi pistolety w dłoń i wysadzmy Sejm w powietrze! (Instrukcja dla PISowskich służb niespecjalnych - to jest sarkazm, można znaleźć w słowniku).

Ale kiedy Ci Boruchu tłumaczę jak dziecku, że człowiek nie może zdobyć zbyt dużej władzy nad drugim człowiekiem, bo ludzie mają sprzeczna wolę i każda taka sytuacja będzie generowana poczucie niewolnictwa i doprowadzi do ludzkiej wojny to mnie ignorujesz.

Ignorujesz mnie, bo jedyne o czym marzysz to narzucić własną wolę tym, którzy w tej chwili tobie ja narzucają. Dla Ciebie poprawa świata wygląda tak, żeby przejść z roli niewolnika do roli Pana a żeby twoi Panowie przeszli do roli niewolników.

Opamietaj się proszę, zanim wniosek, że stare pokolenie nie jest zdolne do poprawy życia ludzi ale nadaje się już tylko do piachu okaże się sluszny.

Plujesz jadem na PIS i jedyną zmianę jaką oferujesz w życiu społecznym to "Teraz MY". Nie można Wam jadowite zmije na to pozwolić.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 lut 2018, 7:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Wielki Wezyr pisze:
Powtarzam to, mniej więcej, od roku.
Tylko taczki mogą rozwiązać problem z pisdzielstwem.


Tzn. agresja?
Te same wnioski człekokształtni buduja już od tysięcy lat tylko Jezus i paru tam jeszcze skumalo, że to kultura małp.

Ja mam inne pomysły.
Ujawnijmy i opodatkujmy własność prywatna a świadectwa własności zabezpieczamy kryptograficznej w rozproszonej księdze kapitału.
Okreslmy podatek od własności prywatnej w jawnej demokracji bezpośredniej.

Zamiast szpadli w dłoń.

Kupujesz to czy za bardzo kojarzy Ci się z konieczną uczciwościa i rzetelną pracą a szpadel podnieca, bo pogodzisz, postraszysz i już będziesz mógł przestraszonym wyjesc z miski?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 lut 2018, 8:01 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
......... jeszcze nie wydarzylo sie nic co prowokowaloby podejrzenie ze najblizsze wybory parlamentarne sie nie odbeda a Pis zatrzyma wladze, ...........pisze CK O:
Tak uważasz...?!
A podporządkowanie sobie Komisji Wyborczej ?!
A łamanie konstytucji......to tak na szybko......to uważasz w jakim celu jest robione.....?!
A stosowanie jednego prawa wobec jednych a innego wobec "swoich" to czego jest oznaką ...?!
Owszem, ma demokracja swoje mankamenty ale lepszego ustroju jeszcze nie wymyślono.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 lut 2018, 9:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
stary praktyk pisze:
......... jeszcze nie wydarzylo sie nic co prowokowaloby podejrzenie ze najblizsze wybory parlamentarne sie nie odbeda a Pis zatrzyma wladze, ...........pisze CK O:
Tak uważasz...?!
A podporządkowanie sobie Komisji Wyborczej ?!
A łamanie konstytucji......to tak na szybko......to uważasz w jakim celu jest robione.....?!
A stosowanie jednego prawa wobec jednych a innego wobec "swoich" to czego jest oznaką ...?!
Owszem, ma demokracja swoje mankamenty ale lepszego ustroju jeszcze nie wymyślono.


Skoro nie wymyślono lepszego systemu niż tajna demokracja pośrednia to się jej poddaj i uznaj, że przekonania Kaczyńskiego są dla Ciebie wyznacznikiem zasad społecznych.

Albo nie kłam, że to jest dobre gdy sam w to nie wierzysz.

Mam takie pytanie jak do twojej najlepszej tajnej demokracji posredniej ma się kapitał?
Nie istnieje czy nie ma żadnego wpływu na stosunki społeczne skoro słowem o nim nie wspominasz, definiując najlepszy na świecie system?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lut 2018, 13:25 
Obrazek


Na górę
  
 
Post: 17 lut 2018, 13:49 
Może sędzia Kryże? :)


Na górę
  
 
Post: 19 lut 2018, 11:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
Szef klubu PiS Ryszard Terlecki bije się w piersi ws. przyjętej przez Sejm nowelizacji ustawy o IPN. Ale zaraz przekonuje, że to tak naprawdę nie PiS odpowiada za konflikt z Izraelem. – Wpędził nas w to ruch Kukiz'15, który stale parł do zaostrzenia przepisów dotyczących Ukrainy, nie godząc się na żadne złagodzenie sformułowań. To na tyle zamazało nam horyzont, że wpadliśmy w kłopoty – stwierdza w wywiadzie dla tygodnika "Sieci".



hy, hy, hy, hy. A sie kurdwa narobiło. To nie jo winny to un - Sam. :lol:

Terlecki wrócił do dawnych nałogów. Ale tym razem to nie jest butapren. To cóś ślachetniejszego. :D

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 lut 2018, 15:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
Z netu.....

farsizm pół godziny temu

"Rzeczywiście nikt nie pomyślał o tym, że dzień głosowania zbiega się
z rocznicą wyzwolenia Auschwitz"
Jarek czytał atlas kotów.
Ja sobie wąchałem coś tam, coś tam...
Morawiecki zwiedzał mleczarnię.
Duda akurat szusował bo napadało.
No..., Suski był na miejscu ale też jakoś nie skojarzył.
Nasze Beaty, jak to baby, wiadomo...
Kuchciński jeszcze nie doszedł do siebie po tekście od Szczerby.
Biskupy łypały coś oczyma ale cisza była na plebani.
No, Kukiz po prostu tak nas zmolestował.

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 lut 2018, 15:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Fachowcy.... od jebania owcy :lol: :lol:

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 lut 2018, 17:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
Widocznie za czasów słusznie minionych, wyprzedali skurwesyny nasze dobra narodowe. I tera nie ma co sprzedawać, dlatego też wpływy się zmniejszyły. Może zamiast koni byki tam hodować? Prezes zna się na bykach. Można je też przyuczać pod siodło. za parę lat bomba, znaczy finanse pójdą w górę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5322 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 388, 389, 390, 391, 392, 393, 394 ... 533  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group