forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 13:37

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 427, 428, 429, 430, 431, 432, 433 ... 520  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 09 lut 2018, 16:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Tak jest, zajebać @Borucha!
Co się będzie pierdolone żydzisko po porządnym forum pałętać :lol:

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 09 lut 2018, 16:09 
Prol to dziecię polityczne jest, podpuszczane, niemyślące - liże idee jak lody wanilioAgafio - nie kręć się, twój z daleka lepszy od dzieciaków z bliska! ;)


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 09 lut 2018, 16:09 
Teoretycznie odebrałem staranne wychowanie nakazujące mi wykazywać się szacunkiem do starszych. Teoretycznie jest to logiczne. Osoba starsza z racji dłuższego życia na tym łez padole, powinna mieć większe doświadczenie i wiedzę. Jednak jak widzę boruchowe posty, nóżka mnie świerzbią kopnąć ten balkonik co by się chłop obalił, wypluwając sztuczna szczękę, którą gryźć próbuje, a ona tylko do memłania przeznaczona.

I jak jeszcze raz spróbujesz Stasia mieszać w swoje kloaczne machinację, buk mi świadkiem, podejdę i kopnę.


P.S.
Mój ulubieniec się pojawił...myślący. :lol: :lol:


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 09 lut 2018, 16:22 
Ups...sorki Aga...
Czekałem, ale albo wataha została odwołana, albo szczęki kompozytowe na stalowe wymieniają.
:lol: :lol:

Daj znać jak przyjdą. Czy tam pojedyńczo, czy w grupie.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 09 lut 2018, 16:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
polar pisze:
Teoretycznie odebrałem staranne wychowanie nakazujące mi wykazywać się szacunkiem do starszych. Teoretycznie jest to logiczne. Osoba starsza z racji dłuższego życia na tym łez padole, powinna mieć większe doświadczenie i wiedzę. Jednak jak widzę boruchowe posty, nóżka mnie świerzbią kopnąć ten balkonik co by się chłop obalił, wypluwając sztuczna szczękę, którą gryźć próbuje, a ona tylko do memłania przeznaczona.

I jak jeszcze raz spróbujesz Stasia mieszać w swoje kloaczne machinację, buk mi świadkiem, podejdę i kopnę.


P.S.
Mój ulubieniec się pojawił...myślący. :lol: :lol:



Są to nieliczne Twoje zdania napisane z sensem. Niestety reszta to już poziom, do którego nas przyzwyczaiłeś. Masz rację starsi z racji doświadczenia, itd........ Tak więc zachęcam do nabierania doświadczenia, co musi potrwać. Cierpliwość to pierwsza zasada sukcesu. Może wtedy zrozumiesz to czego dziś nie potrafisz pojąć. I może wtedy powiesz sobie, że skrzywdziłbym starego żyda kopiąc go w balkonik. :D

Dojrzej Panie Polar.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Ostatnio zmieniony 09 lut 2018, 21:21 przez Boruch, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 09 lut 2018, 17:36 
older pisze:
Prol to dziecię polityczne jest, podpuszczane, niemyślące - liże idee jak lody wanilioAgafio - nie kręć się, twój z daleka lepszy od dzieciaków z bliska! ;)


Ależ ja nie o tym.
Forum, przeżywało największy bum, w czasach najostrzejszej cenzury i tarmoszenia się za kłaki.
Troche igrzysk, trochę rzeczowej dysputy, taki amalgamat.
Teraz zdycha, bo jest nudno. Świeża krew jakoś nie napływa, wielu odeszło znużonych wytartą formułą. Bo w zasadzie ''znamy się już'' jak łyse konie i czym tu siebie zaskoczyć?
Stara kurwa rzucana po raz tysięczny traci jakąkolwiek moc, jest wyświechtana jak pykanie Irka.
Przydałby się ktoś zupełnie nowy, inny, ktoś z kim można by się pokłócić, ale i też pogadać na mniej bądź bardziej poważne tematy.
W przeciwnym wypadku, będziemy jak wieloletni pacjenci psychiatryka, nawet bzyknąć się z kim nie ma po kablach, bo człowiek by się czuł, jakby dopuszczał się kazirodztwa. ;)
Oczywiście, można stawiać tezę, że Barycki miał swoich zwolenników, którzy byli tu z sympatii do niego, aczkolwiek gdyby chciał tu przebywać, rozegrałby partyjkę inaczej..
Ja bym go nie zbanowała, a to dlatego, żeby nie robić z niego cierpiętnika. Sam doczekałby wirtualnego wpierdolu. Ale decyzja administracji była inna, a dlaczego, to juz wiedzą oni dwaj.
Podobnie z innymi. Jeden lubi Borucha, inny MMM, a ja nie lubię nikogo więc mam spokój. :)
Nie ma o co kruszyć kopii.

Panta rhei, jak to pedział pewien pijak z Efezu.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 09 lut 2018, 17:55 
AGAFIA pisze:
older pisze:
Prol to dziecię polityczne jest, podpuszczane, niemyślące - liże idee jak lody wanilioAgafio - nie kręć się, twój z daleka lepszy od dzieciaków z bliska! ;)


Ależ ja nie o tym.
Forum, przeżywało największy bum, w czasach najostrzejszej cenzury i tarmoszenia się za kłaki.
Troche igrzysk, trochę rzeczowej dysputy, taki amalgamat.
Teraz zdycha, bo jest nudno. Świeża krew jakoś nie napływa, wielu odeszło znużonych wytartą formułą. Bo w zasadzie ''znamy się już'' jak łyse konie i czym tu siebie zaskoczyć?
Stara kurwa rzucana po raz tysięczny traci jakąkolwiek moc, jest wyświechtana jak pykanie Irka.
Przydałby się ktoś zupełnie nowy, inny, ktoś z kim można by się pokłócić, ale i też pogadać na mniej bądź bardziej poważne tematy.
W przeciwnym wypadku, będziemy jak wieloletni pacjenci psychiatryka, nawet bzyknąć się z kim nie ma po kablach, bo człowiek by się czuł, jakby dopuszczał się kazirodztwa. ;)
Oczywiście, można stawiać tezę, że Barycki miał swoich zwolenników, którzy byli tu z sympatii do niego, aczkolwiek gdyby chciał tu przebywać, rozegrałby partyjkę inaczej..
Ja bym go nie zbanowała, a to dlatego, żeby nie robić z niego cierpiętnika. Sam doczekałby wirtualnego wpierdolu. Ale decyzja administracji była inna, a dlaczego, to juz wiedzą oni dwaj.
Podobnie z innymi. Jeden lubi Borucha, inny MMM, a ja nie lubię nikogo więc mam spokój. :)
Nie ma o co kruszyć kopii.

Panta rhei, jak to pedział pewien pijak z Efezu.




O, ty, kurwa!!!!


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 09 lut 2018, 18:37 
Boruch pisze:
Mnie od samego początku mojego drugiego otwarcia na tym Fo. Masz rację starsi z racji doświadczenia, itd.


Słowo klucz Łobuzie, to "teoretycznie". Pamiętasz?
Jednak nie zauważasz pewnych rzeczy dzięki arogancji która Cię zżera.
Gdyby wiek miał stanowić o naszym statusie, światem rządzili by starcy, jednak mateczka natura skutecznie ogranicza pewne zwyrodnienia nasyłając na nich zwyczajna demencję. Tak Boruchu, tak jak arogancja nie pozwoliła Ci zaakceptować rubasznego Łobuza z ust prola, tak ta sama arogancja każe Ci wierzyć, że dzięki li tylko wiekowi możesz ferować pewne wyroki. Nic bardziej mylnego.
Ale pocieszę Cię, nie ty jeden posiadasz te skazę. ;)


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 09 lut 2018, 18:53 
AGAFIA pisze:
Forum, przeżywało największy bum, w czasach najostrzejszej cenzury i tarmoszenia się za kłaki.


Nie wydaje mi się Agafio.
To tarmoszenie było początkiem upadku.
Gazeta Urbana, jak samo forum trzymało się dzięki zwolennikom SLD i dawnym pracownikom służb. I jednych i drugich ubywa, czy to z racji wieku, czy też nie chcą mieć nic wspólnego z eseldowska kamarylą spod znaku nie do końca przejrzystej transformacji ustrojowej.
SLD to margines, a młodzi uciekają do takich Socjalistów, to takiej Zmiany, środowisko lewicowe jest wbrew pozorom dość spore i nie kończy się tu, na tym forum. Staruszek Urban się kończy, tak jak to fo.
Ale to trzeba trochę więcej lizać. Dużo więcej. ;)


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 09 lut 2018, 19:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
polar pisze:
Boruch pisze:
Mnie od samego początku mojego drugiego otwarcia na tym Fo. Masz rację starsi z racji doświadczenia, itd.


Słowo klucz Łobuzie, to "teoretycznie". Pamiętasz?
Jednak nie zauważasz pewnych rzeczy dzięki arogancji która Cię zżera.
Gdyby wiek miał stanowić o naszym statusie, światem rządzili by starcy, jednak mateczka natura skutecznie ogranicza pewne zwyrodnienia nasyłając na nich zwyczajna demencję. Tak Boruchu, tak jak arogancja nie pozwoliła Ci zaakceptować rubasznego Łobuza z ust prola, tak ta sama arogancja każe Ci wierzyć, że dzięki li tylko wiekowi możesz ferować pewne wyroki. Nic bardziej mylnego.
Ale pocieszę Cię, nie ty jeden posiadasz te skazę. ;)



Widzisz fiucie jak ty nic nie rozumiesz? O arogancji chcesz rozmawiać? Ty!? :lol:
Wycinasz coś niezgrabnymi paluchami spawacza z kontekstu i uprawiasz demagogię. To wygląda tak jakby 5letni syn tłumaczył swojemu ojcu co go zrobił, jak się robi dzieci. Polar każdy Twój ruch na tym forum jest dowodem, że szukasz zwady i gówniarskiego pojedynku na ręce, kto silniejszy. Znajdź równych sobie do tej zabawy.
Jak dorośniesz i wytrzesz zasmarkany nos, oczęta to może zrozumiesz co starsi do Ciebie mówią. A są to mądre rady. Ludzkość zawsze tak się rządziła, że wprawdzie rządzili zdrowi, silni i młodzi ale mądrość czerpali od starszyzny. Każde ludzkie plemię miało w swojej społeczności "radę starszych", których szanowano. To tak gwoli faktów historycznych.

Ty jednak nie szanujesz mądrości starszych pokoleń i dlatego jesteś taki jebnięty i cham. Wybacz ale do chama i burasa jedynie taki przekaz trafia. To też wynika z tego, że jestem od Ciebie starszy i bardziej doświadczony.

Tylko brak szacunku dla starszych, chamstwo, buractwo, często brak wiedzy i wychowania pozwala takiemu fiutowi zasmarkanemu jak Ty kojarzyć starszych od siebie tylko ze sklerozą i demencją.


Ze specjalna dedykacją:

https://www.youtube.com/watch?v=YROkJPkll0M
:D


ps.
To jeden z moich ulubionych fragmentów z tego filmu :mrgreen:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 427, 428, 429, 430, 431, 432, 433 ... 520  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group