forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 11:02

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 426, 427, 428, 429, 430, 431, 432 ... 520  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 08 lut 2018, 23:10 
Oj mod się wkurwił. Czas spitalać do wyra i dokładnie przykryć się kołdrą, bo inaczej bęcki :)


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 08 lut 2018, 23:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
No tak wystarczy wyjebać wątpliwości co do jakości forum na wysypisko i dalej można się lizać.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 08 lut 2018, 23:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
AGAFIA pisze:
Oj mod się wkurwił. Czas spitalać do wyra i dokładnie przykryć się kołdrą, bo inaczej bęcki :)


Przykryj się z głową, ale komin wystaw. 8-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 08 lut 2018, 23:18 
Komin? Mój boże.. cóż za inwencja ;) . Przykryję komin, inaczej nie usnę. Muszę być okryta po uszy, tylko taki mały otworek na usta i nos pozostaje.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 09 lut 2018, 8:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
A się działo, jak widzę. Pewnym userom odjebało mają pretensje do garbatego, że ma proste dzieci. Jak to nagle zależy im na poziomie forum. Sami zaś zapominają jak się zachować. Wystarczy tylko przyjść tu jako nowy napisać coś zgodnie ze swoim sumieniem i przekonaniem a już pojawia się taka Evaj, Prosiak, Agronom i obrzuci chujami bez podania argumentów. Sam tego doświadczyłem to wiem napadnięty przez Bronta. Potem mają pretensje, że ktoś odpłaci im pięknym za nadobne. Jeżeli ktoś to forum zjebał, aja nie mam podobnych wrażeń to właśnie wy Ladaco, Stachu, Evaj, Barycki, Agronom. Rozumiem wszelkie rodzaje humoru, lubię sobie pożartować. Niemniej zwrot per "stara kurwo" uważam za totalne przegięcie eliminujące człowieka z dyskusji.

Kończy się wszystko żenującą wymianą padliny. Jak się Ladaco, Świniakowi, i innym nie podobają czyjeś poglądy bo prezesa się krytykuje to wypierdalać na szczaw i mirabelki, albo co byłoby bardziej wskazane przekonywać argumentami i dyskutować. To forum ma profil lewicowy. Przychodząc tu tym się kierowałem. Czego szukacie tu piewcy prezesa i pisowskiego szamba?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 09 lut 2018, 14:48 
Boruch pisze:
To forum ma profil lewicowy.


To forum ma profil antyklerykalno-rozrywkowy. A to za mało by być lewicowym. I nigdy inne nie było. Nie wymyślaj.
:lol: :lol:
Kurwa....lewicowe forum....:lol: :lol:

P.S.
Jeszcze niedawno właziłeś w dupę stasiową aż miło było spojrzeć, a teraz oskarżasz Go o upadek tego forum? Oj, chłopie...toż to kurwa, największe gówno jakie kiedykolwiek wyszło spod klawiatury największych palantów tego fo.
Jak zniechęcicie Stanisława do siebie, będziecie se wpychać żylaste kutasy na SB nawzajem w piątkę. Chuj na chuju tu nie zostanie.

P.S.S.
Gosia...ogarnij się.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 09 lut 2018, 15:01 
Apokaliptyczna wizja ;)


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 09 lut 2018, 15:19 
A na zgliszczach, cali na biało, prol i Agafia, zatańczą walca w zwiewnych szatach. ;)

P.S.
Nie tyrpaj się z evaj.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 09 lut 2018, 15:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Poral pisze

Cytuj:
To forum ma profil antyklerykalno-rozrywkowy. A to za mało by być lewicowym. I nigdy inne nie było. Nie wymyślaj.
:lol: :lol:
Kurwa....lewicowe forum....:lol: :lol:


Antyklerykalizm jest związany z lewicowością. Tak więc przynajmniej jeden element się zgadza. Co do rozrywki - to tu też mamy wolność. Tak więc jak Pan widzi obaj mamy rację Panie Polar :D Możemy jedynie różnić się co do odbioru rodzajów rozrywki. Kiedyś napisał mi Pan, że legendarny już dziś film, którzy bawi niemal każdego Polaka, pt Miś nie robi na Panu wrażenia. Tak więc widać, że pod tym względem jest Pan Polakiem osobnym. Może i lewicowość pojmuje Pan inaczej niż reszta myślących lewicowo? Jeżeli tak to rzeczywiście jest Pan wyjątkowy. :lol: I nie wiem czy zazdrościć Panu czy nie. :mrgreen:

Cytuj:
P.S.
Jeszcze niedawno właziłeś w dupę stasiową aż miło było spojrzeć, a teraz oskarżasz Go o upadek tego forum? Oj, chłopie...toż to kurwa, największe gówno jakie kiedykolwiek wyszło spod klawiatury największych palantów tego fo.
Jak zniechęcicie Stanisława do siebie, będziecie se wpychać żylaste kutasy na SB nawzajem w piątkę. Chuj na chuju tu nie zostanie.


Pan Stach odezwał się w tej dyskusji więc napisałem co o tym myślę. I tak to się stało. Nie ja pierwszy zauważyłem, że gość lekko zboczył z kursu. A kim jest ten Stach, że tak wszyscy zabiegać o niego mamy? Jakaś perła w koronie? Ot jeden z licznych tu drętwych mrocznych bufonów, którym na starość łysiny przybyło i pamięć się letko sfilcowała. Z czego ja wielki swój żal ogłaszam, bo znam Go, kiedy był jeszcze normalny. Nie jest to żadne włażenie, jak Pan w buraczany typowy dla Pana sposób raczył wydalić niczym z luźnych zwieraczy. :D Sam Pan jest palantem szukając zwady druga strono siekiery :lol: Dorośnij w końcu bo zachowujesz się jak smarkacz w krótkich portkach, któremu gil do jajec z noska wisi. Popraw szelki, idź do mamy niech ci da chusteczkę i podetrzyj się bo dziewczynki powiedzą żeś beksa. :mrgreen:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 09 lut 2018, 15:59 
Ups...lecę po popcorn :) :) :)

Prolu, ja Cię nie podpuszczam, ale ta zniewaga krwi wymaga. :twisted:


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 426, 427, 428, 429, 430, 431, 432 ... 520  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group