forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 18 kwie 2024, 11:18

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 425, 426, 427, 428, 429, 430, 431 ... 520  Następna
Autor Wiadomość
Post: 08 lut 2018, 22:02 
Pani MMM, czy Pani wie, kiedy forum zostało założone?


Na górę
  
 
Post: 08 lut 2018, 22:02 
st1111 pisze:
Forum jest do dupy.
Jestem tu pewnie z 20 lat wszyscy odeszli lub poumierali ale teraz jest naprawdę do dupy.
Kiedy ja tu weszłam, a to było kupę lat temu, faktycznie Baryckiego tu nie było. Ale był tygrys666, delfa, petros, krisbaum, scandalieros, forged, sed, thoruńczyk, ryba, kutasik, alte, wontrubka, rozenek, komandor, niewierna, majorski, pewnie jeszcze wiele nicków mogłabym wymienić. Szkoda, ze nie reagowałeś Prosiaku kiedy Barycki i jego przydupasy gnębiły Kanaaka, Parafona. Do każdego ich postu sie dopierdalał , bo nie tak postawiony przecinek, bo nie taka końcówka. Wtedy ryjek w ciup trzymałeś.


Na górę
  
 
Post: 08 lut 2018, 22:06 
MMM pisze:
Weź się Ewcia nie kompromituj. Psychole cie kręcą? Twoja sprawa. Baryckiego usunąć na wieki z fo kazał Urban, pisz do Urbana.
Żegnam ozięble z domieszką ironii :D


Urban tu nie zagląda, i już nie zajrzy, to po pierwsze. Po drugie , bajki , że to Urban kazał Baryckiego zbanować można wciskać imbecylom bez własnego rozumu. Akurat mając do dyspozycji dwóch moderatorów, nadał komuś postronnemu uprawnienia i zapomniał dodać zielony kolor aby się dokonało :lol: :lol: :lol: A wszystko to uczynił dla Baryckiego :!:


Na górę
  
 
Post: 08 lut 2018, 22:07 
Pani MMM, proszę się nie krępować, wypierdalaj Pani, to niczego nie zmieni, dzięki m.in. Pani to forum zamieniliście w szambo samosierozpierdalające..


Na górę
  
 
Post: 08 lut 2018, 22:11 
Napiszę więcej Panie Prosiak , trzymam z MMM i nie dlatego, żeby mi bana mi nie dała, ale dlatego, że to mądry moderator. Jesli facet nie potrafi się zachować, niech wypierdala, jeśli jego flama tu włazi tylko po to by wywołać awanturkę, a włazi , to też ją należy wywalić na głupi pysk. Proste.
Przykład ma Pan powyżej. Babsko weszło tu celem awanturki i poniekąd babsku wyszło.
Był spokój, a teraz znowu lot nad Tokio..
Po co powiedz?

Zlać to pokurwione towarzysto i wysłać w diabły


Ostatnio zmieniony 08 lut 2018, 22:13 przez AGAFIA, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Post: 08 lut 2018, 22:17 
Pani 3M też, bravo wy..


Na górę
  
 
Post: 08 lut 2018, 22:20 
AGAFIA pisze:
Napiszę więcej Panie Prosiak , trzymam z MMM i nie dlatego, żeby mi bana mi nie dała, ale dlatego, że to mądry moderator. Jesli facet nie potrafi się zachować, niech wypierdala, jeśli jego flama tu włazi tylko po to by wywołać awanturkę, a włazi , to też ją należy wywalić na głupi pysk. Proste.
Przykład ma Pan powyżej. Babsko weszło tu celem awanturki i poniekąd babsku wyszło.
Był spokój, a teraz znowu lot nad Tokio..
Po co powiedz?

Zlać to pokurwione towarzysto i wysłać w diabły


Od kiedy pamiętam lecą we mnie wyzwiska, przeróżne z twojej strony. Ani mnie znałaś, ani nie napisałam nic równie ordynarnego w twoja stronę, ale uparłaś się abym była wrogiem. Nie tylko ja, wielu padło pod ciosami twoich ordynarnych, wrednych argumentów. Od kiedy pamiętam szczułaś, często perfidnie. Jesteś wyjątkowo wredną, toksyczną , niezrównoważoną babą(oddaję co otrzymałam, a to jeszcze nie koniec, masz dobrą pamięć to sobie przypomnij wszystkie inwektywy pod moim adresem).


Na górę
  
 
Post: 08 lut 2018, 22:39 
Cytuj:
Od kiedy pamiętam lecą we mnie wyzwiska, przeróżne z twojej strony

Serio? Mniej masła panienko..
Kiedyś tam, grzecznie zwróciłam ci uwagę, po chuj tą biedną dyskurs tyrpiesz, co nas, mnie obchodzą twoję stare z nią jazdy. Zamiast równie grzecznie odpowiedzieć, naskoczyłas na mnie..bo jak ja śmiałam. Żle trafiłaś..Owszem, miałaś rację,potem się przekonałam, że dyskurs to durna cipa, ale mogłaś to wyłożyć w sposób cywilizowany, a ty mnie chciałaś ustawiać. Ty- mnie..heh.. na co liczyłaś niebogo? I nie pierdol mi, że ja ciebie wyzywałam, tyrpałam, czy gnębiłam. Bzdura. Zwisasz mi i powiewasz, nawet twój przydupas agronom, na mnie wrażenia nie robi.
Tak, masz rację, jestem wyjątkowo wredna. Czy toksyczna, może..Ale nikt o zdrowych zmysłach nie idzie ze mną na wojenkę.. Ty poszłaś, i o co teraz masz pretensje, o to że ją wygrałam?
Było nie zaczynać, proste.
Zresztą, żebym to ja tylko była, pal licho, ale przecież nie tylko ja mam z tobą na pieńku, całe forum wydaje się, że robi ci wbrew..
Idż ty spać ewaj. Dopóki mnie nie ruszasz, żyj sobie w spokoju. Zaczniesz, to tak ci najebię, że się z rozumem nie pozbierasz. Pretensje wtedy ślij do pana boga..
Dobrej nocy, kobietko.


Ostatnio zmieniony 08 lut 2018, 22:50 przez AGAFIA, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Post: 08 lut 2018, 22:49 
AGAFIA pisze:
Cytuj:
Od kiedy pamiętam lecą we mnie wyzwiska, przeróżne z twojej strony

Serio? Mniej masła panienko..
Kiedyś tam, grzecznie zwróciłam ci uwagę, po chuj tą biedną dyskurs tyrpiesz, co nas, mnie obchodzą twoję stare z nią jazdy. Zamiast równie grzecznie odpowiedzieć, naskoczyłas na mnie..bo jak ja śmiałam. Żle trafiłaś..Owszem, miałaś rację,potem się przekonałam, że dyskurs to durna cipa, ale mogłaś to wyłożyć w sposób cywilizowany, a ty mnie chciałaś ustawiać. Ty- mnie..heh.. na co liczyłaś niebogo? I nie pierdol mi, że ja ciebie wyzywałam, tyrpałam, czy gnębiłam. Bzdura. Zwisasz mi i powiewasz, nawet twój przydupas agronom, na mnie wrażenia nie robi.
Tak, masz rację, jestem wyjątkowo wredna. Czy toksyczna, może..Ale nikt o zdrowych zmysłach nie idzie ze mną na wojenkę.. Ty poszłaś, i o co teraz masz pretensje, o to że ją wygrałam?
Było nie zaczynać, proste.
Zresztą, żebym to ja tylko była, pal licho, ale przecież nie tylko ja mam z tobą na pieńku, całe forum wydaje się, że robi ci wbrew..
Idż ty spać ewaj Dopóki mnie nie ruszasz, żyj sobie w spokoju. Zaczniesz, to tak ci najebię, że się z rozumem nie pozbierasz. Pretensje wtedy ślij do pana boga..
Dobrej nocy, kobietko.


Byli tacy co to szarpali się z gównem :lol: :lol: :lol: Pewnie do dziś nie mogą zmyć z siebie odoru. Słodkich snów, niechaj się jaki dorodny chuj przyśni! (jestem wyjątkowo miła z tym życzeniem dla prostackiej baby, nieprawdaż?)


Na górę
  
 
Post: 08 lut 2018, 22:53 
Dobranoc ewaj, co do tego która z nas jest prostacką babą, chyba nikt myślacy już nie ma wątpliwości. Powodzenia!


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 425, 426, 427, 428, 429, 430, 431 ... 520  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group