forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 18:26

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 424, 425, 426, 427, 428, 429, 430 ... 520  Następna
Autor Wiadomość
Post: 08 lut 2018, 21:21 
nic tu lepszego od Baryckiego nie mieliście... zrozumcie to stare kurwy..


Na górę
  
 
Post: 08 lut 2018, 21:21 
Cytuj:
w każdym razie Pan Barycki ma rację..
sugerując, żeś debil? Bo to zrobił dobitnie ...Może i ma..


Ostatnio zmieniony 08 lut 2018, 21:25 przez AGAFIA, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Post: 08 lut 2018, 21:24 
boli was, że gość generalnie ma rację, teraz wąchajcie sie same.. durne cipy..


Na górę
  
 
Post: 08 lut 2018, 21:27 
Uspokój się ladaco, ja ciebie zawsze miałam za niespecjalnie błyskotliwego. Barycki jedynie napisał to czego ja nie chciałam.


Na górę
  
 
Post: 08 lut 2018, 21:38 
przeczytaj uważnie..., jestem userem na tym forum praktycznie od momentu jego powstania, przed pierdolnięciem w 2012, fakt, nie udzielałem się specjalnie bo może nie miałem czasu, byłem tu wcześniej niż Ty, MMM i Barycki, ale to co teraz z tym przedsięwzięciem zrobiliście przekracza zdolność mojej tolerancji. Jedyne co mogę zrobić to przypierdalać wam, że Naczelnemu Jutuberowi nie o to chodziło..


Na górę
  
 
Post: 08 lut 2018, 21:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Forum jest do dupy.
Jestem tu pewnie z 20 lat wszyscy odeszli lub poumierali ale teraz jest naprawdę do dupy.

_________________
Obrazek


Ostatnio zmieniony 08 lut 2018, 21:42 przez st1111, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lut 2018, 21:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Zastanawia mnie jak to jest, że takiego Baryckiego myśl o Boruchu nawet na świni nie opuszcza? Bo przecież wiemy, że Boruch i tu sen błogi z ócz Baryckiemu śpiącemu na trawniczku pomiędzy pustymi flaszkami po nalewce truskawkowej nie spuszczał. Musi jest coś we mnie Boruchu ( spoglądając letko wzrokiem ukośnie w lustro swój semicki profil podziwia) :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lut 2018, 21:50 
st1111 pisze:
Forum jest do dupy.
Jestem tu pewnie z 20 lat wszyscy odeszli lub poumierali ale teraz jest naprawdę do dupy.



Do czyjej dupy, oto jest pytanie :lol:

Teraz króluje tu wklejanie chujów, gówna, pisanie jak to się pierdoliło po krzakach z kim popadnie, poniżanie każdego kto próbuje coś z sensem napisać i wypierdalanie według uznania postów w kosmos.

Przychodziłam tu przez wiele lat czytać co mają do powiedzenia mądrzy userzy, w wielu przypadkach przewartościowałam swoje ideały czy poglądy dzięki nim, ich wiedzy i zaangażowaniu. Wiele skorzystałam. Niestety, proporcje mądrości i głupoty na forum zmieniły się , teraz najwięcej do powiedzenia mają ci, co powinni zamilknąć ze wstydu.


Na górę
  
 
Post: 08 lut 2018, 21:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Echo niesie się po halach jak widać. Na wieczerzę podążają niedobitki rozumu. :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lut 2018, 21:56 
MMM pisze:
evaj23 pisze:
st1111 pisze:
Forum jest do dupy.
Jestem tu pewnie z 20 lat wszyscy odeszli lub poumierali ale teraz jest naprawdę do dupy.



Do czyjej dupy, oto jest pytanie :lol:

Teraz króluje tu wklejanie chujów, gówna, pisanie jak to się pierdoliło po krzakach z kim popadnie, poniżanie każdego kto próbuje coś z sensem napisać i wypierdalanie według uznania postów w kosmos.

Przychodziłam tu przez wiele lat czytać co mają do powiedzenia mądrzy userzy, w wielu przypadkach przewartościowałam swoje ideały czy poglądy dzięki nim, ich wiedzy i zaangażowaniu. Wiele skorzystałam. Niestety, proporcje mądrości i głupoty na forum zmieniły się , teraz najwięcej do powiedzenia mają ci, co powinni zamilknąć ze wstydu.


Jasne, MMM, która wywaliła Baryckiego :mrgreen:


Tylko czy jesteś w stanie Go zastąpić w jakimkolwiek aspekcie? Do pięt mu nie sięgasz intelektem, wiec czym chcesz wypełnić lukę, swoimi gifami, może tymi ostatnimi? :evil:


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 424, 425, 426, 427, 428, 429, 430 ... 520  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 231 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group