forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 0:47

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 423, 424, 425, 426, 427, 428, 429 ... 520  Następna
Autor Wiadomość
Post: 07 lut 2018, 11:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
krystkon pisze:
Pantryglodytes pisze:
Gdy możliwości się kończą, budzą się upiory.


Tak mnie jeszcze to zdanie zastanawia.
Czy obudzenie upiorow nie stwarza przypadkiem nowych możliwości?
Czyż nie jest tak, że struktura stwarza ograniczenia działania w strukturze i kiedy chce się wyjść swoim działaniem poza istniejącą strukturę to potrzeba strukturę zniszczyć?


Proszę Pana, niechże się Pan dobrze zastanowi czy powinien Pan kontynuować ten wątek, to forum jest w końcu publicznym.
Niczego Pan nie osiągnie, bo wszystko już było. :?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lut 2018, 11:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Pantryglodytes pisze:
krystkon pisze:
..... - oczywiście dla tych co potrzeba ; ).


Panie Krystkon, nie poznaję Pana, dotyka Pan istoty bytu! I to jawnie, bez zawoalowanych ewolucji.


No więc istotą jest to, że po dobroci nic się nie da zatem Natura wymyśliła zło, żeby po złości już się dało, bowiem wejście w posiadanie zawsze jest odebraniem tego posiadania innym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 07 lut 2018, 12:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Obawiam się czy czasem nasz Krystkon nie osiągnął najwyższego poziomu poznawania, czyli:

https://www.youtube.com/watch?v=Ch-H3eSLyKg

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 07 lut 2018, 12:52 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Ja był bym ostrożniejszy w ferowaniu wyroków albowiem nie wiadomo, czy Krystynka przypadkiem
objawienia jakowego nie dostąpiła czi cóś w tym sensie.......?!
A wiadomym jest wszem wobec i każdemu z osobna, iż między geniuszem a idiotą jest jeno cienka, czerwona linia a w związku z tym, gdyby przypadkiem się okazało, że Krystynka to jakiś nowy Nietzsche,
mogli byśmy przypadkiem mieć kaca........przynajmniej moralnego. ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lut 2018, 18:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
zritah pisze:
Czytaliście już list Zbigniewa Stonogi do Zbigniewa Ziobro
zmieszczony w profilu na Facebooku?

Zbigniew Stonoga napisał do Państwa.

Cytuję.

„Witaj Ziobro

Ten post jest początkiem Twojej drogi do dymisji i odejścia w niesławie z życia publicznego.
Na wstępie zapytam Cie jak Ci się spodobało moje uniewinnienie prokuratora Wojtalewicza,
będziesz mu musiał zapłacić 600 tyś zł zaległej od 10 lat pensji z odsetkami razem jakies
1.300.000 plus do tego odszkodowanie za oczywiście niesłuszne tymczasowe aresztowanie
(kilka mln) już ja zadbam aby oświecić sąd odszkodowawczy co i jak mu zrobiłeś.
Podobne kłopoty będziesz miał z bohaterem procesu Vk 129/17 SO Warszawa Praga, jestem
w trakcie pisania oświadczeń dla kilkudziesięciu skazanych w tym Dariusza Kutyły
oficera komendy głównej policji, których treść pomoże im wznowić prawomocnie zakończone postępowania-jakieś 37 osób.

Opowiedz Ziobro tym wszystkim ludziom jak z Szałkiem łamaliście prawo co zauważyła
nawet sędzia Piwnik zdumiona, że protokoły przesłuchań, których dzielą lata są identycznej
treści z identycznymi znakami interpunkcyjnymi oraz błędami. Kolejne moje pytanie
to ile z Gmyzem wyprowadziliście wspólnie środków unijnych z pomocą bardzo znanej fundacji.

Odpowiedz też skorumpowany Ministrze przez ile lat Ty i cała pisowska młodzieżówka
i na jakich zasadach korzystaliście z testowych telefonów komórkowych Polkomtela byłoby
dobrze, gdybyś odpowiedział Polskiemu społeczeństwu ile pieniędzy zdefraudował lansowany
przez Ciebie przyjaciel brata Witka, którego w 2005 roku uczyniłeś szefem krakowskiego lotniska,
a dziś członkiem zarządu Tauronu.
No i wiesz Zbysiu co powie mama, gdy spojrzy że jeden syn jest Ministrem, a drugi ministrantem-wiesz o co chodzi. Jaki finał tymczasem pytań do Ciebie? A no odpowiedz jak to Jaki nielegalnie wprowadził wzięty na siebie kredyt w kampanie wyborczą Prezydenta Opola?!
Kowal Ci pomoże na koniec tej pierwszej lajtowej serii pytań (bo wybory daleko).
Powiem Ci za co pójdziesz siedzieć. Gówniane polskie media i tzw elita nie wezmą tematu
Stonogi, bo wszyscy go nienawidzą ale rodzina Śp Barbary Blidy jak zobaczy i usłyszy dwie
odprawy przed realizacją i po jej smierci będzie Cie ścigała za zabójstwo dożywotnio.
Nielegalnego pozbawienia mnie wolności, osierocenia mego syna w dniu ślubu,
rozrywania mi twarzy, nosa, krtani nie daruję Ci pisowski apartczyku,
im bliżej wyborów parlamentarnych tym silniejsze będą uderzenia w Ciebie, Kaczyńskiego
i Dudę gwarantuje Ci, że Twój Pan już po pierwszej publikacji związanej ze śmiercią Śp B. Blidy zdymisjonuje Cie.”


Ciekaweee...



A kto mi powie dlaczego nie zrobimy kapitału jawnym, żeby już ta cała chujowizna skończyła się, żebyśmy nie mieli możliwości robienia siebie w konia, a potem potrzeby mszczenia się i niszczenia się?
Dlaczego nie poprawimy swojego świata???

Aaaaaa ; )
Wszyacy sramy na tzw. sprawiedliwość ; )
No i wszystko jasne!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lut 2018, 7:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
AGAFIA pisze:
To jak Korwin, unia jest ble, unia jest zła, ale za kasę z unii dobrze się żyje.


Zawsze to samo, kiedy panienki zaczynają robić Ci masaż tajski nie czujesz już panowania zła ale, że tak miało być od początku.
Januszu nosi maskę. W gruncie rzeczy go grzeje jak to wszystko dziala byleby mu przysługiwało a innych obowiązywało.
Ta organizacja przekupi każdego, kto mógłby jej zagrozić. Dlatego ja za duża wartość uznaję nie głosować w tajnych wyborach, nie startować w tajnych wyborach, nie stanowić innym praw, nie egzekwować od innych ustanowionych im praw i oczywiacie srac na prawo ustanowione przez innych, choćby pochodziło z najbardziej tajnego wyboru jaki możemy sobie wyobrazić.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lut 2018, 20:54 
ladaco pisze:

Panie ladaco, ja zupełnie nie rozumiem czemu się z nami Pan męczy.. Pana miejsce jest na sfiniach, razem z panią dyskurs, baryckim, ewaj, obrabiacie dupę tutejszym użytkownikom i moderatorce. Z punktu widzenia socjologii, aż tak was boli Jej wirtualna funkcja? Niesamowite to jest wręcz, jak musi boleć was , faktyczny awans sąsiadów,taki w realu? Co wtedy robicie? Podpalacie samochody, domy?
Pomijając, weszłam na te sfinie, czasem wchodzę i przeczytałam jak Pana ladaco, barycki poniżył , mianowicie

Cytuj:
No niestety, LadaCo, same dobre chęci, to stanowczo za mało, aby dać pstryczka Dyszyńskiemu, potrzebna jeszcze choćby odrobinka rozumu. Dyszyński, choć głupek, to jednak nie Boruch, czy inna Maeorse.
Tu nawet z pierdolniętym Piotrusiem miałbyś problem. O, MMM, to twój target.


Barycki jest inteligentnym socjopatą, nie ma przyjaciół,wykorzystuje ludzi, ciebie na tym fo wykorzystał, a potem jak już nie byłeś potrzebny, zmieszał z błotem, a ty jak ślepa kurwa nadal mu gałę robisz. Żenujące..


Na górę
  
 
Post: 08 lut 2018, 21:02 
jeszcze musi Pani trochę pożyć i spróbować coś zrozumieć zanim, zanim zacznie Pani popierdalać ze swoimi przemyśleniami na forum.., w każdym razie Pan Barycki ma rację..


Na górę
  
 
Post: 08 lut 2018, 21:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Na tej śfini to jakiś narodek z kompleksami się zebrał. Niedowartościowany. Powiedziałby nawet inaczej. Też słowem rozpoczynającym się na literkę "n".

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lut 2018, 21:19 
Jeszcze inaczej Ladaco , ja Panu niczego nie bronię, Pan tu nadal pisze, jest aktywny.. więc o chuj Panu chodzi? O dym? Barycki już tu nie wróci, bo jest zaburzony, nakładł użytkownikom, moderatorom, adminowi, może samemu Urbanowi.Sama baryckiego dupy broniłam, ale chłop jest niereformowalny, to cham, inteligentny, ale bardzo agresywny, napastliwy cham..Będziesz się teraz mściłł za niego na MMM? Z partyzanta Jej dupę obrabiał? Zajarz w końcu ladaco, baryckiego z każdego forum wypierdalają, podobno dorosły facet, nie umie się zachować, po prostu.
Był tu kiedyś taki chłopak Forged., też nie był głupi, ale chamisko straszne.. skończył podobnie. Nie odpowiadamy Ci, nie zatrzymuję, ale na dwa fronty daleko nie zajedziesz.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 423, 424, 425, 426, 427, 428, 429 ... 520  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 134 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group