forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 20:18

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 722 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 ... 73  Następna
Autor Wiadomość
Post: 05 lut 2018, 20:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
kowalew pisze:
.... To są Polacy, Rosjanie czy Ukraińcy? Czy powinniśmy się nimi przejmować czy nie?
:mrgreen:


To zależy, znałem kiedyś, bo już nie żyje, polkę, kobietę która przyszła tu, do dzisiejszej polski, donikąd, z Kazachstanu na piechotę, był rok 1956, sama, rodzina z którą zamieszkiwała ziemiankę na stepie, nie przeżyła.
Zapamiętałem ją dobrze, jej opowieści, i rosyjski "sputnik" który skądś zdobywała, straszny gówniarz wtedy jeszcze byłem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 lut 2018, 20:10 
Napiszę jeszcze, trzeba być kurwą do kwadratu, mendą do kwadratu by dzisiaj ''płacić rachunki'' za krewniaków i szukać powodów do zwady..zwadych za tych, którzy własnym życiem zapłacili za pokój..
Niepojęte jak dla mnie.

EDYTA.
Wkurwiłam się do czerwoności.


Na górę
  
 
Post: 05 lut 2018, 20:42 
Pani Agafio. Dobrymi chęciami wybrukowane jest piekło. A bierze się to stąd, że dobroci towarzyszy często naiwność. Naiwność wykorzystywana przez tych którzy nas rozgrywają. Rozumiem nawet tych co nas rozgrywają - natura nas różnicuje - to nie ich wina że na naszej naiwności pasożytują. Są mądrzy i ci co tylko uważają się za mądrych, są silni i słabi itd.
Ja mam rodzinę ze strony mamy zza Buga, a w dorosłym wieku przez ok. 30lat przemiłych i co najważniejsze mądrych sąsiadów - repatriantów, nauczycielkę i oficera z Kołomyi.
Pani jest do mnie uprzedzona, rozumiem, nie mam za złe, emocje.


Na górę
  
 
Post: 05 lut 2018, 20:51 
Bzdura wierutna, to Pan kiedyś tam chciał mi wskazać moje miejsce. Ja mam dobrą pamięć.
A, że Pan się naciął, co zrobić.. W temacie bombek, dronów, armat, faktycznie, jest Pan górą, ale jeżeli o historię chodzi , mogę Panu powodzenia życzyć. Będzie Panu potrzebne. :)
Teraz jednak udaję się na spoczynek, powiadamiam, żeby znowu nie padł post, iż wszystkie kwestie Pan wyjaśnił. Samodzielnie.. Do następnego! :)


Na górę
  
 
Post: 05 lut 2018, 20:59 
Przyjemnych snów życzę.


Na górę
  
 
Post: 06 lut 2018, 6:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
maupa pisze:
To zależy, znałem kiedyś, bo już nie żyje, polkę, kobietę która przyszła tu, do dzisiejszej polski, donikąd, z Kazachstanu


A pan jesteś polakiem, czy Polakiem, czy może ten lepszy sort?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 lut 2018, 9:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Otóż to - a może ni pies ni wydra? To jest Pan Małpa - cały. Ciekawe jak napisze jeżeli chodzi o kaczyńskiego, Kaczyński czy kaczyński? :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 lut 2018, 9:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
On jest Prawdziwym Polakiem. :lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 lut 2018, 13:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Były minister obrony Ukrainy ostrzega: ponad milion Ukraińców może chwycić za kopie

Jeśli przypomnimy historię sprzed 100, 200 lat, nawet za króla Bolesława - 1000 lat temu, to szybko możemy się przekonać, że ten milion dwieście tysięcy Ukraińców, którzy są dzisiaj w Polsce, może chwycić za kopie - przewiduje Kuźmiuk. - To piąty ukraiński front w Polsce. Jeżeli zaczniemy liczyć powieszonych Kozaków od Lwowa do Kijowa, to Ukraińcy w Polsce zbuntują się - dodał.

https://wiadomosci.wp.pl/byly-minister- ... 961669761a


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 lut 2018, 13:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
No kurwa a o czym ja pisałem kilka dni temu!? Może to się ziścić!? Obym się nie urodził. Kto będzie winny w razie czego? Znowu Tusk. Wy skurwysyny katopisowskie patrzcie coście narobili!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 722 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 ... 73  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group