forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 6:02

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 722 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 73  Następna
Autor Wiadomość
Post: 05 lut 2018, 18:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
AGAFIA pisze:
Boruch pisze:
Dla Ladaco i tego drugiego tam to "Żołnierze wyklęci". Sam huj jeden z drugim nie widzi, że to to samo jak Ukraińcy uznają swojego naziola banderę za bohatyra - czy jakoś tak. Nam wolno ale Ukraińcom banderowcą biada. A na Ukrainie mieszkają Polacy. I nikt o tym nie pomyślał pisząc to IPNowskie gówno.

Jest jeszcze ale, tu, na forum Rosja, Putin i Rosjanie są traktowani ze szczególną estymą. I żeby nie było, ja nie mam nic przeciwko, z tym, że niektórym umknęło, że dzisiaj mieszkańcy Rosji są Ukraińcami, podobnie jak mieszkańcy Ukrainy Rosjanami. 1991 rok nie był aż tak odległy by oddzielać Rosjan od Ukraińców, czy odwrotnie. To zaledwie 27 lat..za mało, by się naród taki czy inny wyodrębnił. Tak więc powtórzę raz jeszcze; dzisiejsi Ukraińcy to dawni Rosjanie, a dawniej Rosjanie to dzisiaj Ukraińcy.No, ale weż to wytłumacz nienawidzącym wszystkiego i wszystkich golemom, kanadyjskim malionom, popieprzonemu baryckiemu i innemu barałchu. Oni nie pojmują, że to jedna krew, jeden naród.. Tak kurwa, to jeden naród do cholery!


Kiedy dwóch się znienawidzi to nie stanowią już jedności choćby to były klony jednojajowe.
Czy nienawidzacych się mężczyznę i kobietę, małżeństwo po rozwodzie nazwalabys rodziną?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 lut 2018, 18:58 
Schowaj sę te demamogię w trampki. Jak się dwóch Polaków nienawidzi, to co, oznacza, że jeden jest bardziej Polakiem? No???
Idź, bo jak piznę..


Na górę
  
 
Post: 05 lut 2018, 19:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
AGAFIA pisze:
Schowaj sę te demamogię w trampki. Jak się dwóch Polaków nienawidzi, to co, oznacza, że jeden jest bardziej Polakiem? No???
Idź, bo jak piznę..


To soboe wtedy wymyślają dwie nowe nazwy, żeby podkreślić swoją odrębność. I jeden się nazywa Lech a drugi Czech.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 lut 2018, 19:21 
I to, u licha wcześniej napisałam.


Na górę
  
 
Post: 05 lut 2018, 19:23 
Inaczej, jak kto twierdzi, że kocha Rosjan, a nienawidzi Ukraińców to jest hipokrytą, ignorantem..

(wiem, to odważna teza, zdaję sobie sprawę, że niepoprawna politycznie, ale mam to w dupie. Historia sama się broni, No ale trzeba ją znać. )


Na górę
  
 
Post: 05 lut 2018, 19:29 
Nie umiemy, a raczej nie chcemy uczciwie rozmawiać w sprawach nas różniących. Obrzucamy się inwektywami, zarzucamy agenturalnością, w najlepszym przypadku pojawia się zarzut demagogii- przykład poprzedzające wpisy.
Cytuj:
dzisiejsi Ukraińcy to dawni Rosjanie, a dawniej Rosjanie to dzisiaj Ukraińcy.No, ale weż to wytłumacz nienawidzącym wszystkiego i wszystkich golemom, kanadyjskim malionom, popieprzonemu baryckiemu i innemu barałchu. Oni nie pojmują, że to jedna krew, jeden naród.. Tak kurwa, to jeden naród do cholery!

No to ja mam pytanie sięgające kwestii ciut wcześniejszej - Polaków będących obywatelami Ukrainy. I to nie przez ostatnie wspomniane tu 27lat, ale 2018 - 1939 = 79 lat. To są Polacy, Rosjanie czy Ukraińcy? Czy powinniśmy się nimi przejmować czy nie?
:mrgreen:


Na górę
  
 
Post: 05 lut 2018, 19:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
krystkon pisze:
AGAFIA pisze:
Schowaj sę te demamogię w trampki. Jak się dwóch Polaków nienawidzi, to co, oznacza, że jeden jest bardziej Polakiem? No???
Idź, bo jak piznę..


To soboe wtedy wymyślają dwie nowe nazwy, żeby podkreślić swoją odrębność. I jeden się nazywa Lech a drugi Czech.


A Pan Panie Krystek to kim wtedy jest bo nie wiem? Czechem? Bo ja na ten przykład Lachem jestem. :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 lut 2018, 19:36 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
kowalew pisze:
Nie umiemy, a raczej nie chcemy uczciwie rozmawiać w sprawach nas różniących. Obrzucamy się inwektywami, zarzucamy agenturalnością, w najlepszym przypadku pojawia się zarzut demagogii- przykład poprzedzające wpisy.
Cytuj:
dzisiejsi Ukraińcy to dawni Rosjanie, a dawniej Rosjanie to dzisiaj Ukraińcy.No, ale weż to wytłumacz nienawidzącym wszystkiego i wszystkich golemom, kanadyjskim malionom, popieprzonemu baryckiemu i innemu barałchu. Oni nie pojmują, że to jedna krew, jeden naród.. Tak kurwa, to jeden naród do cholery!

No to ja mam pytanie sięgające kwestii ciut wcześniejszej - Polaków będących obywatelami Ukrainy. I to nie przez ostatnie wspomniane tu 27lat, ale 2018 - 1939 = 79 lat. To są Polacy, Rosjanie czy Ukraińcy? Czy powinniśmy się nimi przejmować czy nie?
:mrgreen:



Aleś Pan Panie kowalew po naukowych badaniach dał

Obrazek

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 lut 2018, 20:00 
Rozumiem, że kwestię obywateli Ukrainy polskiego pochodzenia możemy uważać za wyjaśnioną.
I nie będziemy w kłótniach wykorzystywać faktu istnienia tej mniejszości. :mrgreen: Mamy większe zmartwienia wewnętrzne


Na górę
  
 
Post: 05 lut 2018, 20:01 
Cytuj:
No to ja mam pytanie sięgające kwestii ciut wcześniejszej - Polaków będących obywatelami Ukrainy. I to nie przez ostatnie wspomniane tu 27lat, ale 2018 - 1939 = 79 lat. To są Polacy, Rosjanie czy Ukraińcy? Czy powinniśmy się nimi przejmować czy nie?

A za kogo się sami uważali? Pytał Pan ich? Bo ja miałam okazję, moi Dziadkowie, bo o nich mowa, uważali się za Polaków, ale ich sąsiadka, która tu się z nimi osiedliła, już za Ukrainkę. Ta sama wiocha pod Tarnopolem, okręg Borszczów ..I co? Dla nich nie miało to znaczenia, chcieli spokoju, potrafili żyć obok siebie, wspierać się, przyjaźnić...a Pan i Panu podobni dzisiaj nie potrafią. I to jest dopiero masakra, że oni, potrafili sobie wybaczyć, podać dłonie, a wy dzisiaj bazując na trumnach, krok, po kroku zmierzacie do powtórki .. Chore, tępe łby, pod przykrywką patriotyzmu, pamięci o przodkach, nienawidzą, chcą kary, zemsty.. Mój Dziadek, gdyby żył i przeczytał te posty, to by się przewrócił..No, ale on w wieku lat 14 lat wiedział czym jest wojna, a Pan? Ma gówniane pojęcie. Zresztą tak i ja, mam gówniane o tamtych czasach.

Z tym, że to zdjęcie, obiegło cały świat

Obrazek

W czasie drugiej wojny światowej Leon Gautier walczył po stronie Francji, a Johannes Borner - Niemiec. Po raz pierwszy - jako wrogowie - spotkali się w Normandii 70 lat temu. Teraz są przyjaciółmi. Podczas obchodów D-Day na plaży Sword symbolicznie się objęli.


I tych dwóch dziaduniów, chyba najdobitniej pokazało, o co kaman..No, ale oni ten koszmar przeżyli, Pan jest z tych, intelektualistów który szuka zemsty po forach. W bamboszach i na wygodnym taborecie.
Wstydź się Pan.
Jest czego.


Ostatnio zmieniony 05 lut 2018, 20:33 przez AGAFIA, łącznie zmieniany 3 razy

Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 722 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 73  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group