forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 20:48

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 421, 422, 423, 424, 425, 426, 427 ... 520  Następna
Autor Wiadomość
Post: 31 sty 2018, 5:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
stary praktyk pisze:
Krystek........weź się i odtniutniaj.......!
Viking, - jak to sie "pisze"........być człowiekiem i podpowiedz........!
Nie daj siem prosić........ ;)

Panie Pantry:
Tak tez by mogło być, mnie to rybka ale zależy mi, by każdy rozumiał co ten zapis oznacza.....!
Po Pańskiej propozycji mogę tego używać ale wcześniej w życiu bym nie skojarzył, ze chodzi o potęgowanie.....! :oops:


No ale zauważ, że im wyższy system liczbowy tym mniej znaków potrzebujesz na wyrażenie tej samej liczny ale znaki liczb stają się coraz bardziej pokręcone.

I zastanawiam się czy wyższego systemu liczbowego nie można przedstawić jako bardziej złożonego systemu konceptow.

Co rozjasnialoby trochę na czym polega rozwój naszego języka. Bo wiesz ja uważam, że komunikacja to czysta matematyka. Jesteśmy jak te maszyny liczące przenosząc między sobą wyrażenia matematyczne podczas fizycznych oddziaływań.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 05 lut 2018, 5:49 
Witam. Proszę o usuniecie mojego pitolenia z Syberii.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 05 lut 2018, 6:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:18
Posty: 4718
Lokalizacja: 5800 od domu
AGAFIA pisze:
Witam. Proszę o usuniecie mojego pitolenia z Syberii.

A ja jestem przeciw.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 05 lut 2018, 7:06 
Cicho być


Na górę
  
 
Post: 05 lut 2018, 7:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Teraz nie ma niemieckich obozów koncentracyjnych na terenie Polski ale są niemieckie zakłady. " Arbeit macht frei" pozostaje w mocy ; ).
Kto akceptuje własność tzw. "obcych" na terenie Polski nie musi protestować, jego akceptacja zostaje stwierdzona.
Nie ma problemu, bo "obcy" są tacy jak "my" albo nawet lepsi? To po co dzielić w ogóle na Polaków i Niemców?

Znamy wszyscy instynktowne przywiązanie u zwierząt do członków rodziny. Jeśli jedno zwierzę będzie miało wpływ na pozyskanie i utratę energii przez inne zwierzęta to zgadnijcie ktore zwierzę będzie wspierał a które ekspoloatowal, rodzinę czy obcych?

To nie jest kwestia wolnego wyboru to jest biologia i zdaje się Kaczyński to rozumie w odróżnieniu od całej bandy naiwniakow tutaj.

Jak sądzicie, dlaczego "obcy" tak bardzo pragną własności poza własną przestrzenią, że gotowi są podjąć realną walkę, z każdym kto tę własność spróbuje zakwestionować?
Żeby zanieść do innych oświecenie? ; )
Nie, żeby podłączyć się do waszego krwiobiegu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 05 lut 2018, 19:01 
W samym Wehrmachtcie, służyło coś ze 250 tysięcy Polaków. Inna sprawa, że znajdowali się na volksliście, z tym, że akurat na Śląsku było to niejako przymusem.
W Krakowie Gestapo miało 803 agentów (Polacy, Niemcy, Ukraińcy, Żydzi). Ogólnie z gestapo współpracowało około 65 tysięcy Polaków. Jak Duduś podpisze ustawę, to będzie to temat zakazany..
Cóż,ja to przeżyję.,..


Na górę
  
 
Post: 05 lut 2018, 20:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Boruch pisze:
A Pan Panie Krystek to kim wtedy jest bo nie wiem? Czechem? Bo ja na ten przykład Lachem jestem. :lol:


krystkonem
Nie potrafię się zidentyfikować ponad to.
Nie czuję przynależności do jakiejkolwiek grupy społecznej.
Trochę czuję się jeszcze ojcem więc może jednak przynależe do rodziny ale podejrzewam, że mam te emocje mocno zaburzone poczuciem wrogości do ludzi.

Wychodzi na to, że w tym świecie jestem nikim ; ).


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 lut 2018, 20:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
AGAFIA pisze:
I tych dwóch dziaduniów, chyba najdobitniej pokazało, o co kaman..No, ale oni ten koszmar przeżyli, Pan jest z tych, intelektulaistów który szuka zemsty. W bamboszach i na wygodnym taborecie.
Watydź się Pan.


Ja wiem o co kaman.
Po każdej ciszy przychodzi burza i nie ma od tego ucieczki.
Energia potencjalna zawsze przekształci się w energię klimatyczną i nie ma od tego ucieczki.
To tylko kwestia czasu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 lut 2018, 7:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
ksionc pisze:
maupa pisze:
To zależy, znałem kiedyś, bo już nie żyje, polkę, kobietę która przyszła tu, do dzisiejszej polski, donikąd, z Kazachstanu


A pan jesteś polakiem, czy Polakiem, czy może ten lepszy sort?


Dziwię się, że twórcy oprogramowania forów internetowych nie wpadli jeszcze na pomysł, żeby w zależności od uzyskanej przez uzytkownika oceny uzależnić wielkość i kontrast czionki.
Mielibyśmy wolność słowa z tym, że Ci, którzy nie zyskali respektu i nie są WIELCY posaliby czcionka maleńka i kolorem zbliżona do koloru tła, tak że ich pisanie można byłoby potraktować jako tapetę dla wyraźnych wpisów VIPow.

Ksionc domagać się dużej litery?

Każdy czlekoksztaltny chce dominować, taki instynkt.
Nie zrób czego chce a zacznie szczerzyc kły.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 lut 2018, 7:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
maerose pisze:
Rydzu zażądał więcej to i dodatki chuj strzelił.


Ależ ludzie żrą się o kasę.
A ja uważam, że przepływ kasy powinien być jedynie dobrowolny i nigdy przymusowy albowiem przymus przelewu pieniądza jest w sprzeczności z istotą pieniądza.
Jeśli chcemy coś przelewać na siłę to nazwijmy to talonem, kartka na itp ale nie nazywamy tego pieniądzem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 421, 422, 423, 424, 425, 426, 427 ... 520  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 156 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group