forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 18 kwie 2024, 7:36

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 420, 421, 422, 423, 424, 425, 426 ... 520  Następna
Autor Wiadomość
Post: 30 sty 2018, 19:20 
Facet wygląda jak mój dzielnicowy.


Na górę
  
 
Post: 30 sty 2018, 19:23 
Starałam się ugryżć w parchaty ozór, ale dłużej nie chcę..
Bohater..hmmm, a dlaczego bohater? Bo egoistycznie realizował swoje pasje?
Ile taka wyprawa kosztuje-10-100 tysięcy?
Może po środku i co, mając taką kasę nie dałeś 500 zł na ubezpieczenie?
W razie W, dodatkowych 500 zł na to by dzieci miały co jeść, żona, kiedy idąc tam bez tlenu, asekuracji, zimą zamarzniesz? Ze mnie himalaista jak z Kubicy prządka, ale chodząc po pagórkach nie wyższych niż 1500 metrów wiem, że na pewnej wysokości płuca (te akurat mam na agrafkach) zaczynają odmawiać posłuszeństwa. Co dopiero na 7000 metrów? I nie trzeba mieć astmy by to odczuć.. by wiedzieć, że płuca im wyżej, są bardziej niewydolne.
Była składka na profilu wiadomego, ta na akcję ratunkową. Szybko ludziska się zrzucili i to jest piękne..Serio, wzruszyłam się. Ale kiedy okazało się, że ratownicy nie mogą pójść po człowieka, że tam zostanie, zbiórka trwa nadal, z tym, że na profilu chłopaka są nachalnie zamieszczane zdjęcia jego dzieci.. A i ponoć tylko z drugiego małżeństwa. Bo to dziecko, czy te dzieci z pierwszego, już nie są ujęte..
I nie wiem kto ten profil prowadzi, nie hejtuję, bo po co, ale ja sobie nie wyobrażam sytuacji, że mój maż jeszcze dobrze nie ostygł, a ja, czy ktoś mi bliski zbiórkę dla moich pociech robi..
Ja pierdolę... straszne to jest. Mało tego, linki ze zbiórką co chwilę wklejane. Już go pogrzebali..
Pamiętacie tego kierowcę w Berlinie, co go ciapaci zabili? Też była zbiórka, wpłaciłam ile mogłam, bo facet był w pracy, ale teraz?
Rzecz jasna nie odmawiam innym pomocy, ale jestem wstrząśnięta. Tak po ludzku nie umiem sobie tego uzmysłowić. I nie to, że oceniam, ja serio wpółczuję rodzinie, najbardziej chyba matce, bo sama matką będąc nie wyobrażam sobie traumy, jaką przeżywa ta Pani wiedząc, że jej syn umiera tam, zupełnie sam, w ciemności, zimnie, śniegu, a Ona nic nie może zrobić.. zupełnie nic..i to jest dramat prawdziwy. Tego Ojca, który chciał drony uruchomić.. Oni będą musieli się z tym mierzyć, do końca życia. To ufundował najbliższym bohater z pasją.. Co więc w tym jest pięknego???? Co wzniosłego?


Na górę
  
 
Post: 30 sty 2018, 19:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Wróci jeszcze do łask babcia na melinie. Zobaczycie. I to w sumie jest dobre, bo będzie można dorobić do emerytury w tych ciężkich czasach.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 sty 2018, 20:01 
Chętnie zostanę taką babką..Młodzież będzie mnie odwiedzać, a ja lubię sobie z młodzieżą pogadać. Może zioło przyniesą..
Nawet dzisiaj przełom przeżyłam. Mianowicie uczę kundla chodzenia na smyczy. Chadzam więc w mało ruchliwe rejony, bo psina lubi się z obroży wyplątać i o nieszczęście łatwo (o samochody pędzące kaman). Idziemy z Tośką, w ciemną uliczkę gdzie stoją trzy domki i baraniejemy, jakiś młodzian, w dresy odzian, już dobrze koło 30-tki, wali w pysk jakąś, na moje oko 15 letnią dziołchę. Tak jej prasnął, że głowa jej odleciała. Gdyby to był Skubi nieboszczyk, czy Lejek, spuściłabym psisko ze smyczy i załatwiłoby sprawę, ale z Tosią...pole manewru żadne. Podchodze bliżej, a on jej ryp jeszcze raz w buzię.. No wkurwiłam się i gromkim głosem krzyczę;

-zostaw ją gnoju !!! Niczego mądrzejrzego nie wymyśliłam na tamten moment.
Na co ta bita nieboga do mnie;
- na chuj się wpierdalasz starucho!
Dosłownie tak mi powiedziała.

I stała się jasność!!! Poczułam się starsza od węgla i dużo od niego głupsza. Wzięłam Tosię pod pachę i wróciłyśmy do domu, gdzie się popłakałam. Nie, już nie będę ratowała świata. Za stara jestem.
Niech ją leje..


Na górę
  
 
Post: 30 sty 2018, 20:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Zdarza się niestety i tak. Dlatego rada na przyszłość. Zanim podejmiesz interwencję to zauważ jak zachowuje się bita. Jeżeli wzywa pomocy to podejmuj akcje i broń bitej. Jeżeli jest tak jak opisałaś, że bita nie bardzo protestowała, to jedynie zapytaj czy nie potrzebuje pomocy. Takie jest moje zdanie. I wyrzutów sumienia w żadnym wypadku mieć nie możesz. Głowa do góry. Jaka tam starsza od węgla - odważna i odpowiedzialna - tyle. A to była osoba niegodna miana kobiety. To po prostu jakaś niemota i niedołęga żeby dać się naparzać facetowi.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 sty 2018, 20:31 
To wyglądało drastycznie i co z tego? Nic..Może ona miała rację, po co się wpieprzać? Fakt mam swoje lata, w tym roku pykną mi 44 . Nie ma z czym poszaleć, bliżej końca niż dalej.. Może już najwyższy czas dojrzeć do zdrowego egoizmu?
Po cholerę mam się światem przejmować, on i tak będzie się kulał. Czy coś zrobię, czy nie, zawsze ktoś kogoś będzie praskał po mordzie, rabował, gwałcił i czynił zło. Najzdrowiej to wszystko olać i okopać się we własnej, mentalnej twierdzy, a niech tam na zewnątrz, dzieje się co chce.


Na górę
  
 
Post: 30 sty 2018, 20:33 
Ty "stara dupa" jesteś..


Na górę
  
 
Post: 30 sty 2018, 20:41 
No ba! Dlatego zamiast szaleć, zaraz z Tośką wmontujemy się w babcine pierzyny( z pierza, nie żadnej watoliny) i pójdziemy spać..
Najpierw zjem se jednak bułkę z masłem i żółtym serem, a Tośka wpierdoli 3 Berlinki.


Na górę
  
 
Post: 30 sty 2018, 22:27 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
AGAFIA pisze:
To wyglądało drastycznie i co z tego? Nic..Może ona miała rację, po co się wpieprzać? Fakt mam swoje lata, w tym roku pykną mi 44 . Nie ma z czym poszaleć, bliżej końca niż dalej.. Może już najwyższy czas dojrzeć do zdrowego egoizmu?
Po cholerę mam się światem przejmować, on i tak będzie się kulał. Czy coś zrobię, czy nie, zawsze ktoś kogoś będzie praskał po mordzie, rabował, gwałcił i czynił zło. Najzdrowiej to wszystko olać i okopać się we własnej, mentalnej twierdzy, a niech tam na zewnątrz, dzieje się co chce.



44 i tak staro się czuje? Przecież takie kobitki to dopiero wiedzą czego chcą. Głowa do góry. Matko bosko 44 i Ona marudzi. Kobieto!!!!!!! Nie przejmuj się, ta młoda pizda, sądząc po reakcji widocznie zasłużyła żeby dostać w papę. A Twoja reakcja była prawidłowa. Znieczulicy u nas nadmiar. Niejeden facet pewnie by stulił uszy po sobie.

ps.

a tej bułki już nie jedz bo będziesz miała koszmary. Ostatni posiłek przed snem minimum dwie godziny. Pieskowi berlinki i owszem. Przyjemnych snów.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 sty 2018, 23:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
stanax pisze:
10²³


Zauważyliście, że im system bardziej złożony to tym bardziej skompresowany?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 420, 421, 422, 423, 424, 425, 426 ... 520  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group