forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 11:02

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 747 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 75  Następna
Autor Wiadomość
Post: 24 sty 2018, 16:09 
AGAFIA pisze:

Wniosek z tego; ludzie mają w dupie sądy, nepotyzm, puszczę, Unię, aborcję etc..


Nie, nie mają. Są po prostu kurewsko biedni. I albo nie mają na dojazd, albo zwyczajnie nie mają czasu, bo albo są w robocie, albo po niej odpoczywają.

Kiedyś identyczny argument ( de facto wszyscy go podnoszą ) pojawił się w dyskusji z panem od pewnego związku mającego pomagać. Pracownikom. Darł mordę na pół Wolski że Polacy maja wszystko w dupie, że nawet nie potrafią się zebrac w słusznym protescie, że w takiej Belgi 100.000 osób wyszło na ulicę.
Zapomniał tylko dodać, że belgijskie związki zawodowe zasponsorowały przejazd koleją chętnym na manifestację, a belg zarabia minimum 4 x więcej. Więc nawet jeżeli straci robotę, bo dostanie kopa, ma odłożone tyle ( przynajmniej powinien mieć ), że nie zdechnie z głodu przez parę miesięcy. A w Polsce? Za 12 zł/h brutto? Za 2,80 euro brutto? Kpina. Opłaty, tanie żarcie z Biedry i morda w kubeł, bo pan wielmożny pracodawca zwolni za krzywe spojrzenie
Więc nie ma czemu się dziwić absencji społecznej
A KOD miał pieniądze i aktywistów peowskich, a ci w Biedronce się nie stołują.
Zresztą sama powinnaś wyciągnąć właściwe wnioski. U Ciebie na słuszny protest - puchy, KOD w całym kraju - niezła frekwencja. Nie dziwi nic?

P.S.
Tylko błagam, nie wspominaj o pełnych parkingach przed galeriami handlowymi. ;)


Na górę
  
 
Post: 24 sty 2018, 16:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Cytuj:
Tylko błagam, nie wspominaj o pełnych parkingach przed galeriami handlowymi.


Jak mają być puste kiedy tylko na cały hipermarket jest 2 kasjerów.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 sty 2018, 17:26 
To kto kupuje, jak tylko dwóch pracuje?


Na górę
  
 
Post: 24 sty 2018, 17:47 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
O!
A to już pytanie z serii co bylo pierwsze ?!
Jajo czy kura.......?!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 sty 2018, 23:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 21:42
Posty: 316
Cytuj:
A żeby móc to cza mieć kasiorę, a tą majom tylko te obecnie przy korycie. Kółko się zamkło czyli PiS-lamy majom drugom kadencję w kieszeni. Może i czeciom o ile prezes żoliborsky wyżyje z przepracowania.

Jest internet, tam wiele można zdziałać niewielkim kosztem. Tylko do tego potrzeba ludzi młodych, którzy ogarniają to medium, a nie dziadów prowansalskich jak Kalisz, Miller i Czarzasty. Zobaczcie jak wielkim powodzeniem cieszą się profile polityczne w mediach społecznościowych. Kurwa, oficjalnie to przecież taką Arabską Wiosnę w dużej mierze ogarnięto przez Twittera i Facebooka a SLD nadal nie wyciąga z tego wniosków. Nie ma nawet jednego dobrego szeroko udostępnianego profilu lewicowego. A pokolenie dzisiejszych dwudziestolatków nie czeka z wypiekami na twarzy na Fakty TVN ani Dziennik TVP, tylko informacje czerpie z neta. Lewica niby taka ku nowoczesności, a odpuściła temat zupełnie. Efekt? Młodzi udostępniają na swoich "ścianach" patriotyczne memy i dziarsko chodzą na marsze. Coś tam próbowało robić Razem, ale internauci mieli z tych ich memów tylko bekę. Wpiszcie sobie w Youtube "lewica" i zobaczcie wyniki - większość to jakieś niedojebane próby debaty o to czym jest lewica, o marnej oglądalności bo nudne, reszta to filmy na których nabijają się z lewaków.
A zobaczcie co dla przykładu ma youtube do zaoferowania kandydatowi na narodowca albo konserwę, który chciałby dokształcić się w masakrowaniu lewaka:
https://www.youtube.com/watch?v=uF63OWKRTbc

Kurwa, przecież Korwin kręcił się cały czas koło jednego procenta poparcia, aż zawojował internet na tyle, że wdrapał się do europarlamentu.
Także jest możliwe dotarcie do szerszej grupy ludzi, tylko trzeba wysilić się nieco więcej ponad dziennik Trybuna, którego nawet nie widać w kioskach.

Inna sprawa, że trzeba mieć jeszcze przekaz, którego będą chcieli słuchać ludzie, a tu po lewej stronie jest jeszcze gorzej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sty 2018, 0:22 
Jaki przekaz? Konkrety!
I dziś możemy taki przekaz na poczekaniu wymyśleć..
Opodatkujemy kościół!
Naprawimy służbę zdrowia!
Precz z biurokracją!
Minimalna stawka godzinowa dla kazdego pracownika!
Teraz się dobrze zakręcić, iść na plakaty i jesteś w samorządzie.. A potem to już zależy kto cię człeku popiera i na które miejsce na liście posadzi.
Tak jak Rozenka, o ile dobrze pamiętam startował z Katowic. Kurwa mać, Rozenek i Katowice, facet w życiu nawet tam nie był..no ale kogo to obchodziło.


Na górę
  
 
Post: 25 sty 2018, 0:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Krisbaum pisze:
Cytuj:
A żeby móc to cza mieć kasiorę, a tą majom tylko te obecnie przy korycie. Kółko się zamkło czyli PiS-lamy majom drugom kadencję w kieszeni. Może i czeciom o ile prezes żoliborsky wyżyje z przepracowania.

Jest internet, tam wiele można zdziałać niewielkim kosztem. Tylko do tego potrzeba ludzi młodych, którzy ogarniają to medium, a nie dziadów prowansalskich jak Kalisz, Miller i Czarzasty. Zobaczcie jak wielkim powodzeniem cieszą się profile polityczne w mediach społecznościowych. Kurwa, oficjalnie to przecież taką Arabską Wiosnę w dużej mierze ogarnięto przez Twittera i Facebooka a SLD nadal nie wyciąga z tego wniosków. Nie ma nawet jednego dobrego szeroko udostępnianego profilu lewicowego. A pokolenie dzisiejszych dwudziestolatków nie czeka z wypiekami na twarzy na Fakty TVN ani Dziennik TVP, tylko informacje czerpie z neta. Lewica niby taka ku nowoczesności, a odpuściła temat zupełnie. Efekt? Młodzi udostępniają na swoich "ścianach" patriotyczne memy i dziarsko chodzą na marsze. Coś tam próbowało robić Razem, ale internauci mieli z tych ich memów tylko bekę. Wpiszcie sobie w Youtube "lewica" i zobaczcie wyniki - większość to jakieś niedojebane próby debaty o to czym jest lewica, o marnej oglądalności bo nudne, reszta to filmy na których nabijają się z lewaków.
A zobaczcie co dla przykładu ma youtube do zaoferowania kandydatowi na narodowca albo konserwę, który chciałby dokształcić się w masakrowaniu lewaka:
https://www.youtube.com/watch?v=uF63OWKRTbc

Kurwa, przecież Korwin kręcił się cały czas koło jednego procenta poparcia, aż zawojował internet na tyle, że wdrapał się do europarlamentu.
Także jest możliwe dotarcie do szerszej grupy ludzi, tylko trzeba wysilić się nieco więcej ponad dziennik Trybuna, którego nawet nie widać w kioskach.

Inna sprawa, że trzeba mieć jeszcze przekaz, którego będą chcieli słuchać ludzie, a tu po lewej stronie jest jeszcze gorzej.


Ja proponuję w miejsce opanowywania technologii sztuczej inteligencji i wirtualnej rzeczywistości wpierw zdefiniować kim wy jesteście i czego chcecie.
Nie żaden przekaz się liczy lecz wyższe wartości i wynikająca z nich wysoka kultura.

Człowiekowi zaoferować potrzeba rozwój i dobrobyt a nie puste słowa i nędzę.

Młodzi ludzie kopneli lewice w dupe bo pozbawia ich wszelkich perspektyw, odebrała nadzieję, zrujnowala przyszłość.

Idee muszą powodować, że człowiek staje się z każdym dniem lepszy a nie coraz bardziej bezsilny.

Lewica nie tylko potrzebuje zdefiniować własne wartości ale jeszcze potrzebuje w nie uwierzyć.

Ja dla przykładu mam silnie lewicowe poglądy bo kwestionuje własność prywatna, kupię z bozkow i ich praw, gardzę tradycją, propaguje jawność, demokrację bezpośrednia i podatek wyłącznie od majątku ale rozpoznawany tu jestem jako prawicowy troll bo pogardzam także własnością państwową, tajna demokracją pośrednią, darmowa, państwową edukacja czy opieka zdrowotna, pogardzam prawem pracy, panstwowa emerytura a już najbardziej to gardzę państwowym przymusem egzekucyjnym, skarbem państwa i skrobankami- tfuuu.

Jestem lewakiem, czuje każda komórka ciała, że jestem z klasy najemnych roboli a nie wypudrowanej elity ale socjalizmu się brzydze.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sty 2018, 0:40 
Cytuj:
Jestem lewakiem, czuje każda komórka ciała, że jestem z klasy najemnych roboli a nie wypudrowanej elity ale socjalizmu się brzydze.

I fajno..ale serio myślisz, że potrzebujemy etykiet? Metek, jak towar na sprzedaż?
Ja nie potrzebuję..

Zdradzę Ci tajemnicę Krystek; oni wszyscy nas w chuja robią.. I albo im wierzysz, albo nie.
Ja osobiście, nie wierzę politykom.


Na górę
  
 
Post: 25 sty 2018, 0:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
AGAFIA pisze:
Jaki przekaz? Konkrety!
I dziś możemy taki przekaz na poczekaniu wymyśleć..
Opodatkujemy kościół!
Naprawimy służbę zdrowia!
Precz z biurokracją!
Minimalna stawka godzinowa dla kazdego pracownika!
Teraz się dobrze zakręcić, iść na plakaty i jesteś w samorządzie.. A potem to już zależy kto cię człeku popiera i na które miejsce na liście posadzi.
Tak jak Rozenka, o ile dobrze pamiętam startował z Katowic. Kurwa mać, Rozenek i Katowice, facet w życiu nawet tam nie był..no ale kogo to obchodziło.


Jak.opodatkujemy Kościół?
Wiarę w Bozkow opodatkować?
Przecież opodatkowanie musi mieć jakiś sens społeczny i ma - rozproszyc własność - ale wówczas opodatkowanei powinni być wszyscy posiadacze a nie żaden kościół.
Co kara za niezgodne myśli?

Naprawiamy służbę zdrowia i nawet mam pomysł - każdy płaci za swoje leczenie jak za każdą inną usługę po to, żeby wreszcie zacząl cenić leczenie i swoje zdrowie.
Co to znaczy za darmo? Należy mi się bo jestem? Zrobmy tak ja będę chlal wódkę, obzeral się śmieciami, palcem w bucie nie kiwne, zrujnuje swój organizm a wy będziecie mnie leczyć. Ja dzwonię o 2.00 jak się tylko zle na kacu poczuje a wy lecicie z karetka i mnie ratujcie. Darmowa służba zdrowia - jakie to chore i dla wszystkich niedobre, totalnie deprawujace, niszczące jak szkoła państwowa, od razu widać, że wyrosło z braku szacunku dla człowieka.

Precz z biurokracją? U socjalistów, którzy innych pojęć jak nakaz, zakaz, groźba i kara w ogóle nie pojmują?
Jakie ja absurdy przeżyłem pod rządami socjalistów to przechodzi ludzkie pojęcie.
Niemożność złożenia wniosku o nowy dowód osobisty gdyż stary przeterminowal się, z powodu braku ważnego dokumentu potwierdzającego moja tożsamość ; )


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sty 2018, 0:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
AGAFIA pisze:
Cytuj:
Jestem lewakiem, czuje każda komórka ciała, że jestem z klasy najemnych roboli a nie wypudrowanej elity ale socjalizmu się brzydze.

I fajno..ale serio myślisz, że potrzebujemy etykiet? Metek, jak towar na sprzedaż?
Ja nie potrzebuję..

Zdradzę Ci tajemnicę Krystek; oni wszyscy nas w chuja robią.. I albo im wierzysz, albo nie.
Ja osobiście, nie wierzę politykom.


Ale proszę ten jeden raz posłuchaj mnie.
Nie ma żadnych ONYCH.
ONI to MY.
Nie ONI nas robią w chuja tylko MY robimy się wzajemnie w chuja.
Udajemy milusich przed sobą samym ale w głębi duszy wszyscy jesteśmy skurwysynami.

Ale oskarżenie przynosi taka ulgę.
Ja dobry ONI zli.
Ja wszystko robię korekt tylko ONI wszystko psuja.

Na tym padole łez nie ma nikogo prócz NAS.
TO WSZYSTKO ROBIMY MY!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 747 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 75  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group