forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 19:29

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1666 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101 ... 167  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Bzdura dnia
Post: 04 sty 2018, 15:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
wa ma pisze:
Boruch pisze:
Pan Wa Ma chyba mnie nie zrozumiał. Ja się nie boję, bo tchórzy nie należy się bać. Mi jest wstyd jakimi ludźmi jestem otoczony. Oczywiście nie wszyscy tacy są, ale dziś głupota i głupcy mają swój czas.


Szanowny nigdy w życiu nie posądziłbym Pana o trusostwo, ja w kontekście ogólnym dotyczącym większości obywateli tegoż kraju i tegoż forumu. Choćby w.s. składania podpisów na listach poparcia
dla inicjatywy Pana Andrzeja Rozenka dot. zmiany ustawy dezubekizacyjnej. Wielu odmawia złożenia podpisu choć w rozmowach popiera inicjatywę motywując swoją decyzję obawą o : pracę, służbę, a nawet że złożony podpis może zaszkodzić członkowi rodziny (dziecku, żonie, bratu lub siostrze) w pracy i karierze. Czyli mamy klasyczne państfo policyjne gdyż ludzie już się boją i nie chcą narażać siebie i swoich bliskich na zemstę, a w najlepszym razie na złośliwości ze strony tychże głupców o których Pan wspominasz.



Szanowny Panie Wa Ma - nigdy mi nie przyszło do głowy, że Pan Szanowny posądza mnie o tchórzostwo. Zbyt Pana Szanownego szanuję. Po prostu małe nieporozumienie - co się zdarza. ;)

ps.

a co do tematu - widzi Pan Szanowny jacy potrafią być ludzie. :o

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Bzdura dnia
Post: 05 sty 2018, 20:34 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Wódkę wypili butelkę za 4mln zł wyrzucili.Jak to na budowie.

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/najdroz ... na/fhbd8l9

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Bzdura dnia
Post: 05 sty 2018, 22:19 
Offline

Rejestracja: 03 wrz 2014, 10:40
Posty: 980
st1111 pisze:
Wódkę wypili butelkę za 4mln zł wyrzucili.Jak to na budowie.

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/najdroz ... na/fhbd8l9

To kolejny dowód, jak spożycie akoholu ogłupia konsumenta wyłączając zdrowy rozsądek.
Podobnie we Wrocławiu. Wódkę wypili, a fundatora awansem oblewającego spodziewany awans wyrzucili. Najpierw pod jakimś marketem, później z fabryki. Też był niezwykle cennym eksponatem: - https://wroclaw.onet.pl/dolnoslaska-pol ... lu/r4j43gn


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Bzdura dnia
Post: 06 sty 2018, 10:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Boruch pisze:
wa ma pisze:
Boruch pisze:
Pan Wa Ma chyba mnie nie zrozumiał. Ja się nie boję, bo tchórzy nie należy się bać. Mi jest wstyd jakimi ludźmi jestem otoczony. Oczywiście nie wszyscy tacy są, ale dziś głupota i głupcy mają swój czas.


Szanowny nigdy w życiu nie posądziłbym Pana o trusostwo, ja w kontekście ogólnym dotyczącym większości obywateli tegoż kraju i tegoż forumu. Choćby w.s. składania podpisów na listach poparcia
dla inicjatywy Pana Andrzeja Rozenka dot. zmiany ustawy dezubekizacyjnej. Wielu odmawia złożenia podpisu choć w rozmowach popiera inicjatywę motywując swoją decyzję obawą o : pracę, służbę, a nawet że złożony podpis może zaszkodzić członkowi rodziny (dziecku, żonie, bratu lub siostrze) w pracy i karierze. Czyli mamy klasyczne państfo policyjne gdyż ludzie już się boją i nie chcą narażać siebie i swoich bliskich na zemstę, a w najlepszym razie na złośliwości ze strony tychże głupców o których Pan wspominasz.



Szanowny Panie Wa Ma - nigdy mi nie przyszło do głowy, że Pan Szanowny posądza mnie o tchórzostwo. Zbyt Pana Szanownego szanuję. Po prostu małe nieporozumienie - co się zdarza. ;)

ps.

a co do tematu - widzi Pan Szanowny jacy potrafią być ludzie. :o



Fakt czasami zdarzają się nieporozumienia nawet w gronie przyjaciół . Co do szacunku to z pełną wzajemnością.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Bzdura dnia
Post: 21 sty 2018, 19:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Kuźwa, w Warszawie to są bogaci bezdomni. :lol:

Rydzyk chwali się samochodami od bezdomnego. Puenta szokuje

Załącznik:
FB_IMG_1516563156638.jpg
FB_IMG_1516563156638.jpg [ 42.68 KiB | Przeglądany 2755 razy ]


https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka ... n=BigShare


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Bzdura dnia
Post: 22 sty 2018, 4:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wielki Wezyr pisze:
Kuźwa, w Warszawie to są bogaci bezdomni. :lol:

Rydzyk chwali się samochodami od bezdomnego. Puenta szokuje

Załącznik:
FB_IMG_1516563156638.jpg


https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka ... n=BigShare


No a czego można spodziewać się po tym czarnym pasożycie ?

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Bzdura dnia
Post: 22 sty 2018, 18:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:00
Posty: 3964
Qurwa fura za 800tyś.
chciałbym być takim bezdomnym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Bzdura dnia
Post: 24 sty 2018, 10:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Bzdura dnia
Post: 24 sty 2018, 13:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
Nigdy nie tłumaczcie się tak przed urzędem skarbowym. Chyba że jesteście samobójcami podatkowymi - mówi ekspert podatkowy, który na prośbę WP przyjrzał się niewiarygodnej sprawie samochodów podarowanych ojcu Tadeuszowi Rydzykowi przez bezdomnego. Najłagodniejsze, co po tej wypowiedzi powinno spotkać ojca Tadeusza Rydzyka, to kontrola podatkowa kierowanych przez niego fundacji. - Jeśli auto było darowizną na rzecz fundacji Lux Veritatis czy Nasza Przyszłość, to mogą one być zobowiązane do zapłaty 19-procentowego podatku dochodowego - komentuje ekspert podatkowy renomowanej kancelarii. Prosi jednak o niepodawanie nazwiska.


Kontrola fiskusa fundacji ojca tranzystora? Wolne żarty. :lol: Gdyby to był Owsiak, lub zwykły szary obatel to tak.

https://wiadomosci.wp.pl/dwa-samochody- ... 927517825a

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Bzdura dnia
Post: 25 sty 2018, 15:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
https://wiadomosci.wp.pl/pawlowicz-stra ... 868122753a

Krysia na bezrobociu. Dobrze, że ma choć te skromne dietki poselskie i bon na zupę w bufecie sejmowym bo by nam całkiem zmarniała. :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1666 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101 ... 167  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group