forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 0:59

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 415, 416, 417, 418, 419, 420, 421 ... 520  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 15 sty 2018, 13:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
ksionc pisze:
kretynostkon pisze:
Zdaje Pan sobie sprawę, że homo sapiens to zwierzę nie tylko cielesnie także umysłowo?


Weźmie ktoś tego homo capiens?


Całe wysypisko jest debilem zajebane a to taki miły był kiedyś wątek. Do koryta skór wesyna.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 15 sty 2018, 16:19 
Wołabyś cipy lepkiego Jerzego oglądać?


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 15 sty 2018, 18:18 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
No co Ty, Aga:
Kiedy one ( te cipy ) - wcale nie są takie lepkie.
A nawet wręcz przeciwnie.........wyszorowane, wyglancowane, - gotowe do użycia........ :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 16 sty 2018, 1:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Hornet pisze:
Całe wysypisko jest debilem zajebane a to taki miły był kiedyś wątek. Do koryta skór wesyna.


Nie podobają ci się myśli sprzeczne z twoimi?
Chciałbyś, żeby cała ludzkość myślała twoimi myślami?
Ale ty myślisz głównie o cipach.
Wyobraź sobie, że ludzkie miasto, zgrupowanie homo sapiens jak mrówek w mrowisku, potrzebuje zaopatrzenia w czystą wodę a tu wszyscy ludzie jak jeden Hornet myślą tylko o cipach i chujach. No i jak widzisz takie zaopatrzenie?

Nie masz na tym forum praw więcej ode mnie dlatego, że jesteś prymitywny i wulgarny.
Niektórzy już to rozumieją i może ty też powinieneś.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 17 sty 2018, 1:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
stary praktyk pisze:
No co Ty, Aga:
Kiedy one ( te cipy ) - wcale nie są takie lepkie.
A nawet wręcz przeciwnie.........wyszorowane, wyglancowane, - gotowe do użycia........ :lol:


Może zaproponuję zmianę tematu dla odmiany. Rozwiążmy zagadkę tajemnicy. Stawiam pytanie:

Czemu służą tajemnice?

Za wiki:
Cytuj:
Tajemnica – dane lub informacje, których ujawnienie osobom nieuprawnionym jest zakazane ze względu na normy prawne lub inne normy społeczne. W religiach, szczególnie w kultach misteryjnych, słowo tajemnica (gr. mystērion) odnosi się do ukrytej rzeczywistości duchowej, z którą człowiek spotyka się przez obrzędy religijne. W chrześcijaństwie jest nazwą sakramentu.
Tajemnice chronione prawem w Polsce:
Informacja niejawna, tajemnice zawodowe (informacje wrażliwe), tajemnica autorska, tajemnica bankowa, tajemnica biegłego rewidenta, tajemnica doradcy podatkowego, tajemnica funduszy inwestycyjnych, tajemnica dziennikarska, tajemnica geologiczna, tajemnica handlowa, tajemnica kontroli państwowej, tajemnica ksiąg rachunkowych, tajemnice medyczne, tajemnica lekarska, tajemnica pielęgniarska, tajemnica aptekarska, tajemnica zdrowia psychicznego, tajemnica maklerska, tajemnica oświadczeń majątkowych, tajemnica pomocy społecznej, tajemnica pracodawcy (dotycząca pracowników), tajemnica przedsiębiorstwa, tajemnica w zawodach prawniczych, tajemnica adwokacka, tajemnica komornika sądowego, tajemnica notarialna, tajemnica prokuratorska, tajemnica radcowska (radców prawnych), tajemnica rzecznikowska (rzeczników patentowych), tajemnica sędziowska (por. wyrokowanie), tajemnica skarbowa, tajemnica spowiedzi, tajemnica statystyczna, tajemnica ubezpieczeń społecznych, tajemnica wynalazcza, tajemnica pocztowa, tajemnica państwowa, , tajemnica służbowa, tajemnica wojskowa


Sam pierwszy zaproponuję odpowiedź.
Podstawą tajemnic jest kontrolowanie stanów emocjonalnych u innych osobników w celu uzyskania ich korzystnych postaw. Tajenie można określić inaczej jako manipulację.
Tajemnice i groźby surowych kar za ich złamanie są częścią norm społecznych homo sapiens z uwagi na powszechność wzajemnych wśród homo sapiens manipulacji i kłamstw. Złamanie tajemnic, tj. wyjawienie prawdy, jest zgodnie z prawem (wolą ludu) karalne, bo praktycznie wszyscy manipulujemy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 21 sty 2018, 10:48 
Krystkon, tu nikt sobie nie życzy uzyskiwania "korzystnych postaw".
Zejdź wreszcie na ziemię, wklej parę gifów, kotków, kwiatków i wierszyków, a będzie Ci odpuszczone :lol: Bo jak nie to Ty i Polar idziecie pierwsi na odstrzał, Tryglodyta i Prosiaczek są niezatapialni i im co najwyżej sfora może buty polizać. Po was już tylko pozostanie kanibalizm w stadzie osłów :lol:


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 21 sty 2018, 11:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
evaj23 pisze:
Krystkon, tu nikt sobie nie życzy uzyskiwania "korzystnych postaw".
Zejdź wreszcie na ziemię, wklej parę gifów, kotków, kwiatków i wierszyków, a będzie Ci odpuszczone :lol: Bo jak nie to Ty i Polar idziecie pierwsi na odstrzał, Tryglodyta i Prosiaczek są niezatapialni i im co najwyżej sfora może buty polizać. Po was już tylko pozostanie kanibalizm w stadzie osłów :lol:


To nie jest kwestia mojego wyboru.
Ja tak po prostu muszę. Wewnętrzny imperatywy, który nie daje mi spokoju.

Mój umysł bardzo silnie sprzeciwia się współczesnym normom społecznym. Odczuwam bardzo silnie i bardzo wyraźnie niesprawiedliwosc, można to.jeszcze przedstawić dla wyobrażenia jako silne poczucie panowania zła.

Nie widzę szansy nawet, żebym mógł to zaakceptować.
Gdybym nie był wykształcony to z takim poczuciem pewnie podjalbym działalność terrorystyczna ale ponieważ zostałem wykształcony i mogę pojąć kwestie sprzeczności przekonań i różnic moralnych to ograniczam się wyłącznie do terroryzmu intelektualnego.
Zatruwam samozadowolenie tych, którym zdaje się, że ich narodziny to najlepsze co się mogło planecie Ziemia przytrafić a ich myśli są dosłownie boskie.

Oznaką skuteczności zatrucia umysliw samozadowolonych moimi sprzecznymi pogladami jest poziom ich wkurwienia a skoro zostałem za te treści na 2 forach intelektualistów zbanowany a na tym jestem systematycznie przenoszony do śmietnika to znak, że skutecznie atakuje przekonania będące fundamentem współczesnego prawa.

Ja wiem dobrze, że nikt nie chce się zmienić i że małpy chcą dalej żyć jak małpy ale nawet gdyby wszyscy byli przeciw a jedynie ja za to wydre od reszty jawność kapitału, podatek od własności prywatnej, własność prywatną czynności wytwórczych, kreację pieniądza zależna od własności prywatnej itd.

Wyrwe to z dusz pozostałych ludzi nawet jeśli tam tego nie ma. Nie wiem jeszcze jak ale pracuję nad tym.

Zanim umrę przyjdą czasy, że nikt nie odważy się publicznie ukarać drugiego człowieka za wyjawienie tajemnic.

Jak pomyślę, że teraz to zgodne z prawem to aż mi się krew gotuje.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 21 sty 2018, 11:42 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
No!
I możecie mu naskoczyć........ :lol: :lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 21 sty 2018, 11:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
stary praktyk pisze:
No!
I możecie mu naskoczyć........ :lol: :lol: :lol:


Kpisz ale w twoim umyśle to wszystko zostanie i z czasem zrobi swoje.

Zapomniałem wspomnieć, że podatek wyłącznie od jawnej własności prywatnej powinien być określany w jawnej demokracji bezpośredniej, bo to przecież jednen z fundamentów moich postulatów.
O żadnej tajnej demokracji pośredniej nie może być mowy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 21 sty 2018, 12:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
stary praktyk pisze:
No!
I możecie mu naskoczyć........ :lol: :lol: :lol:


No i jeszcze jeden fundament mi się kojarzy taki, że o przyjęciu świadectwa własności rzeczowej, czynnosciowej do księgi kapitału, jego wykreśleniu, syntezie z innymi, podziale decyduje wyłącznie większość kapitału i nigdy większość demokratyczna. Większość demokratyczna działa jedynie w zakresie okreslenia wysokości podatku od własności prywatnej i na tym jej rola w księdze kapitału kończy się. Pozostałe kwestie rozstrzyga wyłącznie większość kapitału.

To może przy tej okazji wyróżnienie fundamentów raz jeszcze skoro już nakarmiles trolla:

1. Jawna, kryptograficzna, rozproszona księga kapitału na wzór łańcucha bloków Bitcoina, zawierająca w sobie wyłącznie świadectwa własności rzeczowej, czynności wytwórczych i pieniądz- nie zawierająca zobowiązań. Wszelkie zobowiazania muszą zawierać się w rozkładzie pieniądza.
2. Kreacja pieniądza związana z wartością własności prywatnej.
3. Podatek wyłącznie od własności prywatnej określany w jawnej demokracji bezpośredniej.
4. Przepływ podatków bezpośrednio od kapitalistów do najemników.
5. Redukcja własności państwowej.
6. Zupełna wolność w wymiarze własności prywatnej.
7. Zniesienie państwowych szkół, państwowej opieki zdrowotnej, państwowego systemu emerytalnego ale nade wszystko zniesienie prawa pracy.

I naprawdę robole na smieciowkach powinni pojąć, ze to jest spsob wyswobodzenia się, że współczesnego niewolnictwa i że Ci, którzy programuja ich, że prawo pracy czy bezpłatna służba zdrowia chronią roboli tak naprawdę zmierzają do wyniszczenia roboli i uczynienia z nich niewolników wielkich korporacji działających z korzyścią jedynie dla elit.


Ostatnio zmieniony 21 sty 2018, 13:08 przez krystkon, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 415, 416, 417, 418, 419, 420, 421 ... 520  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 106 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group